anime izle

Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon 3. Bölüm izle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon izle

Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon 3. Bölüm izle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Ekim 24, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon 3. Bölüm izle

Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon 3. Bölüm, Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon 3. Bölüm türkanime izle, Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon 3. Bölüm full hd izle, Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon 2. Bölüm türkçe altyazılı izle!

Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon

Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 3, Welcome to Demon School! Iruma-kun 3rd Season, 魔入りました!入間くん
Puanı 8.17
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 24 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 21 Fansub: TempestSubs Censor: Sansürlü Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon

Bu sefer orman! İnsan çocuk Suzuki Iruma, büyük iblis Sullivan'ın "torunu" olur ve "Büyükbaba"nın başkanlık yaptığı şeytan okuluna gitmeye başlar. Arkadaşlarını kazanmak - ve aynı zamanda iblis rütbesini yükseltmek - Iruma yeni ortamında başarılı oluyor ve önüne gelen zorlu sınavların üstesinden geliyor! Yeni sezonda daha fazla zorluk sizi bekliyor... hasat mevsimi ve öğrencilerin yemek için rekabet etmek için geniş ve son derece tehlikeli (!) ormana daldıkları yıllık test zamanı!! Sınıf arkadaşları rakip olur ve büyük bir kas ve zeka savaşı patlak veren nedir? Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon izle, Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon türkanime izle, Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon full hd izle, Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon türkçe altyazılı izle!

Anime Bölümleri

Mairimashita! Iruma-kun 3. Sezon 2. Bölüm izle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 1 ay önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle