anime izle

Fuuto Tantei 12. Bölüm Final izle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Fuuto Tantei türkçe izle

Fuuto Tantei 12. Bölüm Final izle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Ekim 21, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Fuuto Tantei
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Fuuto Tantei 12. Bölüm Final izle

Fuuto Tantei 12. Bölüm izle, Fuuto Tantei 12. Bölüm türkanime izle, Fuuto Tantei 12. Bölüm türkçe altyazılı full hd izle!

Fuuto Tantei

Fuuto PI, 風都探偵
Puanı 7.62
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 25 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: Holy Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Fuuto Tantei

Fuuto şehrinde suçlular, kendilerini "Dopants" olarak bilinen süper güçlü canavarlara dönüştürmek için "Gaia Memories" adı verilen USB benzeri cihazları kullanırlar ve aksi takdirde barışçıl şehirde ortalığı kasıp kavururlar. Bununla birlikte, bu suçlularla savaşmak için Gaia Anılarını kullanan kahramanlar da vardır; bunlardan biri, kendi kendini ilan eden, haşlanmış dedektif Shoutarou Hidari'dir. Esprili ortağı Philip'in yardımıyla ikisi, Fuuto şehrinin efsanevi kahramanı Kamen Rider W'ye dönüşür. Fuuto'daki birçok suçtan sorumlu şeytani örgüt Museum'un düşüşünden sonra Gaia Memories'in üretimi ve dağıtımı durdu. Bununla birlikte, Gaia Memories'in kalıntıları hala toplumda kalıyor ve karaborsada yüksek fiyatlarla satılıyor. Bu nedenle, Narumi Dedektiflik Bürosundan iki kahramanın henüz dinlenmek için zamanları yoktur. Dopantların manzaraları hala ortaya çıkıyor ve ajans, doğaüstü fenomenleri deneyimlediğini iddia eden daha fazla müşteri alıyor. Görevin zorlu doğasına bakılmaksızın, Kamen Rider W, Fuuto'yu incitenlerin kaçınılmaz olarak günahlarını sayacağını vaat ediyor. Fuuto Tantei izle, Fuuto Tantei türkçe izle, Fuuto Tantei full hd izle, Fuuto Tantei türkanime izle!

Anime Bölümleri

Fuuto Tantei 11. Bölüm izle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 2 ay önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle