anime izle

Bleach: Sennen Kessen-hen 6. Bölüm izle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Bleach: Sennen Kessen-hen izle

Bleach: Sennen Kessen-hen 6. Bölüm izle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Kasım 15, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Bleach: Sennen Kessen-hen
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Bleach: Sennen Kessen-hen 6. Bölüm izle

Bleach: Sennen Kessen-hen 6. Bölüm türkçe izle, Bleach: Sennen Kessen-hen 6. Bölüm full hd izle, Bleach: Sennen Kessen-hen 6. Bölüm türkanime izle, Bleach: Sennen Kessen-hen 6. Bölüm full hd türkçe izle!

Bleach: Sennen Kessen-hen

Bleach: Thousand-Year Blood War, Bleach: Thousand-Year Blood War Arc, BLEACH 千年血戦篇
Puanı 0.0
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Seri Tipi: TV Fansub: TempestFansub, HolyFansub Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Bleach: Sennen Kessen-hen

Her şey bir tesadüf müydü yoksa kaçınılmaz mıydı? Ichigo Kurosaki, bir şans eseri karşılaşma yoluyla bir Soul Reaper'ın güçlerini kazandı. Bir Yedek Soul Reaper olarak, Ichigo, ölen ruhların toplandığı bir yer olan Soul Society'nin kargaşasına yakalandı. Ancak arkadaşlarının yardımıyla Ichigo daha da güçlenmek için her zorluğun üstesinden geldi. Memleketi Karakura'da yeni Soul Reaper'lar ve yeni bir düşman ortaya çıktığında, Ichigo ihtiyacı olanlara yardım etmek için Zanpakuto'su ile savaş alanına geri döner. Bu arada, Soul Society, Yaşayanların Dünyasında yok edilen Boşlukların sayısında ani bir artış gözlemliyor. Ayrıca Rukon Bölgesi sakinlerinin kaybolduğuna dair ayrı raporlar da alıyorlar. Son olarak, Soul Reapers'ın evi olan Seireitei, kendilerine Wandenreich adını veren bir grup tarafından saldırıya uğrar. Tüm Quincy'lerin babası Yhwach tarafından yönetilen Wandenreich, şu mesajla Soul Reaper'lara karşı savaş ilan eder: "Bundan beş gün sonra Soul Society, Wandenreich tarafından yok edilecek." Soul Reaper'ların binlerce yıldır sakladığı tarih ve gerçek sonunda gün ışığına çıkıyor. Ichigo Kurosaki'nin son savaşı başladığında her şey sona ermeli! Bleach: Sennen Kessen-hen izle, Bleach: Sennen Kessen-hen full hd izle, Bleach: Sennen Kessen-hen türkçe izle, Bleach: Sennen Kessen-hen türkanime izle!

Anime Bölümleri

Bleach: Sennen Kessen-hen 5. Bölüm izle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 3 hafta önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle