anime izle

Bakemonogatari - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Bakemonogatari izle
Puanı 8.34
Bookmark

Bakemonogatari

Bakemonogatari, Ghostory, Monstory, 化物語
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: 2009 Bölüm Süresi: 25 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 15 Fansub: Adonis-BD Censor: Sansürlü Yönetmen: Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Bakemonogatari Konusu

Bakemonogatari

Lise üçüncü sınıf öğrencisi Koyomi Araragi, terk edilmiş bir binada yaşayan garip bir adam olan Meme Oshino’nun yardımıyla bir vampir saldırısından kurtulmayı başarır. Vampirlikten kurtulmuş ve şimdi yeniden insan olsa da, insanüstü iyileştirme yetenekleri ve gelişmiş görme gibi çeşitli yan etkiler hala devam etmektedir. Ne olursa olsun, Araragi arkadaşı ve sınıf başkanı Tsubasa Hanekawa’nın yardımıyla normal bir öğrencinin hayatını yaşamaya çalışır.

Sınıf arkadaşı Hitagi Senjougahara merdivenlerden düştüğünde ve Araragi tarafından yakalandığında, oğlan kızın doğal olarak ağırlıksız olduğunu fark eder. Senjougahara’nın protestolarına rağmen, Araragi ona yardım etmesinde ısrar ediyor ve bir zamanlar kendi çıkmazında ona yardım eden adam olan Oshino’nun yardımını almaya karar veriyor.

İblisleri ve tanrıları içeren çeşitli hikayeler aracılığıyla Bakemonogatari, Araragi’yi doğaüstü hastalıklardan muzdarip olanlara yardım etmeye çalışırken takip eder.

Bakemonogatari izle, Bakemonogatari türkçe izle, Bakemonogatari türkçe altyazılı izle, Bakemonogatari full hd izle, Bakemonogatari anime izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Senjougahara, Hitagi Ana Karakter
Araragi, Koyomi Ana Karakter
Hanekawa, Tsubasa Ana Karakter
Horie, Yui Japanese
Oshino, Shinobu Destek Karakter
Oshino, Meme Destek Karakter
Araragi, Karen Destek Karakter

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku