anime izle

Hoshi no Samidare - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle

Hoshi no Samidare Konusu

Hoshi no Samidare

Bir gün, üniversite öğrencisi Yuuhi Amamiya’ya konuşan kertenkele Sir Noi Crezant yaklaşır. Crezant hemen fantastik bir hikayeye başlar: Güçlü büyücü Animus, dünyanın yörüngesinde yükselen devasa bir mekanizma olan bisküvi çekiciyle dünyayı yok etmeyi amaçlar. Dünyanın tek umudu prenses ve görevi prensesi korumak ve Animus’u yenmek olan Canavar Şövalyeleri’ndedir.

Yuuhi, Kertenkele Canavarı Şövalyesi olarak seçilir ve tüm şüphelerine rağmen, kendisini büyücü tarafından yaratılan bir golemden savunmak zorunda kalır. Komşusu prenses Asahina Samidare tarafından kurtarılır ve ona sadakat yemini eder. Ancak prensesin dünyayı kurtarmaya hiç niyeti yoktur. Yuuhi’nin gerçek motivasyonlarına izin veriyor: Animus’un dünyayı yok etmesini engellemek, ancak o zaman gezegeni kendi eliyle yok etmek. Geri kalan Canavar Şövalyeleri yavaş yavaş toplanır ve güçlerini kullanmayı öğrenirken, ikili Animus’un golemlerinin saldırılarına karşı savaşmaya devam ediyor. Ancak Yuuhi, yakınlaştığı Asahina’nın planlarına uymaya veya dünyayı kurtarmaya kendisi için karar vermek zorunda kalacak. Bu süreçte, gerçek benliğiyle de yüzleşmeli ve sadakatinin gerçekte nerede olduğunu belirlemelidir.

Hoshi no Samidare türkçe izle, Hoshi no Samidare türkçe anime izle, Hoshi no Samidare türkanime izle, Hoshi no Samidare 1. sezon izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Amamiya, Yuuhi Ana Karakter
Enoki, Junya Japon
Asahina, Samidare Ana Karakter
Shinonome, Hangetsu Destek Karakter
Crezant, Noi Destek Karakter
Shinonome, Mikazuki Destek Karakter
Satou, Gen Japon
Animus Destek Karakter
Hakudou, Yayoi Destek Karakter
Suzaki, Aya Japon
Shimaki, Hyou Destek Karakter
Akane, Taiyou Destek Karakter
Kusakabe, Tarou Destek Karakter

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle