anime izle

Shikkakumon no Saikyou Kenja - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Puanı 6.75
Bookmark

Shikkakumon no Saikyou Kenja

失格紋の最強賢者
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: Oca 08, 2022 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: TempestFansub & HousePandoras Censor: Sansürlü Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Shikkakumon no Saikyou Kenja Konusu

Shikkakumon no Saikyou Kenja

Bir sihir dünyasında, bir büyücünün güçleri ve geleceği, bir insanın sihir yeteneğini kategorize eden dört sembol olan sözde “İşaretler” aracılığıyla doğumda önceden belirlenir. İşaretinin savaş için uygun olmadığı ve yalnızca büyü güçlendirme için yararlı olduğu düşünüldüğünden yakınan inanılmaz derecede yetenekli bir bilge, gelecekte binlerce yıl reenkarne olmaya karar verdi.

Altı yaşında bir çocuk ve bir dük ailesinin üçüncü oğlu olan Mathias Hildesheimr olarak yeniden doğar ve her zaman arzu ettiği yakın dövüşün izini alır. Ne yazık ki, insanlığın büyü ve kılıç kullanma bilgisinin bu çağda büyük ölçüde bozulduğu da keşfedildi; en temel büyüler bile unutulmuşken, yalnızca kalitesiz büyü ekipmanları ara sıra bulunabilir. Sakatlığa hakaret eklemek için, bir zamanlar en güçlü olarak selamlanan şu anki işareti, şimdi en kötü olarak görülüyor.

Mathias 12 yaşına geldiğinde, rakipsiz kılıç ustalığı onu İkinci Kraliyet Akademisi’ne sokar. Önyargıları yıkarak, akademide ve ötesinde anında dalgalanmalar yaratır. Bununla birlikte, eski bilge, gölgelerde çalışan karanlık güçlerin belirtilerini ortaya çıkarır ve insanlık her zamankinden daha zayıfken, onların şeytani planlarını engellemek Mathias’a kalmıştır.

Shikkakumon no Saikyou Kenja izle, Shikkakumon no Saikyou Kenja animesini türkçe izle, Shikkakumon no Saikyou Kenja türkanime, Shikkakumon no Saikyou Kenja türkanime izle, Shikkakumon no Saikyou Kenja türkçe altyazılı izle!

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru izle

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle