anime izle

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 11. Bölüm Final - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu İzle

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 11. Bölüm Final

TV Sub Yayınlanma Tarihi Mart 4, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Jobless Reincarnation: I Will Seriously Try If I Go To Another World - 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
Puanı 8.37
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: Oca 11, 2021 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 11 Fansub: Birden Fazla Fansub Censor: Sansürlü Yönetmen:

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Hayatı boyunca zorbalığa, küçümsenmeye ve baskıya maruz kalmasına rağmen, 34 yaşındaki bir eve kapanma, kahramanca bir şey denemeye karar verdi - sadece trajik bir kazayla sonuçlanması için. Ama kaderin bir cilvesi olarak, Rudeus Greyrat olarak başka bir dünyada uyanır ve iki sevgi dolu anne babadan doğan bir bebek olarak hayata yeniden başlar. Önceki hayatından anılarını ve bilgilerini koruyan Rudeus, yeni ortamına hızla uyum sağlar. Yetişkin bir yetişkinin zihniyle, Roxy Migurdia adlı bir büyücünün yardımıyla becerilerini geliştirerek tüm beklentileri aşan büyülü yetenekler sergilemeye başlar. Rudeus, babası Paul'den kılıç oynamayı öğrenir ve onun yaşındaki bir kız olan Sylphiette ile tanışır ve kısa sürede en yakın arkadaşı olur. Rudeus'un hayattaki ikinci şansı başlarken, travmatik geçmişini fethederken yeni fırsatından en iyi şekilde yararlanmaya çalışır. Ve belki bir gün eski dünyasında bulamadığı tek şeyi bulabilir: Aşk. Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkçe izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkanime, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkçe altyazılı izle!

Anime Bölümleri

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 10. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 7 ay önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle