anime izle

Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau izle
Puanı 7.02
Bookmark

Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau

Beast Tamer, The Beast Tamer Who Got Kicked Out From His Party Meets a Cat Girl From the Superior Race, 勇者パーティーを追放されたビーストテイマー、最強種の猫耳少女と出会う
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 13 Fansub: YuushaSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau Konusu

Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau

Hayvanları kullanan Beast Tamer Rein, kahramanın partisinin bir üyesiydi. Ancak başka bir şey yapamadığı için savaşa devam edemedi. “Sen sadece hayvanlarla oynamayı biliyorsun. Kovuldun.” Rein partiden atılır ve şimdi bir maceracı olarak özgürce yaşar. Yolculuğu sırasında, sözde en güçlü tür olan bir kedi kabilesinden bir kızla tanışır. Başka bir yerde, kahramanın partisi önceki başarılarının Rein sayesinde olduğunun farkında değil… Bu, artık kendini tutamayan bir canavar terbiyecisinin ve değerli bir yoldaşıyla kader karşılaşmasının hikayesidir.

Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau izle, Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau türkçe izle, Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau full hd izle, Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau türkanime izle!

Karakterler & Ses Aktörleri

Kanade Ana Karakter
Waki, Azumi Japon
Tania Ana Karakter
Ookubo, Rumi Japon
Shroud, Rein Ana Karakter
Nina Destek Karakter
Stella Destek Karakter
Aggath Destek Karakter
Leane Destek Karakter
Mina Destek Karakter
Koga, Aoi Japon
Brough, Natalie Supporting
Runa Destek Karakter

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle