anime izle

Baraou no Souretsu 18. Bölüm - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Baraou no Souretsu izle

Baraou no Souretsu 18. Bölüm

TV Sub Yayınlanma Tarihi Mayıs 18, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Baraou no Souretsu
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Baraou no Souretsu

Baraou no Souretsu 18. bölüm, Baraou no Souretsu 18. bölüm izle, Baraou no Souretsu 18. bölüm türkanime izle, Baraou no Souretsu 18. bölüm türkçe altyazılı izle!

Baraou no Souretsu

Requiem of the Rose King, 薔薇王の葬列
Puanı 5.48
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 24 Fansub: 1456ha (Bağımsız Çevirmen) Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Baraou no Souretsu

İngiltere tacı tarih boyunca ateşli bir şekilde tartışıldı ve Orta Çağ'da bir dizi büyük iç savaş Güllerin Savaşı olarak bilinir hale geldi. Taht üzerinde hak iddia eden York Dükü, kral olmak için Kral VI. Pek çok kötü alametle dolu karanlık bir günde, Dük bir oğlu olur: Richard Plantagenet, adının üçüncüsü. Ne erkek ne de kadın, bunun yerine her iki cinsiyetin özelliklerini de taşıyan III. Richard, annesi tarafından hemen yerildi. Nefreti, çocukluğunu tanımlar, kendi bedenine karşı derin bir tiksintiye ve şeytan olarak adlandırılmasına karşı olumsuz bir tepkiye yol açar. Richard, kendisini tanıyan herkese yıkım getireceğini söyleyerek alay eden İngiltere'nin eski düşmanı Joan of Arc'ın vizyonları tarafından sıkıntılı bir şekilde büyür. Babasının kral olma kaderini gerçekleştirmesine yardım ederek kurtuluşa ulaşabileceğine inanıyor. Ancak hem annesinin hem de Joan'ın beklentileriyle lanetlenen Richard'ın eylemleri bunun yerine ailesini karanlığa mı sürükleyecek? Baraou no Souretsu izle, Baraou no Souretsu türkanime, Baraou no Souretsu türkçe izle, Baraou no Souretsu türkanime izle!

Anime Bölümleri

Baraou no Souretsu 17. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 1 ay önce

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku