anime izle

Fuufu Ijou Koibito Miman 6. Bölüm izle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Fuufu Ijou Koibito Miman izle

Fuufu Ijou Koibito Miman 6. Bölüm izle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Kasım 14, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Fuufu Ijou Koibito Miman
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Fuufu Ijou Koibito Miman 6. Bölüm izle

Fuufu Ijou Koibito Miman 6. Bölüm türkçe izle, Fuufu Ijou Koibito Miman 6. Bölüm türkanime izle, Fuufu Ijou Koibito Miman 6. Bölüm türkçe altyazılı full hd izle!

Fuufu Ijou Koibito Miman

More than a married couple, but not lovers., More than a Couple, Less than Lovers., Fuukoi, 夫婦以上、恋人未満。
Puanı 7.22
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 24 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: YuushaSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: , Yapım Ekibi: , , , , , , , ,

Fuufu Ijou Koibito Miman izle

Lise üçüncü sınıf öğrencisi Jirou Yakuin, zorunlu "Çift Pratik" kursunda aynı sınıftan Shiori Sakurazaka ile ortak olmayı umuyordu. Bu uygulamada öğrenciler, kendilerini derecelendiren video gözetimine belirli bir düzeyde uyum sunarken karşı cinsten bir partnerle yaşamak için gerekli becerilere sahip olduklarını göstermelidir. Ne yazık ki, rastgele şans, hafifçe bastırılmış benliğini, karşısındaki kişi olan gyaru Akari Watanabe ile pratik hale getirdi. Akari ise sevgilisi Minami Tenjin ile eşleşmeyi umuyordu. Shiori ve Minami'nin birlikte görevlendirildiğini öğrendiklerinde umutları iki katına çıkar. Böylece, ilk ona girmek için isteksizce işbirliği yapmaya karar verirler; bu, her iki çift de aynı fikirde olursa, onlara ortak değiştirme hakkı verir. Bu amaçla Jirou, Akari'nin ne yaptığını anlamadan ilk öpücüğünü çalar, bir yandan da aceleyle veda öpücüğü verir... Fuufu Ijou Koibito Miman izle, Fuufu Ijou Koibito Miman türkçe izle, Fuufu Ijou Koibito Miman full hd izle, Fuufu Ijou Koibito Miman türkanime izle, Fuufu Ijou Koibito Miman türkçe altyazılı izle!

Anime Bölümleri

Fuufu Ijou Koibito Miman 5. Bölüm izle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 3 hafta önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle