anime izle

Fruits Basket 2nd Season - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Puanı 8.57
Bookmark

Fruits Basket 2nd Season

フルーツバスケット 2nd season
Yayınlanma Durumu: Stüdyo: Released: Nis 07, 2020 Bölüm Süresi: 23 dk. (episode başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 26 Fansub: TsukiSubs Censor: Yönetmen: Yükleyen Kişi: RiseX Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Fruits Basket 2nd Season Konusu

Tooru Honda, Souma konutunda yaşamaya başladığından bu yana bir yıl geçti ve o zamandan beri sakinleri Shigure, Kyou ve Yuki ile daha güçlü ilişkiler kurdu. Ayrıca Souma ailesinin geri kalanına daha da yakınlaştı ve atalarının sırlarına aşina oldu, kişisel sorunlarında onlara yardımcı oldu. Ancak Tooru ne kadar yakınlaşırsa, sırlarının ilk tahmin ettiğinden daha karanlık bir gerçek içerdiğini o kadar çok fark etmeye başlar.

Yaz yaklaşıyor ve Tooru günlerini başta Kyou ve Yuki olmak üzere Souma’larla geçirmeye davet ediliyor. Tooru rahat bir tatil diler, ancak iki çocukla ve Soumaların geri kalanıyla olan yakın ilişkileri sorun yaratabilir. Daha samimi hale geldikçe, birlikte geçirdikleri kaygısız zaman, eski zorluklar ve yeniden su yüzüne çıkmaya başlayan geçmişten gelen duygular tarafından engellenir. Ebedi Ziyafet aynı zamanda zodyak üyelerine de doğar ve ailenin sinir bozucu reisi Akito Souma’nın yanında görevlerini yerine getirmeleri gerekir.

Ziyafet yaklaşırken ve çözülmesi gereken bir sürü duyguyla Tooru’nun Souma’larla olan hayatı huzurlu mu kalacak yoksa kendini kaçamayacağı bir durumda mı bulacak?

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle