anime izle

Fuuto Tantei - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Fuuto Tantei türkçe izle
Puanı 7.62
Bookmark

Fuuto Tantei

Fuuto PI, 風都探偵
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 25 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: Holy Censor: Sansürlü Yönetmen: Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Fuuto Tantei Konusu

Fuuto Tantei

Fuuto şehrinde suçlular, kendilerini “Dopants” olarak bilinen süper güçlü canavarlara dönüştürmek için “Gaia Memories” adı verilen USB benzeri cihazları kullanırlar ve aksi takdirde barışçıl şehirde ortalığı kasıp kavururlar. Bununla birlikte, bu suçlularla savaşmak için Gaia Anılarını kullanan kahramanlar da vardır; bunlardan biri, kendi kendini ilan eden, haşlanmış dedektif Shoutarou Hidari’dir. Esprili ortağı Philip’in yardımıyla ikisi, Fuuto şehrinin efsanevi kahramanı Kamen Rider W’ye dönüşür.

Fuuto’daki birçok suçtan sorumlu şeytani örgüt Museum’un düşüşünden sonra Gaia Memories’in üretimi ve dağıtımı durdu. Bununla birlikte, Gaia Memories’in kalıntıları hala toplumda kalıyor ve karaborsada yüksek fiyatlarla satılıyor. Bu nedenle, Narumi Dedektiflik Bürosundan iki kahramanın henüz dinlenmek için zamanları yoktur. Dopantların manzaraları hala ortaya çıkıyor ve ajans, doğaüstü fenomenleri deneyimlediğini iddia eden daha fazla müşteri alıyor.

Görevin zorlu doğasına bakılmaksızın, Kamen Rider W, Fuuto’yu incitenlerin kaçınılmaz olarak günahlarını sayacağını vaat ediyor.

Fuuto Tantei izle, Fuuto Tantei türkçe izle, Fuuto Tantei full hd izle, Fuuto Tantei türkanime izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Hidari, Shoutarou Ana Karakter
Philip Ana Karakter
Tokime Ana Karakter
Terui, Ryuu Ana Karakter
Narumi, Akiko Ana Karakter
Bandou, Yukiji Ana Karakter
Ono, Daisuke Japon
Sabu Destek Karakter
Shirogane, Lily Destek Karakter
Nukui, Yuka Japon
Tachikawa, Renji Destek Karakter
Tsubosaki, Chuuta Destek Karakter

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle