anime izle

Solo Levelling İzle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Solo Levelling Anime İzle
Puanı 0.0
Bookmark

Solo Levelling İzle

나 혼자만 레벨업
Yayınlanma Durumu: Yakında Released: 2023 Bölüm Süresi: ? Sezon: Seri Tipi: TV Fansub: ? Censor: Sansürlü Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Solo Levelling İzle Konusu

Solo Levelling İzle

On yıl önce, “Kapı” ortaya çıktı ve gerçek dünyayı sihir ve canavarlar diyarına bağladı. Bu aşağılık hayvanlarla savaşmak için sıradan insanlar insanüstü güçler aldı ve “Avcılar” olarak tanındı. Yirmi yaşındaki Sung Jin-Woo böyle bir Avcıdır, ancak cılız bir E-Seviyesine kıyasla zavallı gücü nedeniyle “Dünyanın En Zayıfı” olarak bilinir. Yine de, annesinin tıbbi faturalarını ödemek için düşük rütbeli Gates’de yorulmadan canavarları avlar.

Bununla birlikte, bu sefil yaşam tarzı, çok yanlış giden bir görevde ölecek tek kişinin kendisi olduğuna inanan Jin-Woo’nun üç gün sonra bir hastanede uyandığında önünde yüzen gizemli bir ekran bulması ile değişir. Bu “Görev Günlüğü”, Jin-Woo’nun gerçekçi olmayan ve yoğun bir eğitim programını tamamlamasını veya uygun bir ceza ile karşı karşıya kalmasını talep ediyor. Görevin titizliği nedeniyle başlangıçta uymakta isteksiz olan Jin-Woo, kısa süre sonra bunun kendisini dünyanın en korkunç Avcılarından birine dönüştürebileceğini keşfeder.

Solo Levelling izle, Solo Levelling anime izle, Solo Levelling anime yayınlanma tarihi, Solo Levelling anime full hd izle!

Solo Levelling İzle İzle

Bölüm
Bölüm İsmi
Yayınlanma Tarihi

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle