anime izle

Monster Musume no Iru Nichijou 12. Bölüm Final - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
monster musume izle

Monster Musume no Iru Nichijou 12. Bölüm Final

TV Sub Yayınlanma Tarihi Şubat 2, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Monster Musume no Iru Nichijou
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

Monster Musume no Iru Nichijou

モンスター娘のいる日常
Puanı 7.02
Stüdyo: Released: Tem 08, 2015 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: PuzzleSubs & AoiSubs & AdonisFansub Yönetmen:
Üç yıl önce, dünya harpiler, centaurlar, kedi kadınlar gibi birçok ünlü yaratığın sadece kurgu olmadığını ve hatta kanlı canlı, tüylü, pullu, boynuzlu ve dişli olduklarını öğrendiler. Türler arası kültürel değişim sayesinde bu canlılar toplum içine uyum sağladılar yada en azından deniyorlar Kimihito Kurusu isimli bahtsız genç, devlet tarafından bu değişim programı için “gönüllü” olarak seçilir ve bir anda dünyası altüst olur. Yılan benzeri Miia isimli bir kız onunla birlikte yaşaması için evine yerleştirilir. Kurusu’nun görevi, Miia’yı günlük hayata adapte olmasına yardım etmektir. Ne yazık ki Miia acayip seksi ve türler arası cinsel ilişki ağır cezalar ile yasaklanmıştır. Daha da kötüsü evine, bir centaur ile bir harpi daha taşınır. Bu kontrolden çıkan hormonları ile boğuşan gencin kaderi ne olacak?

Anime Bölümleri

Monster Musume no Iru Nichijou 11. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 8 ay önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle