anime izle

Isekai Yakkyoku 11. Bölüm İzle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Isekai Yakkyoku türkçe izle

Isekai Yakkyoku 11. Bölüm İzle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Eylül 20, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Isekai Yakkyoku
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Isekai Yakkyoku 11. Bölüm İzle

Isekai Yakkyoku 11. Bölüm türkçe izle, Isekai Yakkyoku 11. Bölüm türkanime izle, Isekai Yakkyoku 11. Bölüm full hd izle!

Isekai Yakkyoku

Parallel World Pharmacy, Alternate World Pharmacy, 異世界薬局
Puanı 7.63
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: 2022 Sezon: Seri Tipi: TV Fansub: Tempest Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , ,

Isekai Yakkyoku

Dünyaca ünlü tıp araştırmacısı Kanji Yakutani, küçük kız kardeşini tedavisi olmayan bir hastalıktan kaybettikten sonra, hayatını yeni ilaçlar icat etmeye adayarak hastaları iyileştirmek için her şeyini verdi. 31 yaşında ölümüne çalıştıktan sonra, eski eczacı, vücuduna yıldırım çarpmış 10 yaşında bir çocuk olarak uyanır. Saygın De Médicis ailesinin çocuğu olan Falma olarak bir ortaçağ dünyasına reenkarne olduğunu keşfeder. İlahi sanatların -koruyucu tanrıların kutsamalarıyla bahşedilen sihrin- var olduğu bir dünyada, Falma, vücudunun koruyucu tıbbın tanrısına ev sahipliği yaptığını fark eder. Çocuğa, efsanevi ilahi yaratma ve indirgeme sanatlarının yanı sıra insanların vücutlarındaki hastalıkları anında teşhis etme yeteneği verildi. Çok geçmeden bu dünyadaki tıbbın korkunç durumunu keşfeder: En iyi ihtimalle etkisiz ve en kötü ihtimalle zararlı olan tıbbi bakımı yalnızca soylular karşılayabilir. Modern bilgiyi ve ilahi güçlerini kullanan Falma, genç yaşına rağmen yavaş yavaş bir eczacı olarak adını duyuruyor, hatta imparatorluk mahkemesinin tanınmasını bile kazanıyor. Sonunda kendine uygun bir eczane edindiğinde, San Fleuve İmparatorluğu'ndaki sağlık hizmetlerini iyileştirme ve herkes için erişilebilir hale getirme hedefini sürdürmeye karar verir. Isekai Yakkyoku izle, Isekai Yakkyoku türkanime izle, Isekai Yakkyoku türkçe izle, Isekai Yakkyoku türkçe altyazılı izle!

Anime Bölümleri

Isekai Yakkyoku 10. Bölüm İzle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 2 hafta önce

Isekai Yakkyoku 12. Bölüm Final İzle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 17 saat önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle