anime izle

Shokugeki no Souma - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Puanı 8.20
Bookmark

Shokugeki no Souma

食戟のソーマ
Yayınlanma Durumu: Stüdyo: Released: Nis 04, 2015 Bölüm Süresi: 25 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 24 Fansub: PuzzleSubs Censor: Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

Shokugeki no Souma Konusu

On beş yaşındaki Souma Yukihira, çocukluğundan beri babasının işlettiği ve sahibi olduğu restoranda sous şefi olarak çalışarak babasına yardım etmiştir. Yıllar boyunca, Souma yaratıcı, yetenekli ve cesur mutfak kreasyonlarıyla müşterilerini eğlendirmek için bir tutku geliştirdi. Hayali, bir gün ailesinin restoranının baş aşçısı olarak sahip olmaktır. Ancak babası aniden dünyanın dört bir yanındaki restoranlarda yemek pişirme yeteneklerini test etmek için restoranı kapatmaya karar verdiğinde, Souma’yı öğrencilerin sadece yüzde 10’unun mezun olduğu seçkin bir aşçılık okulu olan Tootsuki Culinary Academy’ye gönderir.

Kurum, öğrencilerin yoğun, yüksek bahisli yemek yarışmalarında karşı karşıya geldiği “Shokugeki” veya “yemek savaşları” ile ünlüdür. Souma ve yeni okul arkadaşları, Tootsuki’nin aşırı yaşam tarzından kurtulmak için mücadele ederken, babasının altında yıllarca öğrendiğini test eden daha fazla zorluk onu bekliyor.

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku