anime izle

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen Konusu

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

Yuuichirou Hyakuya, uzun süredir öldüğünü sandığı çocukluk arkadaşı Mikaela Hyakuya ile sonunda tekrar bir araya gelir. Ancak tekrar bir araya geldiklerinde, Mikaela’nın bir vampire dönüştüğünü keşfeder. Arkadaşına yardım etmeye kararlı olan Yuuichirou, Mikaela’yı ve Moon Demon Company’deki yoldaşlarını koruyabilmek için güçlenmeye yemin eder.

Kureto Hiiragi, büyük bir vampir grubunun Nagoya’da toplanacağını ve İmparatorluk Şeytan Ordusunun Tokyo’daki ana kuvvetlerine saldırmak için hazırlanacağını öğrenir. Guren Ichinose tarafından yönetilen Yuuichirou’nun ekibi, soylu vampirleri durdurmak ve ortadan kaldırmak için seçilen birçok kişiden biridir.

Nagoya görevi hızla yaklaşırken, Shinoa mangasının üyeleri bir yandan takım çalışmalarını nasıl geliştireceklerini öğrenirken, bir yandan da silahlarında tam anlamıyla ustalaşmak için çalışmaya devam ediyor. Yuuichirou, Lanetli Teçhizatın şeytanına yenik düşmeden önce, soyluları öldürmek ve en iyi arkadaşını kurtarmak için ihtiyaç duyduğu gücü elde etmelidir.

Owari no Seraph izle, Owari no Seraph 2. sezon izle, Owari no Seraph 2. sezon 1. bölüm, Owari no Seraph animemirrorz, Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen türkanime, Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen türkçe altyazılı izle!

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku