anime izle

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta 2. Bölüm - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkçe izle

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta 2. Bölüm

TV Sub Yayınlanma Tarihi Temmuz 14, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta 2. Bölüm

My Stepmom’s Daughter Is My Ex 2. bölüm, My Stepmom’s Daughter Is My Ex 2. bölüm türkçe izle, My Stepmom’s Daughter Is My Ex 2. bölüm türkanime izle, My Stepmom’s Daughter Is My Ex 2. bölüm full hd izle!

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta

My Stepmom's Daughter Is My Ex, My Stepsister is My Ex-Girlfriend, Tsurekano, 継母の連れ子が元カノだった
Puanı 7.32
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: LawsoniaSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , ,

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta

Ortaokuldaki bir erkek ve kız aşık oldular, birbirleriyle flört ettiler, önemsiz şeylerde anlaşamadılar, heyecandan ziyade birbirlerine daha sık sinirlendiler... ve mezuniyette ayrıldılar. Böylece ikisi, Mizuto Irido ve Yume Ayai, beklenmedik bir şekilde birbirleriyle tanışırlar. "Ağabey olduğum çok açık değil mi?" "Abla olduğum çok açık değil mi?" Ebeveynlerinin yeniden evlendiği partnerin çocukları eski sevgili miydi?! Eski çift, ebeveynlerinin duygularını göz önünde bulundurarak, karşı cins olarak diğerinin bilincine varan kaybedeceği bir "kardeş kuralı"na karar verdi, ancak... Banyoda karşılaştıklarında, okula gidip gelirler. birlikte... geçmişin anılarıyla birlikte aynı çatı altında yaşarken nasıl oluyor da birbirlerini yok sayıyorlar?! Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta izle, Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkçe, Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkçe izle, Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkçe anime izle, Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkanime izle!

Anime Bölümleri

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta 1. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 1 ay önce

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta 3. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 1 hafta önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle