anime izle

Chainsaw Man - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Chainsaw Man anime izle
Bookmark
5 kişi takip ediyor

Chainsaw Man

Chainsaw Man, チェンソーマン
Yayınlanma Durumu: Yakında Stüdyo: Bölüm Süresi: ? Sezon: Seri Tipi: TV Censor: Sansürsüz Yönetmen: , Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Chainsaw Man Konusu

Chainsaw Man

Denji’nin basit bir hayali vardır; mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak, hoşlandığı bir kızla vakit geçirmek. Ancak, Denji, yakuza tarafından ezici borçlarını ödemek için şeytanları öldürmeye zorlandığından, bu gerçeklikten çok uzaktır. Evcil şeytanı Pochita’yı silah olarak kullanarak, biraz para için her şeyi yapmaya hazırdır.

Ne yazık ki, yararlılığını yitirdi ve yakuza ile sözleşmeli bir şeytan tarafından öldürüldü. Ancak, beklenmedik bir olayda Pochita, Denji’nin cesediyle birleşir ve ona elektrikli testere şeytanının güçlerini verir. Artık vücudunun bazı kısımlarını elektrikli testereye dönüştürebilen yeniden canlanan Denji, düşmanlarını hızlı ve vahşi bir şekilde dağıtmak için yeni yeteneklerini kullanıyor. Olay yerine gelen resmi iblis avcılarının dikkatini çekerek, onlardan biri olarak Kamu Güvenliği Bürosunda çalışması teklif edilir. Şimdi en zorlu düşmanlarla bile yüzleşme imkanına sahip olan Denji, basit gençlik hayallerini gerçekleştirmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek.

Kaynak: MAL

Chainsaw Man izle, Chainsaw Man türkçe izle, Chainsaw Man animesini türkçe altyazılı izle, Chainsaw Man türkanime izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Power Ana Karakter
Denji Ana Karakter
Makima Ana Karakter
Reze Destek Karakter
Higashiyama, Kobeni Destek Karakter
Pochita Destek Karakter

Chainsaw Man İzle

Bölüm
Bölüm İsmi
Yayınlanma Tarihi

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku