anime izle

Yofukashi no Uta - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Yofukashi no Uta türkçe izle
Puanı 8.05
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Yofukashi no Uta

Call of the Night, よふかしのうた
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 13 Fansub: Tempest Censor: Sansürlü Yönetmen: , Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:

Yofukashi no Uta Konusu

Yofukashi no Uta

Kou Yamori yüzeyde tipik bir ortaokul öğrencisi gibi görünüyor. Derslerinde nispeten iyi ve sınıf arkadaşlarıyla arkadaş canlısı, bu görünümü korumak için çok çaba sarf ediyor. Ancak bir gün, rol yapmayı bırakmaya karar verir ve okulu bırakır, gündüz enerjisi için çıkış yolu bulamamasından dolayı uykusuzluk geliştirir. Geceleri tek başına yürüyüşe çıktığında, kendini biraz daha iyi hissediyor, ancak uyuyamama durumunun ciddi bir sorun olarak görülmesi gerektiğini biliyor.

Böyle bir yürüyüşte Kou, uykusuzluğunun nedenini teşhis eden tuhaf bir kız olan Nazuna Nanakusa ile tanışır: Hayatında değişiklikler yapmasına rağmen, hala gerçek özgürlüğü deneyimlemekten kendini alıkoymaktadır. Uyanma saatlerini nasıl geçirdiğinden memnun olmadıkça uyuyamayacağını söylüyor. Mevcut endişelerini çözmüş gibi göründüğünde, Nazuna şiltesini paylaşmak için onu dairesine davet eder. Bir süre sonra, sadece baygın numarası yaptığının farkında olmadan, ona doğru eğilir ve boynunu ısırır!

Yofukashi no Uta izle, Yofukashi no Uta türkçe anime izle, Yofukashi no Uta türkanime izle, Yofukashi no Uta türkçe altyazılı izle, Yofukashi no Uta full hd izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Nanakusa, Nazuna Ana Karakter
Yamori, Kou Ana Karakter
Satou, Gen Japon
Asai, Akira Destek Karakter
Suzushiro, Hatsuka Destek Karakter
Waki, Azumi Japon
Honda, Kabura Destek Karakter
Kikyou, Seri Destek Karakter
Kohakobe, Midori Destek Karakter
Seki, Mahiru Destek Karakter
Ono, Kensho Japon
Akiyama, Akihito Destek Karakter
Shirakawa, Kiyosumi Destek Karakter

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle