anime izle

Kakkou no Iinazuke - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Kakkou no Iinazuke türkçe izle
Puanı 7.45
Bookmark

Kakkou no Iinazuke

A Couple of Cuckoos, Cuckoo's Fiancee, カッコウの許嫁
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: , Released: 2022 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 24 Fansub: AkiraFansub Censor: Sansürlü Yönetmen: , Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Kakkou no Iinazuke Konusu

Kakkou no Iinazuke

Çalışkan bir lise öğrencisi ve bir sosyal medya yıldızı olan Nagi Umino ve Erika Amano, doğumda değiş tokuş edildiklerini öğrenene kadar onları birbirine bağlayan hiçbir şeye sahip değildi. Ani haber her iki aileye de açıklandığında, ebeveynleri ne Nagi’nin ne de Erika’nın bilgisi olmadan çabucak bir teklif hazırlar: ikisini de gerçek ailelerine kavuşturmak ve herkesin mutluluğunu sağlamak için ikisi nişanlanmalıdır..

Bunu öğrendiklerinde, Nagi ve Erika, ebeveynlerinin isteklerine uymayı reddederek saçma planı hemen reddederler. Ancak her iki taraf da geri adım atmaya istekli olmadığından, ilişkilerinin nereye varacağını yalnızca zaman söyleyebilir.

Kakkou no Iinazuke izle, Kakkou no Iinazuke türkçe izle, Kakkou no Iinazuke türkanime izle, Kakkou no Iinazuke full hd izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Amano, Erika Ana Karakter
Kitou, Akari Japon
Umino, Sachi Ana Karakter
Segawa, Hiro Ana Karakter
Touyama, Nao Japon
Umino, Nagi Ana Karakter
Mochizuki, Ai Destek Karakter
Umino, Namie Destek Karakter
Amano, Souichirou Destek Karakter

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku