anime izle

High School DxD BorN - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
high school dxd born izle
Puanı 7.43
Bookmark

High School DxD BorN

ハイスクールD×D BorN
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: Nis 04, 2015 Bölüm Süresi: 24 dk. (episode başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: AoiSubs & PuzzleSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: Yükleyen Kişi: RiseX Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

High School DxD BorN Konusu

Kızıl Ejder İmparatoru, Issei Hyoudou ve Okült Araştırma Kulübü, Kuoh Akademisi öğrencileri için yaz tatili gelirken yeniden iş başında. Issei’nin yeminli düşmanı Vali ve Kaos Tugayı ile yaptıkları mücadeleden sonra, Rias Gremory’nin ekibinin ne kadar deneyimsiz olduğu açık. Sonuç olarak, o ve Azazel, onları bekleyen zorluklara hazırlamak için yeraltı dünyasında yoğun bir eğitim rejiminde kulübe liderlik ediyor.

Bir takım olarak yavaş yavaş olgunlaşırken, Issei kendini bir kez daha Okült Araştırma Kulübü’nün kızlarıyla yakın ilişkiler içinde bulacaktır. Bu arada, düşmanları güçlerini topladıkça daha da güçlenir ve sayıları artar. Ve İskandinav Mitolojisinin Kötü Tanrısı Loki’nin aniden ortaya çıkışıyla, High School DxD BorN’da destansı dövüşler ve son derece güçlü şeytanlar için sahne hazır!

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle