anime izle

RWBY: Hyousetsu Teikoku - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
RWBY: Hyousetsu Teikoku türkçe anime izle
Puanı 7.39
Bookmark

RWBY: Hyousetsu Teikoku

RWBY: Ice Queendom, RWBY 氷雪帝国
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 24 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: OrbitalSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: , Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

RWBY: Hyousetsu Teikoku Konusu

RWBY: Hyousetsu Teikoku

Remnant dünyasında, insanlar ve Faunus -insan-hayvan melezleri- her yerde hazır ve nazır canavar Grimm tehdidine rağmen günlük yaşamlarını sürdürüyorlar. Adanmış Avcılar ve Avcılar, Grimm’le hem özelleştirilmiş silahlarla hem de kişinin ruhunun enerjisinden türetilen benzersiz yetenekleri olan kendi “Görüntüler” ile savaşır. Bazı savaşçılar, silahlarına temel özellikler kazandırmak için kristalize bir enerji iticisi olan “Toz” da kullanırlar. Bu tehlikeli iş kolunda hayatta kalmak için sıkı bir eğitim gerekiyor. Bu amaçla, Remnant’ın dört Krallığının her biri, lisanslı Avcı olma arzusu taşıyan çocukları uygun şekilde yetiştirmek için okullar kurdu.

Vale Krallığı’ndaki Beacon Academy’de, geleceğin Avcılarından oluşan gelecek vaat eden bir grup, Team RWBY olarak ilk kez sahneye çıkıyor. Ruby Rose, Weiss Schnee, Blake Belladonna ve Yang Xiao Long’un her biri farklı geçmişlerden geliyor ve sonuç olarak genellikle popo kafaları. Ancak, işbirliği yaptıklarında, Beacon’ın müdürü Profesör Ozpin’in bile dikkatini çeken müthiş bir güçtürler. JNPR Takımındakiler gibi diğer öğrencilerin yanı sıra, genç dahi Ruby ve arkadaşları, onları Beyaz Diş olarak bilinen aşırılık yanlısı bir Faunus grubuyla karşı karşıya getiren maceralara atılırlar. Her patlayıcı karşılaşma, onları, çatışmaları gölgelerden yöneten gerçek kötülere daha da yaklaştırıyor.

RWBY: Hyousetsu Teikoku izle, RWBY: Hyousetsu Teikoku türkanime izle, RWBY: Hyousetsu Teikoku türkçe altyazılı izle, RWBY: Hyousetsu Teikoku full hd izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Rose, Ruby Ana Karakter
Schnee, Weiss Ana Karakter
Xiao Long, Yang Ana Karakter
Belladonna, Blake Ana Karakter
Nikos, Pyrrha Destek Karakter
Torchwick, Roman Destek Karakter
Valkyrie, Nora Destek Karakter
Suzaki, Aya Japon
Ozpin Destek Karakter
Polendina, Penny Destek Karakter
Han, Megumi Japon
Arc, Jaune Destek Karakter

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle