anime izle

Haikyuu!! - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Haikyuu!! izle
Puanı 8.46
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Haikyuu!!

ハイキュー!!
Yayınlanma Durumu: Stüdyo: Released: Nis 06, 2014 Bölüm Süresi: 24 dk. (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 25 Fansub: Akatsuki & Pijamalı Koi & PuzzleSubs Censor: Yönetmen: Yükleyen Kişi: RiseX Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Haikyuu!! Konusu

“Küçük Dev” lakaplı bir voleybol oyuncusunu iş başında izledikten sonra ilham alan kısa boylu Shouyou Hinata, ortaokulundaki voleybol kulübünü canlandırıyor. Yeni kurulan takım bir turnuvaya bile katılıyor; ancak ilk maçları, “Sarayın Kralı” Tobio Kageyama tarafından vahşice ezildiklerinde son maçları olur. Hinata, Kageyama’yı geçme sözü verir ve bu nedenle ortaokuldan mezun olduktan sonra Karasuno Lisesi’nin voleybol takımına katılır – ancak yeminli rakibi Kageyama’nın artık onun takım arkadaşı olduğunu öğrenir.

Kısa boyu sayesinde Hinata, üstün zıplama gücüyle bile takımdaki rolünü bulmakta zorlanıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, Kageyama’nın sadece Hinata’nın yardım edebileceği kendi sorunları var ve birlikte çalışmayı öğrenmek, takımın başarılı olmasının tek yolu gibi görünüyor. Haruichi Furudate’nin aynı adlı popüler shounen mangasından uyarlanan Haikyuu!! lise voleybol takımlarını Japonya’nın en iyisi yapmak için hararetli bir rekabeti düzeltmeye çalışan iki kararlı sporcuyu takip eden canlandırıcı ve duygusal bir spor komedisidir.

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle