anime izle

Kimetsu no Yaiba - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Puanı 8.57
Bookmark

Kimetsu no Yaiba

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, Blade of Demon Destruction, 鬼滅の刃
Yayınlanma Durumu: Stüdyo: Released: Nis 06, 2019 Bölüm Süresi: 23 dakika Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 26 Censor: Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Kimetsu no Yaiba Konusu

Babasının ölümünden beri aileyi geçindirme yükü Tanjirou Kamado’nun omuzlarına düştü. Uzak bir dağda yoksul bir yaşam sürse de Kamado ailesi nispeten huzurlu ve mutlu bir hayatın tadını çıkarabilir. Bir gün Tanjirou, kömür satarak biraz para kazanmak için yerel köye gitmeye karar verir. Dönüş yolunda, gece çöker ve Tanjirou, geceleri ormanda gizlenen et yiyen iblislerin varlığı konusunda onu uyaran garip bir adamın evine sığınmaya zorlar.

Ertesi gün nihayet eve döndüğünde, korkunç bir manzarayla karşılaşır – bütün ailesi katledilmiştir. Daha da kötüsü, hayatta kalan tek kişi, kana susamış bir iblise dönüşen kız kardeşi Nezuko’dur. Öfke ve nefretle tüketilen Tanjirou, ailesinin intikamını almaya ve kalan tek kardeşinin yanında kalmaya yemin eder. Kendilerine Demon Slayer Corps adını veren gizemli grubun yanı sıra Tanjirou, iblisleri öldürmek ve sevgili kız kardeşinin insanlığından geriye kalanları korumak için ne gerekiyorsa yapacaktır.

Animenin 1. sezonudur.

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle