anime izle

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 Konusu

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2

Hem eski müttefiklerine hem de düşmanlarına sırtını dönen Eren Yeager, feci bir planı harekete geçirir. Canavar Titan Zeke’nin rehberliğinde Eren, Marley ve Eldia arasındaki eski çatışmayı sona erdirmek için aşırı önlemler alır – ancak gerçek niyeti bir sır olarak kalır. Ailesinin geçmişinin derinliklerine inen Eren, kendi kaderini kontrol etmek için savaşır.

Bu arada, uzun süredir kavgalı olan Marley ve Eldia ulusları, diğerini ortadan kaldırmak için acımasız bir yarışta hem askerleri hem de Titanları kullanır. Reiner Braun, Eren’in kendi militarist gücünü uzak tutmak için çaresiz bir çaba içinde kendi güçlerini kullanıyor ve arkadaşları Eldians – çocuklar Falco Grice ve Gabi Braun – ortaya çıkan kaosta hayatta kalmak için mücadele ediyor.

Başka yerlerde, Eren’in çocukluk arkadaşları Mikasa Ackerman ve Armin Arlert, Eren’in eski Survey Corps arkadaşlarıyla birlikte hapiste kalır ve hepsi Eren’in korkunç dönüşümünden rahatsızdır. Eren’in hala gizliden gizliye iyi niyet taşıdığına dair kör inançla, Mikasa ve diğerleri, arkadaşlarının ruhunu kurtarmak için savaşa girerler.

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 izle, Shingeki no Kyojin izle, Attack on Titan final izle! Shingeki no Kyojin final sezon izle, Shingeki no Kyojin final sezon türkanime, Shingeki no Kyojin final sezon türkçe altyazılı izle!

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu izle

anime haber

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle