anime izle

Kakkou no Iinazuke 7. Bölüm - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Kakkou no Iinazuke izle

Kakkou no Iinazuke 7. Bölüm

TV Sub Yayınlanma Tarihi Haziran 6, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Kakkou no Iinazuke
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Kakkou no Iinazuke

Kakkou no Iinazuke 7. bölüm türkçe izle, Kakkou no Iinazuke 7. bölüm türkanime izle, Kakkou no Iinazuke 7. bölüm türkçe altyazılı full hd izle!

Kakkou no Iinazuke

A Couple of Cuckoos, Cuckoo's Fiancee, カッコウの許嫁
Puanı 7.45
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: , Released: 2022 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 24 Fansub: AkiraFansub Censor: Sansürlü Yönetmen: , Yapım Ekibi: , , , , , , ,

Kakkou no Iinazuke

Çalışkan bir lise öğrencisi ve bir sosyal medya yıldızı olan Nagi Umino ve Erika Amano, doğumda değiş tokuş edildiklerini öğrenene kadar onları birbirine bağlayan hiçbir şeye sahip değildi. Ani haber her iki aileye de açıklandığında, ebeveynleri ne Nagi'nin ne de Erika'nın bilgisi olmadan çabucak bir teklif hazırlar: ikisini de gerçek ailelerine kavuşturmak ve herkesin mutluluğunu sağlamak için ikisi nişanlanmalıdır.. Bunu öğrendiklerinde, Nagi ve Erika, ebeveynlerinin isteklerine uymayı reddederek saçma planı hemen reddederler. Ancak her iki taraf da geri adım atmaya istekli olmadığından, ilişkilerinin nereye varacağını yalnızca zaman söyleyebilir. Kakkou no Iinazuke izle, Kakkou no Iinazuke türkçe izle, Kakkou no Iinazuke türkanime izle, Kakkou no Iinazuke full hd izle!

Anime Bölümleri

Kakkou no Iinazuke 6. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 3 hafta önce

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku