anime izle

Engage Kiss 12. Bölüm İzle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Engage kiss türkçe anime izle

Engage Kiss 12. Bölüm İzle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Eylül 22, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Engage Kiss
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Engage Kiss 12. Bölüm izle

Engage Kiss 12. Bölüm türkçe, Engage Kiss 12. Bölüm türkçe anime izle, Engage Kiss 12. Bölüm türkçe izle, Engage Kiss 12. Bölüm türkanime izle!

Engage Kiss

Engage Kiss
Puanı 7.41
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 24 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 13 Fansub: Lawsonia Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Engage Kiss

Veyron City—yeni enerji kaynaklarının keşfinden yaratılan mega yüzen bir metropol. Bölgede küçük bir işletme sahibi ve işleten genç bir adam olan Shuu, pervasız harcamaları nedeniyle yetersiz bir hayat sürüyor. Kisara, Shuu'nun ofisini ve evini ziyaret eden bir kız çünkü sürekli onun için endişeleniyor. Veyron City'de liseye giderken çalışıyor, büro işlerinden ev işlerine kadar her şeyi yapıyor. Shuu'nun eski kız arkadaşı ve daha önce çalıştığı şirkette kıdemli bir meslektaşı olan Ayano da onun için endişeleniyor. Pasifik Okyanusu'ndaki yapay bir adada geçen, biraz sıra dışı bir ilişki içinde olan üç kişinin şamatacı romantik komedisi böyle başlar. Engage Kiss türkçe, Engage Kiss türkçe izle, Engage Kiss türkanime izle, Engage Kiss türkçe altyazılı anime izle!

Anime Bölümleri

Engage Kiss 11. Bölüm İzle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 2 hafta önce

Engage Kiss 13. Bölüm Final İzle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 11 saat önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle