anime izle

Owari no Seraph - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
owari no seraph izle
Puanı 7.49
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Owari no Seraph

終わりのセラフ
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: Nis 04, 2015 Bölüm Süresi: 23 dk. (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: PuzzleSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: Yükleyen Kişi: RiseX Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Owari no Seraph Konusu

Owari no Seraph

13 yaşından büyük herkesi öldüren gizemli bir virüsün ortaya çıkmasıyla insanlık, kan bağışları karşılığında hayatta kalanları koruma vaadiyle toplumu boyun eğdirmek için ortaya çıkan, daha önce gizlenmiş, güce aç vampirlerin kölesi olur.

Bu hayatta kalanlar arasında, bir yetimhaneden esir alınan iki genç erkek olan Yuuichirou ve Mikaela Hyakuya ve aile olarak gördükleri diğer çocuklar da var. Vampirlerin acımasız saltanatı altında hayvan muamelesi görmekten memnun olmayan Mikaela, sonunda başarısızlığa mahkum olan asi bir kaçış planı hazırlar. Diğer taraftan hayatta kalan tek kişi, Japonya’daki vampirleri yok etmeye adanmış bir askeri birlik olan Moon Demon Company tarafından bulunan Yuuichirou’dur.

Yıllar sonra, şimdi Japon İmparatorluk Şeytan Ordusu’nun bir üyesi olan Yuuichirou, ailesini katleden yaratıklardan intikam almaya kararlı, ama bunun bedeli ne olacak?

Owari no Seraph, genç bir adamın intikam arayışını takip eden kıyamet sonrası doğaüstü bir shounen anime, bu sırada imkansız görünen ihtimallere karşı dostluk ve sadakat için savaşıyor.

Owari no Seraph izle, Owari no Seraph 1. sezon, Owari no Seraph türkçe izle, Owari no Seraph türkçe altyazılı izle, Owari no Seraph 1. sezon 1. bölüm izle, Seraph of the End izle, Seraph of the End 1. sezon izle, Seraph of the End anime, Owari no Seraph türkanime, Owari no Seraph türkanime izle!

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle