anime izle

Fate/stay night: Unlimited Blade Works - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Fate/stay night: Unlimited Blade Works izle
Puanı 8.19
Bookmark

Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Fate/stay night [Unlimited Blade Works], Fate/stay night (2014), Fate - Stay Night
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: 2014 Bölüm Süresi: 28 dakika (bölüm başına) Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: PuzzleSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Fate/stay night: Unlimited Blade Works Konusu

Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Kutsal Kase Savaşı, Üstat olarak hizmet eden yedi büyücü arasında bir battle royale oyunudur. Ustalar, savaşa girdiklerinde kendilerine verilen komuta mühürlerini kullanarak, Hizmetkarlar olarak bilinen Kahraman Ruhlara savaşta onlar için savaşmalarını emreder. Beşinci Kutsal Kase Savaşı’nda, Rin Toosaka yarışmaya giren büyücüler arasındadır. Hizmetkarı Okçu ile birlikte, en büyük ödülü elde etmeyi umuyor – sahibine herhangi bir dileği yerine getirebilecek büyülü bir eser olan Kutsal Kase.

Rin’in sınıf arkadaşlarından biri olan Emiya Shirou, yanlışlıkla yarışmaya girer ve Saber olarak bilinen kendi Hizmetkarını yönetir. Kendilerini karşılıklı düşmanlarla karşı karşıya bulduklarında, Rin ve Shirou, Kutsal Kase Savaşı’nda rakiplerine meydan okurken geçici bir ittifak kurmaya karar verirler.

Fate/stay night: Unlimited Blade Works izle, Fate/stay night: Unlimited Blade Works türkanime izle, Fate/stay night: Unlimited Blade Works türkçe altyazılı izle, Fate/stay night: Unlimited Blade Works full hd izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Saber Ana Karakter
Kawasumi, Ayako Japanese
Toosaka, Rin Ana Karakter
Ueda, Kana Japanese
Archer Ana Karakter
Suwabe, Junichi Japanese
Emiya, Kiritsugu Destek Karakter
Koyama, Rikiya Japanese
Gilgamesh Destek Karakter
Seki, Tomokazu Japanese
von Einzbern, Illyasviel Destek Karakter
Kadowaki, Mai Japanese

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle