anime izle

Arknights: Reimei Zensou - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle

Arknights: Reimei Zensou Konusu

Arknights: Reimei Zensou

Terra diyarında, birçok alanda düzensiz bir şekilde, nedeni bilinmeyen doğal afetler meydana gelmektedir. Bu nedenle, insanların büyük bir kısmı, bu doğal afetlerden kaçmak için yıllar içinde gelişen mobil şehirlerde yaşamaya başlamıştır. Bu tür Felaketlerin yaşandığı bölgede geride bırakılan Originium, muazzam enerjileri sayesinde uygarlığın hızla ilerlemesine yol açmıştır. Ama beraberinde başka bir şeyi de getirdi – Oripathy denen tedavisi olmayan bir hastalık.

Oripathy’li kişilerin bedenleri yavaş yavaş kristalleştiği ve ölüm anında yeni bir enfeksiyon kaynağı haline geldiği için, birçok ülkede Enfekte olanlar, ayrımcılık ve zorunlu çalıştırma rejimleri altında zulme maruz kalırlar. Hükümetler tarafından ezilenler isyan etmeye başlıyor. Oripathy’nin tedavisini araştıran bir ilaç firması olan Rhodes Island, silahlarına sarılır ve tüm insanları hastalıktan kurtarmak için bir fetih başlatır.

Arknights: Reimei Zensou izle, Arknights: Reimei Zensou türkçe izle, Arknights: Reimei Zensou full hd izle, Arknights: Reimei Zensou türkçe altyazılı izle, Arknights: Reimei Zensou türkanime izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Amiya Ana Karakter
Doctor Ana Karakter
Kaida, Yuki Japon
Texas Destek Karakter
Exusiai Destek Karakter
W Destek Karakter
Ch'en Destek Karakter
Kal'tsit Destek Karakter
Nearl Destek Karakter
Hoshiguma Destek Karakter
Liskarm Destek Karakter

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle