anime izle

Arknights: Reimei Zensou 1. Bölüm izle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Arknights: Reimei Zensou izle

Arknights: Reimei Zensou 1. Bölüm izle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Ekim 29, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Arknights: Reimei Zensou
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Arknights: Reimei Zensou 1. Bölüm izle

Arknights: Reimei Zensou 1. Bölüm, Arknights: Reimei Zensou 1. Bölüm türkanime izle, Arknights: Reimei Zensou 1. Bölüm full hd izle, Arknights: Reimei Zensou 1. Bölüm türkçe altyazılı izle!

Arknights: Reimei Zensou

Arknights Animation: Prelude to Dawn, Arknights: Prelude to Dawn, アークナイツ -黎明前奏-
Puanı 0.0
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 8 Fansub: AkatsukiSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Arknights: Reimei Zensou

Terra diyarında, birçok alanda düzensiz bir şekilde, nedeni bilinmeyen doğal afetler meydana gelmektedir. Bu nedenle, insanların büyük bir kısmı, bu doğal afetlerden kaçmak için yıllar içinde gelişen mobil şehirlerde yaşamaya başlamıştır. Bu tür Felaketlerin yaşandığı bölgede geride bırakılan Originium, muazzam enerjileri sayesinde uygarlığın hızla ilerlemesine yol açmıştır. Ama beraberinde başka bir şeyi de getirdi - Oripathy denen tedavisi olmayan bir hastalık. Oripathy'li kişilerin bedenleri yavaş yavaş kristalleştiği ve ölüm anında yeni bir enfeksiyon kaynağı haline geldiği için, birçok ülkede Enfekte olanlar, ayrımcılık ve zorunlu çalıştırma rejimleri altında zulme maruz kalırlar. Hükümetler tarafından ezilenler isyan etmeye başlıyor. Oripathy'nin tedavisini araştıran bir ilaç firması olan Rhodes Island, silahlarına sarılır ve tüm insanları hastalıktan kurtarmak için bir fetih başlatır. Arknights: Reimei Zensou izle, Arknights: Reimei Zensou türkçe izle, Arknights: Reimei Zensou full hd izle, Arknights: Reimei Zensou türkçe altyazılı izle, Arknights: Reimei Zensou türkanime izle!

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle