anime izle

Akame ga Kill! 17. Bölüm - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
akame ga kill izle

Akame ga Kill! 17. Bölüm

TV Sub Yayınlanma Tarihi Ocak 28, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi RiseX · Seriler Akame ga Kill!
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

Akame ga Kill!

アカメが斬る!
Puanı 7.48
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: Tem 07, 2014 Bölüm Süresi: 23 dk. (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 24 Fansub: Pijamalı Koi & Tempest & TsukiSubs Censor: Sansürlü Yönetmen:

Akame ga Kill!

Night Raid, hırsı ve iktidar hırsı nedeniyle çocuk imparatorun deneyimsizliğinden faydalanmasına neden olan Başbakan Dürüst'ü devirmek için toplanan Devrimci Ordu'nun gizli suikast koludur. Güçlü ve yardımsever bir lider olmadan, ulusun geri kalanı yoksulluk, çekişme ve yıkım içinde boğulmaya bırakılır. Night Raid üyelerinin hepsi deneyimli katiller olsa da, can almanın övgüye değer bir şey olmadığını ve devrimin yolunda duran herkesi acımasızca ortadan kaldırdıkları için büyük olasılıkla intikamla karşı karşıya kalacaklarını anlıyorlar. Suikastçıların bu neşeli çetesinin en yeni üyesi, yoksul memleketine yardım etmek için bir yolculuğa çıkmış ve yalnızca Night Raid'in ideallerine değil, aynı zamanda kararlılıklarına da yenik düşen uzak bir köyden saf bir çocuk olan Tatsumi'dir. Akame ga Öldür! Tatsumi, İmparatorlukla savaşırken ve güçlü silahlarla, düşman suikastçılarla, kendi ahlak ve değerlerine meydan okumalarla ve nihayetinde, bir amacı olan bir suikastçı olmanın gerçekten ne anlama geldiğiyle yüz yüze gelirken izler.

Anime Bölümleri

Akame ga Kill! 16. Bölüm

Yükleyen Kişi: RiseX Yayınlanma Tarihi: 8 ay önce

Akame ga Kill! 18. Bölüm

Yükleyen Kişi: RiseX Yayınlanma Tarihi: 8 ay önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle