anime izle

Kami no Tou - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle

Kami no Tou Konusu

Kami no Tou

En derin arzularını gerçekleştirme vaadi ile “Düzenli” denilen seçilmiş insanları çağıran bir kule var. Zenginlik, şöhret, otorite ya da hepsini aşan bir şey olsun – her şey zirveye ulaşanları bekliyor.

Yirmi Beşinci Bam, hayatı boyunca yalnızca karanlık bir mağarayı, kirli bir bezi ve ulaşılmaz bir ışığı bilen bir çocuktur. Böylece Rachel adında bir kız ışığın içinden ona geldiğinde, tüm dünyası değişti. Rachel ile yakın arkadaş olarak ondan dış dünya hakkında çeşitli şeyler öğrendi. Ancak Rachel, Kule’ye tırmanması için onu bırakması gerektiğini söylediğinde, dünyası başına yıkılır. Ne pahasına olursa olsun peşinden gideceğine yemin ederek kuleye gözünü diker ve bir mucize gerçekleşir.

Böylece Kule tarafından seçilmeyen, kapılarını kendi başına açan genç bir çocuk olan Bam’ın yolculuğu başlar. Onun türüne “Düzensizler” diyorlar; Kule’nin içine her ayak bastıklarında temellerini sarsan varlıklar.

Kami no Tou izle, Kami no Tou türkçe izle, Kami no Tou türkçe altyazılı izle, Kami no Tou türkanime, Kami no Tou türkanime izle!

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle