anime izle

High School DxD - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
high school dxd izle
Puanı 7.36
Bookmark
1 kişi takip ediyor

High School DxD

ハイスクールD×D
Yayınlanma Durumu: Stüdyo: Released: Oca 06, 2012 Bölüm Süresi: 24 dk. (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: AdonisFansub Censor: Yönetmen: Yükleyen Kişi: RiseX Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

High School DxD Konusu

Lise öğrencisi Issei Hyoudou, hayatında üretken hiçbir şey yapmayan, kadınları gözetleyen ve bir gün kendi haremine sahip olmayı hayal eden sıradan sapıklarınızdır. Güzel bir kız ona çıkma teklif ettiğinde, Issei’yi vahşice öldüren düşmüş bir melek olduğu ortaya çıksa da, işler iyiye gidiyor gibi görünüyor! Bununla birlikte, birinci sınıf bir şeytan olan güzel son sınıf öğrencisi Rias Gremory, onu hizmetçisi olarak canlandırıp Issei’yi okulun Okült Araştırma kulübünün saflarına dahil ettiğinde, hayatında ikinci bir şans elde eder.

Yeni hayatına yavaş yavaş uyum sağlayan Issei, meleklerin ve şeytanların şiddetli dünyasında hayatta kalabilmek için eğitim almalı ve savaşmalıdır. Her yeni macera, yeni yoldaşlarıyla birçok komik (ve riskli) anlara yol açarken, yeni hayatını High School DxD’deki arkadaşlarından ve ailesinden bir sır olarak saklar!

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle