anime izle

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2 - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2 Konusu

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2

Gizemli mana felaketinden sonra, Rudeus Greyrat ve azılı öğrencisi Eris Boreas Greyrat, Şeytan Kıtasına ışınlanır. Orada, Superd’s Warrior grubunun eski lideri olan yeni arkadaşları Ruijerd Supardia ile başarılı bir maceracı parti olan “Çıkmaz”ı oluşturmak için bir araya gelirler. Kendilerine bir isim yapan üçlü, Fittoa’ya, evlerine dönmek için kıtayı bir baştan bir başa dolaşıyor.

Yüzü olmayan tanrı Hitogami’den aldığı tavsiye üzerine Rudeus, Şeytanlar Dünyasının Büyük İmparatoru Kishirika Kishirisu’yu kurtarır ve ona garip bir güç vererek onu ödüllendirir. Şimdi, Rudeus bir dizi yeni fırsat sunan güçlü yetenekte ustalaştıkça, beklenmedik tehlikeler seyahatlerini engellemekle tehdit ettiğinde, pazarlık ettiğinden daha fazlası olduğunu kanıtlayabilir.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu animesinin 2. sezonudur.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. sezon izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. sezon 1. bölüm izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu izle! Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. sezon türkçe altyazılı izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. sezon türkanime izle!

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle