anime izle

Hoshi no Samidare 15. Bölüm izle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Hoshi no Samidare türkçe anime izle

Hoshi no Samidare 15. Bölüm izle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Kasım 13, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Hoshi no Samidare
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Hoshi no Samidare 15. Bölüm izle

Hoshi no Samidare 15. Bölüm türkçe izle, Hoshi no Samidare 15. Bölüm türkanime izle, Hoshi no Samidare 15. Bölüm full hd izle, Hoshi no Samidare 15. Bölüm türkçe anime izle!

Hoshi no Samidare

Lucifer and the Biscuit Hammer, 惑星のさみだれ
Puanı 6.42
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 24 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Fansub: Tempest Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Hoshi no Samidare

Bir gün, üniversite öğrencisi Yuuhi Amamiya'ya konuşan kertenkele Sir Noi Crezant yaklaşır. Crezant hemen fantastik bir hikayeye başlar: Güçlü büyücü Animus, dünyanın yörüngesinde yükselen devasa bir mekanizma olan bisküvi çekiciyle dünyayı yok etmeyi amaçlar. Dünyanın tek umudu prenses ve görevi prensesi korumak ve Animus'u yenmek olan Canavar Şövalyeleri'ndedir. Yuuhi, Kertenkele Canavarı Şövalyesi olarak seçilir ve tüm şüphelerine rağmen, kendisini büyücü tarafından yaratılan bir golemden savunmak zorunda kalır. Komşusu prenses Asahina Samidare tarafından kurtarılır ve ona sadakat yemini eder. Ancak prensesin dünyayı kurtarmaya hiç niyeti yoktur. Yuuhi'nin gerçek motivasyonlarına izin veriyor: Animus'un dünyayı yok etmesini engellemek, ancak o zaman gezegeni kendi eliyle yok etmek. Geri kalan Canavar Şövalyeleri yavaş yavaş toplanır ve güçlerini kullanmayı öğrenirken, ikili Animus'un golemlerinin saldırılarına karşı savaşmaya devam ediyor. Ancak Yuuhi, yakınlaştığı Asahina'nın planlarına uymaya veya dünyayı kurtarmaya kendisi için karar vermek zorunda kalacak. Bu süreçte, gerçek benliğiyle de yüzleşmeli ve sadakatinin gerçekte nerede olduğunu belirlemelidir. Hoshi no Samidare türkçe izle, Hoshi no Samidare türkçe anime izle, Hoshi no Samidare türkanime izle, Hoshi no Samidare 1. sezon izle!

Anime Bölümleri

Hoshi no Samidare 14. Bölüm izle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 1 ay önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle