anime izle

High School DxD New - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
high school dxd new izle
Puanı 7.50
Bookmark
2 kişi takip ediyor

High School DxD New

ハイスクールD×D NEW - HighSchool DxD New
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: Tem 07, 2013 Bölüm Süresi: 26 dk. (episode başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: Bağımsız Çevirmen ShinigamiKhan Censor: Sansürlü Yönetmen: Yükleyen Kişi: RiseX Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

High School DxD New Konusu

High School DxD New

Lise sapığı ve Harem Kralı olmak isteyen Issei Hyoudou’nun talihsizlikleri High School DxD New’da devam ediyor. Okült Araştırma Kulübü’nün üyeleri düzenli aktivitelerini sürdürdükçe, genellikle sakin ve uyanık Yuuto Kiba olan Şövalyelerinde bir sorun olduğu giderek daha belirgin hale geliyor. Kısa süre sonra Issei, Kiba’nın karanlık, kanlı geçmişini ve gizemli Kutsal Kılıçlarla bağlantısını öğrenir. Bir zamanlar acımasız bir deneyin konusu olan Kiba, şimdi kendisine yanlış yapanlardan intikam almak istiyor.

Eski bir düşmanın dönüşü ve iki yeni, Kutsal Kılıç kullanan güzelin ortaya çıkmasıyla, Issei ve Şeytan yoldaşlarının bir kez daha çarpık bir komploya dalmaları çok uzun sürmez.

High School DxD, High School DxD izle, High School DxD 2. sezon, High School DxD New, High School DxD New izle, HighSchool DxD 2. sezon izle, High School DxD New türkanime, High School DxD New türkanime izle!

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle