anime izle

Hagure Yuusha no Aesthetica - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

Hagure Yuusha no Aesthetica Konusu

30 yıl önce “Samon Sendromu”nun keşfedilmesinden bu yana binlerce genç fantezi dünyalarına seyahat etti, geri dönen az sayıdaki kişi bu paralel evrenlerde kazandıkları özel yetenekleri korumayı başardı.

“Rogue Hero” olarak bilinen Akatsuki Ousawa, Dünya’ya döndükten sonra yeni zorluklarla yüzleşmek için fantezi dünyasındaki Alayzard’daki huzurlu hayatını bir kenara bırakır. O, yendiği Demon King’in kızı Miu ile geri döner ve şimdi onun küçük kız kardeşi gibi poz vererek gerçek kimliğini gizlemek zorunda kalır. İkisi çok geçmeden, bir fantezi dünyasına yolculukları sırasında özel yetenekler ve büyülü güçler kazanmış olanlar için tasarlanmış özel bir okul olan Babel’e katılır.

Babel görünüşte genç boyutlararası gezginleri eğitmek ve “insanlık ve kendileri için onları doğru yola yönlendirmek” için kurulmuştu, ancak gerçek amacı sahte kardeşler için belirsizliğini koruyor. Akatsuki ve Miu, düşmanca, güçlü öğrenci konseyinin üstesinden gelebilecek ve perde arkasındaki güçleri ortaya çıkarabilecek mi?

Hagure Yuusha no Aesthetica İzle

Bölüm
Bölüm İsmi
Yayınlanma Tarihi

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku