anime izle

Sabikui Bisco - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Sabikui Bisco İzle
Puanı 7.44
Bookmark

Sabikui Bisco

錆喰いビスコ - Rust-Eater Bisco
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: LawsoniaSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Sabikui Bisco Konusu

Sabikui Bisco

Kıyamet sonrası Japonya’nın kurak, kumlu arazisinde veba benzeri bir rüzgar esiyor. Hem canlıları hem de cansızları süpürürken, geride kalan tek şey pasdır. Dünyadaki felaket durumunun nedeninin mantar sporları olduğuna inanılıyor. “İnsan Yiyen Mantar” olarak bilinen Bisco Akaboshi, okları nereye giderse gitsinler anında mantar yetiştiren, aranan bir suçlu okçudur. Ancak aslında o, toprağı zenginleştirmek ve eski haline döndürmek için mantar yayan bir “Mantar Koruyucu”dur.

Bisco, yengeç Akutagawa ve genç doktor Milo Nekoyanagi’nin yanı sıra, Japonya’nın çorak topraklarında her türlü pası yuttuğu söylenen efsanevi “Sabikui”yi aramak için maceraya atılır.

Sabikui Bisco izle, Sabikui Bisco 1. bölüm, Sabikui Bisco 1. sezon, Sabikui Bisco 1. sezon 1. bölüm izle, Sabikui Bisco anime izle, Sabikui Bisco türkanime!

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle