anime izle

Grisaia no Rakuen 10. Bölüm izle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Grisaia no Rakuen izle

Grisaia no Rakuen 10. Bölüm izle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Eylül 20, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Grisaia no Rakuen
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Grisaia no Rakuen 10. Bölüm izle

Grisaia no Rakuen 10. Bölüm türkanime izle, Grisaia no Rakuen 10. Bölüm türkçe altyazılı full hd izle! Grisaia no Rakuen animesini türkçe izle!

Grisaia no Rakuen

The Eden of Grisaia, Le Eden de la Grisaia, グリザイアの楽園
Puanı 7.78
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: 2015 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 10 Fansub: Puzzle Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Grisaia no Rakuen

Grisaia no Rakuen, önceki taksit olan Grisaia no Meikyuu'nun hemen sonunda başlıyor. Kazami Yuuji terörizm şüphesiyle tutuklandı. Yuuji'nin bu eylemleri gerçekleştirdiğini ve Yuuji'nin Ichigaya tarafından gözaltında tutulduğunu açıkça gösteren somut bir kanıt gösteren bir video. Ichigaya, Yuuji'nin suçlandığı suçları işlemediğini çok iyi biliyor. Ancak terör örgütünün lideri olan Heath Oslo'yu ellerinde son derece yıkıcı bir silahla öldürmeyi başaramadı. Aslında, Ichigaya'nın Yuuji için kendi planları vardır... Ama Yuuji için her şey kaybolmayabilir. Mihama Akademisi'nin kızları, Yuuji'nin siyasi kazanç için kullanılmasına izin vermeyecek ve önlerinde beliren gizemli yeni figür de olmayabilir.

Anime Bölümleri

Grisaia no Rakuen 9. Bölüm izle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 6 gün önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle