anime izle

Saihate no Paladin - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Puanı 6.99
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Saihate no Paladin

最果てのパラディン
Yayınlanma Durumu: Stüdyo: Released: Eki 09, 2021 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: AkiraFansub & RaionFansub Censor: Yönetmen: Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Saihate no Paladin Konusu

Durgun bir hayatın ardından yeni bir dünyaya doğan Will, bir iskeletin, bir hayaletin ve bir mumyanın yüzlerine uyanır. Uzun zaman önce yıkılmış bir şehrin yıkıntılarında yaşayan üçü, Will’i kendilerine aitmiş gibi yükseltir. İskelet—Kan—ona savaşmayı öğretir; hayalet—Gus—ona sihri öğretir; ve mumya -Mary- ona dini ve sorumluluğu öğretir. En önemlisi, hepsi ona sevgiyi öğretir.

Will büyüyüp içine doğduğu dünyayı öğrenirken, sonunda kendi başına yola çıkması gereken güne hazırlanır. Will için bu yolculuk ömür boyu sürecek bir vaadi içeriyor. Her yetişkin, reşit olduklarında, kendi seçtikleri tanrıya yemin etmek zorundadır ve yeminin gücü, yeminli tanrılarının kutsamasının derecesini etkiler.

Ayrılışı yaklaşırken Will, ölümsüz gardiyanlarının gerçeğini kabul etmeye hazırlanmalı ve onların bile durumunu bilmedikleri bir dünyaya adım atmalıdır. Ancak Will, her yeminin öyle ya da böyle yerine getirilmesi gerektiğini keşfeder.

Galleri Saihate no Paladin

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle