anime izle

One Piece - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
One Piece İzle
Puanı 8.62
Bookmark
2 kişi takip ediyor

One Piece

ONE PIECE
Yayınlanma Durumu: Stüdyo: Released: Eki 20, 1999 Bölüm Süresi: 24 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Fansub: Victoria Censor: Yönetmen: Yükleyen Kişi: Grage Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

One Piece Konusu

Gol D. Roger, Grand Line’ı aşan en güçlü ve en kötü şöhretli varlık olan “Korsan Kral” olarak biliniyordu. Roger’ın Dünya Hükümeti tarafından yakalanması ve idam edilmesi, tüm dünyada bir değişiklik getirdi. Ölümünden önceki son sözleri, dünyanın en büyük hazinesi One Piece’in varlığını ortaya çıkardı. Sınırsız miktarda zenginlik ve şöhret vaat eden Tek Parça’yı ve büyük olasılıkla görkemin zirvesini ve Korsan Kralı unvanını bulmayı hayal eden adamlar olan Büyük Korsanlar Çağı’nı getiren bu vahiy oldu.

Standart korsan tanımınıza meydan okuyan 17 yaşındaki bir çocuk olan Monkey D. Luffy’ye girin. Kötü, sert, dişsiz bir korsanın eğlence için köyleri yağmalayan popüler kişiliğinden ziyade, Luffy’nin korsan olma nedeni saf bir mucizedir: onu merak uyandıran insanlara ve nihayetinde vaat edilen hazineye götüren heyecan verici bir macera düşüncesi. Çocukluk kahramanının ayak izlerini takip eden Luffy ve ekibi, tüm servetlerin en imrenileni olan One Piece’e ulaşmak için Grand Line’ı geçerek çılgın maceralar yaşayarak, karanlık gizemleri açığa çıkararak ve güçlü düşmanlarla savaşarak seyahat eder.

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle