anime izle

Highschool of the Dead - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Highschool of the Dead izle
Puanı 7.09
Bookmark

Highschool of the Dead

学園黙示録 HIGHSCHOOL OF THE DEAD
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: Tem 05, 2022 Bölüm Süresi: 24 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: AnimeOU Censor: Sansürlü Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Highschool of the Dead Konusu

Highschool of the Dead

Aniden oldu: Ölüler yükselmeye başladı ve Japonya tam bir kaosa sürüklendi. Bu canavarlar bir liseyi korkutmaya başlarken, Takashi Kimuro ısırıldığında en iyi arkadaşını öldürmek zorunda kalır ve yürüyen ölüler arasına katılır. Az önce idam ettiği adamın kız arkadaşı Rei Miyamoto’yu korumaya yemin ederek, bir okuldaki ölüm tuzağından kıl payı kurtulurlar, ancak zaten düşmüş bir toplumla karşılanırlar.

Kısa süre sonra Takashi ve Rei, aile üyelerini bulmak ve bu ezici pandemiye neyin neden olduğunu ortaya çıkarmak için diğer öğrencilerle bir araya gelir. Onlara katılmak, Kendo Kulübünün güzel başkanı Saeko Busujima; Ateşli silahlar fetişi olan bir otaku olan Kouta Hirano; etkili bir politikacının kızı olan Saya Takagi; ve seksi okul hemşireleri Shizuka Marikawa. Fakat bu bireylerin birleşik gücü, bu ölümsüz kıyameti fethetmek için yeterli olacak mı?

Highschool of the Dead izle, Highschool of the Dead türkçe izle, Highschool of the Dead 1. bölüm izle, Highschool of the Dead full hd izle, Highschool of the Dead türkçe altyazılı izle!

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku