anime izle

Mushikaburi-hime 5. Bölüm izle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Mushikaburi-hime türkçe izle

Mushikaburi-hime 5. Bölüm izle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Kasım 16, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Mushikaburi-hime
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Mushikaburi-hime 5. Bölüm izle

Mushikaburi-hime 5. Bölüm türkçe izle, Mushikaburi-hime 5. Bölüm full hd izle,  Mushikaburi-hime 5. Bölüm türk anime izle, Mushikaburi-hime 5. Bölüm türkçe altyazılı full hd izle!

Mushikaburi-hime

Bibliophile Princess, Princess of the Bibliophile, 虫かぶり姫
Puanı 6.94
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: HousePandoras Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , , , ,

Mushikaburi-hime

Okuyabildiği sürece, daha çok "Kitapsever Prenses" olarak bilinen Elianna Bernstein, kitapların arkadaşlığını insanlarınkine tercih etti. Ancak bir soylu olarak bir talip bulmak onun görevidir. Neyse ki, Veliaht Prens Christopher Selkirk Asherald bir anlaşma teklif ediyor: Boş zamanlarını koruyacak ve karşılığında Elianna sadece ismen nişanlısı olacak. Elianna kendini başkalarına açmayı öğrendiğinden, birlikte geçirdikleri yıllar mutluluktur. Ama her güzel şeyin bir sonu gelmelidir. Kitapları insanlardan daha çok seven Elianna için sahte ilişkilerine son vermek önemli olmamalı. Ama Christopher başka bir kızla yakınlaştıkça, Elianna onun bir zamanlar düşündüğü kadar ona kayıtsız olmadığını anlamaya başlar. Mushikaburi-hime izle, Mushikaburi-hime türkçe izle, Mushikaburi-hime full hd izle, Mushikaburi-hime türkçe altyazılı full hd izle!

Anime Bölümleri

Mushikaburi-hime 4. Bölüm izle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 2 hafta önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle