anime izle

1 arşivleri - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle

1

Absolute Duo

8bit
12 Bölümler · TV アブソリュート・デュオ
6.46

Hikayemiz ‘’Blaze’’ adı verilen,insan ruhundan oluşturulan silahları konu alıyor.Tooru kokonoe’de bir ‘’Blaze’’ kullanıcısı olacağına sevinirken onun ki bir silah yerine kalkandır.Diğer taraftan dövüş yeteneğini arttırmak için girdiği okulda,ekip sistemi sayesinde gri saçlı güzel bir kızla yaşamaya başlar.

Aharen-san wa Hakarenai izle

Aharen-san wa Hakarenai

Felix Film
? Bölümler · TV 阿波連さんははかれない
7.65

Aharen-san wa Hakarenai

Sakin bir sesle, küçük ve sevimli bir öğrenci olan Reina Aharen, mesafe ve kişisel alan belirleme konusunda oldukça kötü. Bazen yüzünüzden birkaç santim uzakta, bazen de kilometrelerce uzakta! Onun tuhaflıklarını anlamaya çalışan tek kişi, sınıfta yanında oturan Raidou Matsuboshi’dir. Tehditkar bir yüzü var, ama gerçekte, zaman zaman çılgına dönebilen bir hayal gücü olan nazik bir çocuk.

Aharen-san wa Hakarenai, Raidou onun için Aharen’in silgisini aldığında tuhaf dostlukları gelişmeye başlayan tuhaf çifti takip eder. Onun hareketini yanlış yorumluyor ve şimdi onların en iyi arkadaş olduklarına inanıyor ve en basit şeylerin onlar için en karmaşık zorluklar olduğunu gösteriyor.

Aharen-san wa Hakarenai, Aharen-san wa Hakarenai izle, Aharen-san wa Hakarenai anime, Aharen-san wa Hakarenai anime izle!

anime haber

Enen no Shouboutai izle

akame ga kill izle

Akame ga Kill!

White Fox
24 Bölümler · TV Devam Ediyor アカメが斬る!
7.48

Akame ga Kill!

Night Raid, hırsı ve iktidar hırsı nedeniyle çocuk imparatorun deneyimsizliğinden faydalanmasına neden olan Başbakan Dürüst’ü devirmek için toplanan Devrimci Ordu’nun gizli suikast koludur. Güçlü ve yardımsever bir lider olmadan, ulusun geri kalanı yoksulluk, çekişme ve yıkım içinde boğulmaya bırakılır. Night Raid üyelerinin hepsi deneyimli katiller olsa da, can almanın övgüye değer bir şey olmadığını ve devrimin yolunda duran herkesi acımasızca ortadan kaldırdıkları için büyük olasılıkla intikamla karşı karşıya kalacaklarını anlıyorlar.

Suikastçıların bu neşeli çetesinin en yeni üyesi, yoksul memleketine yardım etmek için bir yolculuğa çıkmış ve yalnızca Night Raid’in ideallerine değil, aynı zamanda kararlılıklarına da yenik düşen uzak bir köyden saf bir çocuk olan Tatsumi’dir. Akame ga Öldür! Tatsumi, İmparatorlukla savaşırken ve güçlü silahlarla, düşman suikastçılarla, kendi ahlak ve değerlerine meydan okumalarla ve nihayetinde, bir amacı olan bir suikastçı olmanın gerçekten ne anlama geldiğiyle yüz yüze gelirken izler.

Akebi-chan no Sailor-fuku

CloverWorks
12 Bölümler · TV 明日ちゃんのセーラー服
7.62

Akebi Komichi ailesiyle birlikte kırsalda yaşıyor. Kızlar için prestijli Roubai Akademisi ortaokuluna giriş kazandı ve şimdi sadece iki şey istiyor: okulun denizci üniformasını giymek ve yüz arkadaş edinmek!

Another

P.A. Works
12 Bölümler · TV Tamamlandı アナザー
7.50

Another

Orta okul son sınıf öğrencisi olan Mei Misaki, güzelliğiyle, zekasıyla ve kişiliğiyle okulun en popüler kızıdır. Fakat mezun olamadan bir kaza sonucu ölür. Bunun üzerine arkadaşları ve öğretmenler Misaki hala yaşıyormuş gibi hareket etmeye başlarlar. Hatta mezuniyet töreninde Misaki için de kutlama yapılır. Bu olaydan 26 yıl sonra Sakikabara Kouichi aynı okula transfer öğrenci olarak gelir. Okulda yine Mei Misaki adıyla ve bir gözü bantlı esrarengiz bir kız öğrenci vardır. Diğer öğrenciler bu kız hakkında konuşmaktan kaçınırlar. Kouichi, Misaki ile konuşmak için yanına gittiğinde Misaki, bu okuldaki öğrencilerin ölüme çok yakın olduğunu, yakında herşeyi öğreneceğini söyler ve uzaklaşır.

Another izle, Another türkçe izle, Another türkçe altyazılı izle, Another türkanime izle!

Bakemonogatari izle

Bakemonogatari

Shaft
15 Bölümler · TV Tamamlandı Bakemonogatari, Ghostory, Monstory, 化物語
8.34

Bakemonogatari

Lise üçüncü sınıf öğrencisi Koyomi Araragi, terk edilmiş bir binada yaşayan garip bir adam olan Meme Oshino’nun yardımıyla bir vampir saldırısından kurtulmayı başarır. Vampirlikten kurtulmuş ve şimdi yeniden insan olsa da, insanüstü iyileştirme yetenekleri ve gelişmiş görme gibi çeşitli yan etkiler hala devam etmektedir. Ne olursa olsun, Araragi arkadaşı ve sınıf başkanı Tsubasa Hanekawa’nın yardımıyla normal bir öğrencinin hayatını yaşamaya çalışır.

Sınıf arkadaşı Hitagi Senjougahara merdivenlerden düştüğünde ve Araragi tarafından yakalandığında, oğlan kızın doğal olarak ağırlıksız olduğunu fark eder. Senjougahara’nın protestolarına rağmen, Araragi ona yardım etmesinde ısrar ediyor ve bir zamanlar kendi çıkmazında ona yardım eden adam olan Oshino’nun yardımını almaya karar veriyor.

İblisleri ve tanrıları içeren çeşitli hikayeler aracılığıyla Bakemonogatari, Araragi’yi doğaüstü hastalıklardan muzdarip olanlara yardım etmeye çalışırken takip eder.

Bakemonogatari izle, Bakemonogatari türkçe izle, Bakemonogatari türkçe altyazılı izle, Bakemonogatari full hd izle, Bakemonogatari anime izle!

Baraou no Souretsu izle

Baraou no Souretsu

J.C.Staff
24 Bölümler · TV Devam Ediyor Requiem of the Rose King, 薔薇王の葬列
5.48

Baraou no Souretsu

İngiltere tacı tarih boyunca ateşli bir şekilde tartışıldı ve Orta Çağ’da bir dizi büyük iç savaş Güllerin Savaşı olarak bilinir hale geldi. Taht üzerinde hak iddia eden York Dükü, kral olmak için Kral VI.

Pek çok kötü alametle dolu karanlık bir günde, Dük bir oğlu olur: Richard Plantagenet, adının üçüncüsü. Ne erkek ne de kadın, bunun yerine her iki cinsiyetin özelliklerini de taşıyan III. Richard, annesi tarafından hemen yerildi. Nefreti, çocukluğunu tanımlar, kendi bedenine karşı derin bir tiksintiye ve şeytan olarak adlandırılmasına karşı olumsuz bir tepkiye yol açar.

Richard, kendisini tanıyan herkese yıkım getireceğini söyleyerek alay eden İngiltere’nin eski düşmanı Joan of Arc’ın vizyonları tarafından sıkıntılı bir şekilde büyür. Babasının kral olma kaderini gerçekleştirmesine yardım ederek kurtuluşa ulaşabileceğine inanıyor. Ancak hem annesinin hem de Joan’ın beklentileriyle lanetlenen Richard’ın eylemleri bunun yerine ailesini karanlığa mı sürükleyecek?

Baraou no Souretsu izle, Baraou no Souretsu türkanime, Baraou no Souretsu türkçe izle, Baraou no Souretsu türkanime izle!

Black Clover

Studio Pierrot
170 Bölümler · TV ブラッククローバー
8.09

Asta ve Yuno aynı gün aynı kilisede terk edildi. Çocukken birlikte büyüdüler, krallıktaki en güçlü büyücüye verilen bir unvan olan “Büyücü Kral”ı tanıdılar ve bir sonraki Büyücü Kral pozisyonu için birbirleriyle rekabet edeceklerine söz verdiler. Ancak, büyüdükçe, aralarındaki keskin fark ortaya çıktı. Yuno inanılmaz bir güç ve kontrol ile büyü yapabilirken, Asta hiç büyü kullanamaz ve umutsuzca fiziksel olarak antrenman yaparak güçlerini uyandırmaya çalışır.

15 yaşına geldiklerinde Yuno’ya dört yapraklı yoncalı muhteşem bir Grimoire verilirken Asta hiçbir şey almaz. Ancak kısa bir süre sonra, Yuno, asıl amacı Yuno’nun Grimoire’ını elde etmek olan Lebuty adlı bir kişi tarafından saldırıya uğrar. Asta, Lebuty ile savaşmaya çalışır, ancak rakipsizdir. Umutsuz ve yenilginin eşiğinde olmasına rağmen, Yuno’nun sesini duyduğunda devam edecek gücü bulur. Öfkeyle içindeki duygularını açığa çıkaran Asta, kendisine Lebuty’yi yenmek için yeterli güç veren beş yapraklı bir yonca Grimoire, bir “Kara Yonca” alır. Birkaç gün sonra, iki arkadaş aynı amacı, Büyücü Kral olmak için dünyaya doğru yola çıkarlar!

Bleach İzle

Bleach

Studio Pierrot
366 Bölümler · TV BLEACH - ブリーチ -
7.84

Ichigo Kurosaki, sıradan bir lise öğrencisidir – ta ki ailesine insan ruhlarını yok etmeye çalışan yozlaşmış bir ruh olan bir Hollow’un saldırısına uğrayana kadar. O zaman, Ichigo’nun ailesini saldırgandan korurken yaralanan Rukia Kuchiki adında bir Soul Reaper ile tanışır. Ailesini kurtarmak için Ichigo, Rukia’nın güçlerini alma teklifini kabul eder ve bunun sonucunda bir Soul Reaper olur.

Ancak, Rukia güçlerini geri kazanamadığı için, Ichigo’ya kasabalarına musallat olan Hollow’ları avlamak gibi göz korkutucu bir görev verilir. Ancak, daha sonra her birinin kendine özgü yetenekleri olan sınıf arkadaşları Orihime Inoue, Yasutora Sado ve Uryuu Ishida da ona katıldığı için mücadelesinde yalnız değildir. Ichigo ve yoldaşları yeni görevlerine alışıp savaş alanında ve dışında birbirlerine destek olurken, genç Soul Reaper kısa süre sonra Hollow’ların insan dünyası için tek gerçek tehdit olmadığını öğrenir.

Blood of Zeus izle

Blood of Zeus

Powerhouse Animation Studios
8 Bölümler · TV Tamamlandı
7.05

Blood of Zeus

Antik Yunanistan’da yaşayan sıradan bir kişi olan Heron, Zeus’un oğlu olarak gerçek mirasını ve amacını keşfeder: dünyayı şeytani bir ordudan kurtarmak.

Blood of Zeus, Blood of Zeus izle, Blood of Zeus animesini türkçe altyazılı izle, Blood of Zeus türkanime, Blood of Zeus full hd izle!

Blue Period

Seven Arcs
12 Bölümler · TV ブルーピリオド
7.90

Lise ikinci sınıf öğrencisi olan Yatora Yaguchi, normal hayatından artık bıkmıştır. Güzelce çalışıp arkadaşlarıyla oyunlar oynasa da aslında bunlardan hiç hoşlanmıyordur. Kendi standartlarına bağlı kaldığından, bir şeyleri özgün şekilde yapanları içten içe kıskanıyor. Ta ki çizimin zevkini tattığı ana kadar. Yatora, Sanat Kulübü’nün bir üyesinin yaptığı tabloyu gördüğünde, kullanılan renklere bayılmıştır. Bir sanat alıştırmasında, sözlerini dilden ziyade resim yoluyla aktarmaya çalışır. Bu alıştırmadan sonra, Yatora kendini sanata kaptırmış ve hayatının her anında yapmak istediği şeyin bu olduğunu düşünmüştür. Ancak önünde birçok engel vardır: ebeveynlerinin bu seçimler karşısında tereddütte oluşu, daha deneyimli olan yaşıtları ve yeni başladığı hâlde derin bir konuyu inceleyecek olması.

Boku no Hero Academia (My Hero Academia) İzle

Boku no Hero Academia

Bones
13 Bölümler · TV Tamamlandı My Hero Academia, 僕のヒーローアカデミア
7.94

Boku no Hero Academia

The appearance of “quirks,” newly discovered super powers, has been steadily increasing over the years, with 80 percent of humanity possessing various abilities from manipulation of elements to shapeshifting. This leaves the remainder of the world completely powerless, and Izuku Midoriya is one such individual.

Since he was a child, the ambitious middle schooler has wanted nothing more than to be a hero. Izuku’s unfair fate leaves him admiring heroes and taking notes on them whenever he can. But it seems that his persistence has borne some fruit: Izuku meets the number one hero and his personal idol, All Might. All Might’s quirk is a unique ability that can be inherited, and he has chosen Izuku to be his successor!

Enduring many months of grueling training, Izuku enrolls in UA High, a prestigious high school famous for its excellent hero training program, and this year’s freshmen look especially promising. With his bizarre but talented classmates and the looming threat of a villainous organization, Izuku will soon learn what it really means to be a hero.

Boku no Hero Academia, Boku no Hero Academia izle, Boku no Hero Academia türkanime izle, Boku no Hero Academia türkçe izle, My Hero Academia izle, My Hero Academia türkçe izle, My Hero Academia türkanime izle!

Boruto: Naruto Next Generations

Studio Pierrot
? Bölümler · TV BORUTO -NARUTO NEXT GENERATIONS-
5.89

Naruto küçükken asla uslanmayan yaramaz bir ninjaydı. Ama köyündeki en güçlü ninja olup köydeki insanlara kendini kabul ettirmek istiyordu. Sonunda bu rüyasına ulaşmıştı ve yüzü Hokage dağındaki yerini almıştı. Ama bu hikaye onunla alakalı değil. Artık sahne başını Naruto’nun oğlu Boruto’nun çektiği yeni nesil ninjalarındı.

Bucchigire! türkçe izle

Bucchigire!

Geno Studio
12 Bölümler · TV Devam Ediyor Shine On! Bakumatsu Bad Boys, ブッチギレ!
6.26

Bucchigire!

Samurayların Japonya’yı yönettiği bir çağda… Shinsengumi, bilinmeyen bir saldırgan tarafından yok edildi ve bir kişi hayatta kaldı. Shinsengumi için yedi suçlu çift olarak seçilir. Kyoto’nun güvenliğini korumak için çok gizli bir değiştirme operasyonu yürütülür.

Bucchigire! izle, Bucchigire! türkçe izle, Bucchigire! türkanime izle, Bucchigire! türkçe altyazılı full hd izle!

Build Divide: Code Black İzle

Build Divide: Code Black

LIDENFILMS
12 Bölümler · TV Tamamlandı Build-Divide -#000000- Code Black - ビルディバイド -#000000(コードブラック)-
6.36

Build Divide: Code Black

“Görebiliyorum. Nasıl kazanabilirim…”

“Bu sefer onu yeneceğim. O halde yine üzerime gel… kabul et! ‘Bloom, ruhların kumarbazı!'”

New Kyoto’da, bir şehir “Kral”, kişinin değeri, Build Divide ticaret kart oyunundaki gücüyle belirlenir. Yeni Kyoto ve Kralı hakkında dedikodular dönüyor.

“Build Divide’da Kralı yenerseniz, herhangi bir dileğiniz gerçekleşecektir.” Ve Kral’a meydan okumak için Rebuild olarak bilinen TCG savaşına katılmalı ve “Anahtar” tamamlanmalıdır.

Herkesin gerçekleştirmeyi özlediği bir dileği vardır. Kralı devirmeye yemin eden bir çocuk olan Teruto Kurabe ve ona rehberlik eden gizemli kız Sakura Banka, kendilerini Yeniden Yapılanma savaşına atarlar. Sahne olarak Yeni Kyoto ile.

Build Divide: Code Black türkçe izle, Build Divide: Code Black türkçe altyazılı izle, Build Divide: Code Black full hd izle, Build Divide: Code Black türkçe altyazılı anime izle, Build Divide: Code Black türkanime!

Bungou Stray Dogs

Bones
12 Bölümler · TV 文豪ストレイドッグス
7.81

Nakajima Atsushi, yetimhaneden atıldıktan sonra, ne gidecek yeri ne de yiyecek yemeği kalmıştır. Bir nehrin kenarında aç bi ilaç sürünürken, intihar girişiminde bulunan bir adamı kurtarır. Adı Dazai Osamu olan bu adam, ortağı Kunikida ile çok özel bir dedektif kurumunun üyesidir. Doğaüstü güçleri vardır ve polis ya da askeriye için çok zorlu olan davaları ele alırlar. Atsushi o bölgeye geldiği sıralarda, bölgede ortaya çıkan bir kaplanın peşindedirler. Kaplanın, Atsushi’yle bir bağlantısı olduğu düşünülmektedir ve zamanla dava çözülür. Sonrasında Atsushi, Dazai ve diğer dedektiflerle daha çok içli dışlı olacaktır.

Charlotte

P.A. Works
13 Bölümler · TV シャーロット
7.75

Bir grup ergenlik çağındaki kız ve erkeğin arasında görülen özel yetenekleri konu almaktadır. Yuu Otosaka gücünü kimseye bir şey belli etmeden kullanıp, normal, sıradan bir okul hayatı yaşamaktadır. Birdenbire karşısına Nao Tomori adında bir kız çıkar. Onunla karşılaşmasından dolayı, özel güç kullanıcılarının kaderi açığa çıkacaktır.

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore izle

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore

EMT Squared
12 Bölümler · TV Tamamlandı Drug Store in Another World: The Slow Life of a Cheat Pharmacist, Cheat Pharmacist's Slow Life: Making a Drugstore in Another World, チート薬師のスローライフ~異世界に作ろうドラッグストア~
6.50

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore

Eskiden şirket kölesi olan Reiji Kirio, bir gün başka bir dünyada uyanır. İnsanüstü ilaç bilgisi edindiğini keşfettikten sonra, köpek Noera ve hayalet Mina ile birlikte bir eczane açmaya karar verir. Orada, iksir ve benzerleriyle dükkânı ziyaret eden herkesin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Cheat Kusushi No Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore, Reiji’nin eczanesinin yavaş ama çoğu zaman telaşlı günleri başlıyor!

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore izle, Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore türkanime, Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore türkçe izle, full hd izle!

Darling in the FranXX

A-1 Pictures, CloverWorks, Trigger
24 Bölümler · TV ダーリン・イン・ザ・フランキス
7.26

Uzak bir gelecekte dünya mahvolmuş, insanlık hareketli kale şehir Plantation’u kurmuştur. Plantation’da Pilot olmak üzere yaratılmış çocuklar aynı zamanda kuş kafesi olarak bilinen Mistillteinn’da yaşamaktadırlar. Burada gökyüzündeki özgürlük ya da dış dünya hakkında hiçbir şey bilmeden hayatlarını sürdüren ve FranxX adı verilen robotların pilotluğunu yapan çocukların tek görevi Kyouryuu adı verilen devasa yaşam formlarıyla savaşmaktır. Bu çocuklar için FranxX’ler hayatlarının anlamıdır. Bir zamanlar dahi olarak bilinen Code:016 kod isimli Hiro, görevini yerine getiremeyip başarısız olduğunda varlığı anlamını yitirmiştir. Günün birinde Zero Two ismiyle kendini tanıtan ve başının iki yanında boynuzları bulunan gizemli bir kızla tanışır.

dororo-izle

Dororo

Mappa, Tezuka Productions
24 Bölümler · TV Tamamlandı どろろ
8.23

Dororo

Açgözlü samuray lordu Daigo Kagemitsu’nun toprağı ölüyor ve güç için her şeyi yapar, hatta Buddha’dan vazgeçer ve iblislerle bir anlaşma yapar. Dualarına, vilayetinin büyümesine yardımcı olarak arzu ettiği gücü veren 12 şeytan tarafından cevap verilir, ancak bunun bir bedeli vardır. Kagemitsu’nun ilk oğlu doğduğunda, çocuğun uzuvları, burnu, gözleri, kulakları ve hatta derisi bile yoktur – yine de yaşıyor.

Bu çocuk nehre atılır ve unutulur. Ancak şans eseri, kendisine protezler ve silahlar sağlayan bir tıp adamı tarafından kurtarılır ve hayatta kalmasına ve kendi başının çaresine bakmasına izin verir. Oğlan yaşar ve büyür ve hiçbir şey göremese, duyamasa veya hissedemese de, onu kurban olarak alan şeytanları yenmesi gerekir. Her birinin ölümüyle, haklı olarak kendisine ait olan bir parçasına yeniden kavuşur. Bir gün yetim bir çocuk olan Dororo, onunla arkadaş olana kadar yıllarca tek başına dolaşır. Beklenmedik bir kazazede çifti, şimdi acımasız, iblis istilasına uğramış bir dünyada hayatta kalmaları ve insanlıkları için savaşıyorlar.

Dororo izle, Dororo türkanime, Dororo türkçe altyazılı izle, Dororo indir!

Dr. Stone

24 Bölümler · TV ドクターストーン
8.30

Beş yıl boyunca dile getirilmemiş duygular besledikten sonra, lise öğrencisi Taiju Ooki sonunda Yuzuriha Ogawa’ya aşkını itiraf etmeye hazırdır. Ancak Taiju tam itirafına başladığında, kör edici bir yeşil ışık Dünya’ya çarpar ve tüm dünyadaki insanlığı taşlaştırarak her bir insanı taşa dönüştürür. Birkaç bin yıl sonra, Taiju, insanlığın durduğu yıllarda doğanın geliştiği için modern dünyanın tamamen var olmadığını bulmak için uyanır.

Taş bir heykel dünyası arasında, Taiju yaşayan başka bir insanla tanışır: birkaç aydır aktif olan bilim aşığı arkadaşı Senkuu. Taiju, Senkuu’nun büyük bir plan geliştirdiğini öğrenir – bilimle birlikte medeniyetin yeniden canlanmasını başlatmak. Taiju’nun kasları ve Senkuu’nun beyinleri zorlu bir ortaklık oluşturmak için birleşir ve kısa süre sonra taşlaşmış olanları canlandıracak bir yöntemi ortaya çıkarırlar.

Ancak, Senkuu’nun ana planı, uyananlar tarafından ideolojilerine meydan okunduğunda tehdit altındadır. Tüm bu süre boyunca, insanlığın taşlaşmasının nedeni bilinmemektedir.

Enen no Shouboutai (Fire Force) izle

Enen no Shouboutai

David Production
24 Bölümler · TV Fire Force - Fire Brigade of Flames - 炎炎ノ消防隊
7.69

Enen no Shouboutai – Fire Force

Kendiliğinden İnsan Yanması: İnsanlığı yıllardır rahatsız eden, sıradan insanları rasgele Cehennemler olarak bilinen alevli, şiddetli yaratıklara dönüştüren kaotik bir fenomen. Cehennemler, İnsan Yanmasının birinci nesil hesaplarını oluştururken, ikinci ve üçüncü nesiller, pirokinetik olarak bilinir hale geldi – insan olarak kalırken alevlerini manipüle etme ve kontrol etme yeteneği ile donatılmış insanlar. Infernal tehdidiyle mücadele etmek ve sebebini keşfetmek için Tokyo Silahlı Kuvvetleri, Yangın Savunma Ajansı ve Kutsal Sol Kilisesi cevaplarını üretti: Özel Ateş Gücü.

Patlayıcı özelliği sayesinde ayaklarını istediği zaman tutuşturabilme yeteneğinden dolayı Şeytanın Ayak İzleri lakaplı genç ve hevesli üçüncü nesil pirokinetik Shinra Kusakabe, hareketli Özel İtfaiye Kuvvetleri Bölüğü 8’in bir üyesi olur. Dinlenme, Shinra alev terörü tarafından tehdit edilenlerin hayatlarını kurtaracak bir kahraman olmaya kararlıdır.

Ancak bu, Shinra’nın hayal ettiği kahramanın oyunu değil. İtfaiye Teşkilatı, kan davası birliklerinin dağınık bir karmaşasıdır, Tokyo’nun her yerinde anormal Cehennem manzaraları artmaktadır ve karanlık bir grup, Shinra’nın ailesinin 12 yıl önce ölümüne neden olan garip yangına cevapları olduğunu iddia etmektedir. Ateş Gücü içinde ve dışında birçok engelle karşı karşıya kalan Shinra, kendisini karanlıkta tutan yanan gizemlerin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için savaşır.

Jujutsu Kaisen 0 Movie izle

Kimetsu no Yaiba izle

manga oku

Engage kiss türkçe anime izle

Engage Kiss

A-1 Pictures
13 Bölümler · TV Devam Ediyor Engage Kiss
7.41

Engage Kiss

Veyron City—yeni enerji kaynaklarının keşfinden yaratılan mega yüzen bir metropol. Bölgede küçük bir işletme sahibi ve işleten genç bir adam olan Shuu, pervasız harcamaları nedeniyle yetersiz bir hayat sürüyor. Kisara, Shuu’nun ofisini ve evini ziyaret eden bir kız çünkü sürekli onun için endişeleniyor. Veyron City’de liseye giderken çalışıyor, büro işlerinden ev işlerine kadar her şeyi yapıyor. Shuu’nun eski kız arkadaşı ve daha önce çalıştığı şirkette kıdemli bir meslektaşı olan Ayano da onun için endişeleniyor. Pasifik Okyanusu’ndaki yapay bir adada geçen, biraz sıra dışı bir ilişki içinde olan üç kişinin şamatacı romantik komedisi böyle başlar.

Engage Kiss türkçe, Engage Kiss türkçe izle, Engage Kiss türkanime izle, Engage Kiss türkçe altyazılı anime izle!

Eve no Jikan

Studio Rikka
6 Bölümler · ONA イヴの時間
8.05

Gelecekteki Japonya’da, android temizlikçilerin sıradan hale geldiği bir zamanda, toplum, tüm androidlerin uyması gereken Üç Robotik Yasasına kesinlikle uyar. Robot Etik Kurulu’nun etkisi altında, androidlere ev aletleri gibi daha az teknolojiyle aynı şekilde davranılıyor. Bununla birlikte, “android-holics” olarak sınıflandırılan ve genel halk tarafından dışlanan, androidlere hayranlık duyan bir azınlık var.

Rikuo Sakisaka, toplumun androidler hakkındaki kurallarını kabul edecek şekilde yetiştirildi ve onların insan olmadıklarının tamamen farkında. Ta ki, ev androidi Sammy’nin aktivite günlüklerinde gömülü garip bir mesaj keşfedene kadar. Bu onu, müşterilerinin uyması gereken tek bir kuralı olan Eve no Jikan’a götürür: İnsanlar ve androidler arasında hiçbir ayrım yapılmamalıdır. Merak, Rikuo’yu dükkan hakkında daha fazla bilgi edinmeye sevk eder ve Rikuo, Sammy’nin tuhaf davranışının ardındaki nedeni ortaya çıkarmaya çalışır.

Fairy Tail izle

Fairy Tail

A-1 Pictures, Satelight
175 Bölümler · TV FAIRY TAIL(フェアリーテイル)
7.59

Fairy Tail

Büyülü Fiore Krallığı’nda, canlı Lucy Heartfilia’nın tek bir dileği var: kıtaya dağılmış birçok büyülü büyücü loncasından biri olan ünlü Fairy Tail’e katılmak. Neyse ki, Fairy Tail’in “Semenderi” Natsu Dragneel ile tesadüfi bir karşılaşma, onu efsanevi loncaya sürükler.

Natsu’nun buz büyücüsü Gray Fullbuster ile olan rekabet dolu maskaralıklarından eşsiz dövüş tanrıçası Erza Scarlet’in korkutucu varlığına kadar, Fairy Tail’in güçlü büyücülerinin hafif bir belaya meyillileri var. Dünyayı yıkımdan kurtarmak için yapılan tüm kazançlı tuhaf işler ve maceralar boyunca, her lonca üyesi arasında oluşan aileden daha güçlü, mutlak ve sarsılmaz bir güven yatıyor.

Natsu, Gray ve Erza ile takım oluşturan Lucy, kendini loncanın en uyumsuz büyücülerinin arasında bulur. Ancak her tehlikenin gözü önünde dururken, su yüzüne çıkmayan tek bir isim vardır: Kara büyünün korkulan efendisi Zeref.

Fairy Tail, Fairy Tail izle, Fairy Tail türkçe izle, Fairy Tail türkçe altyazılı izle!

animeciniz

manga oku

orient izle

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to

OLM Team Yoshioka
12 Bölümler · TV Tamamlandı 異世界美少女受肉おじさんと
7.39

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to

Sakin yaşlı bir adam ve yakışıklı olan en iyi arkadaşı, çıplak bir tanrıça tarafından başka bir dünyaya çağrılıyor! Fakat tanrıçanın yaramazlığı yüzünden eşi benzeri olmayan güzel bir kıza mı dönüştü? Vücudunu geri almak amacıyla iblis kralını yenmek için en iyi arkadaşıyla bir yolculuğa çıkması gerekiyor! “Güzel bir kıza dönüşen yaşlı bir adam” ve “Yakışıklı bir yaşlı adamın” hikayesi! Farklı bir dünyada çılgınlık dolu, romantik-komedi yolculuğu başlasın!

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to izle, Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to türkçe izle, Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to türkanime, Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to türkçe altyazılı izle!

Fate/Zero izle

Fate/Zero

ufotable
13 Bölümler · TV Tamamlandı フェイト/ゼロ
8.30

Fate/Zero

Herhangi bir dileği yerine getirme vaadiyle, her şeye gücü yeten Kutsal Kase geçmişte her biri bir galip bırakamayacak kadar acımasız ve şiddetli üç savaşı tetikledi. Buna rağmen, varlıklı Einzbern ailesi, Dördüncü Kutsal Kase Savaşı’nın farklı olacağından emin; yani, şimdi ellerinde Kutsal Kase’nin bir kabı ile. Sırf bu nedenle, çok nefret edilen “Magus Katili” Kiritsugu Emiya, bağlayıcı bir sözleşme olarak tek kızları Irisviel ile evlenmek üzere Einzberns tarafından işe alınır.

Kiritsugu şimdi kıyasıya bir hayatta kalma oyununun merkezinde duruyor, her biri eski bir tanıdıkla donanmış ve benzersiz arzular ve ideallerle beslenen altı diğer katılımcıya karşı karşıya geliyor. Kendi tanıdık, Saber’ın eşlik ettiği kötü şöhretli paralı asker, kısa süre sonra en büyük rakibini Kiritsugu’nun peşindeki kendi içindeki boşluktan kurtuluş arayan bir rahip olan Kirei Kotomine’de bulur.

Gen Urobuchi tarafından yazılan ışık romanına dayanan Fate/Zero , Fate/ stay night’tan 10 yıl önce Dördüncü Kutsal Kase Savaşı’ndaki olayları tasvir ediyor . Kimsenin hayatta kalmasının garanti edilmediği bir savaş royasına tanık olun.

Fate/Zero izle, Fate/Zero anime, Fate/Zero animesini izle, Fate/Zero full hd izle, Fate/Zero türkçe izle!

Futsal Boys!!!!!

Diomedea
? Bölümler · TV フットサルボーイズ!!!!!
5.66

Franchise’ın hikayesi, futsalın küresel popülaritesini hızla artırmasından sonraki on yılı aşkın bir dünyada geçiyor. Kahramanı Haru Yamato, U-18 dünya kupası şampiyonasını izliyor ve Tokinari Tenouji adlı bir Japon oyuncudan ilham alıyor. Tenouji gibi bir oyuncu olma hedefiyle Koyo Academy Lisesi’nin futsal takımına katılır. Orada arkadaşlar bulur ve birlikte rakipleriyle yüzleşirler.

Fuuto Tantei türkçe izle

Fuuto Tantei

Studio Kai
12 Bölümler · TV Devam Ediyor Fuuto PI, 風都探偵
7.62

Fuuto Tantei

Fuuto şehrinde suçlular, kendilerini “Dopants” olarak bilinen süper güçlü canavarlara dönüştürmek için “Gaia Memories” adı verilen USB benzeri cihazları kullanırlar ve aksi takdirde barışçıl şehirde ortalığı kasıp kavururlar. Bununla birlikte, bu suçlularla savaşmak için Gaia Anılarını kullanan kahramanlar da vardır; bunlardan biri, kendi kendini ilan eden, haşlanmış dedektif Shoutarou Hidari’dir. Esprili ortağı Philip’in yardımıyla ikisi, Fuuto şehrinin efsanevi kahramanı Kamen Rider W’ye dönüşür.

Fuuto’daki birçok suçtan sorumlu şeytani örgüt Museum’un düşüşünden sonra Gaia Memories’in üretimi ve dağıtımı durdu. Bununla birlikte, Gaia Memories’in kalıntıları hala toplumda kalıyor ve karaborsada yüksek fiyatlarla satılıyor. Bu nedenle, Narumi Dedektiflik Bürosundan iki kahramanın henüz dinlenmek için zamanları yoktur. Dopantların manzaraları hala ortaya çıkıyor ve ajans, doğaüstü fenomenleri deneyimlediğini iddia eden daha fazla müşteri alıyor.

Görevin zorlu doğasına bakılmaksızın, Kamen Rider W, Fuuto’yu incitenlerin kaçınılmaz olarak günahlarını sayacağını vaat ediyor.

Fuuto Tantei izle, Fuuto Tantei türkçe izle, Fuuto Tantei full hd izle, Fuuto Tantei türkanime izle!

Gaikotsu Kishi-sama, Tadaima Isekai e Odekakechuu izle

Gaikotsu Kishi-sama Tadaima Isekai e Odekakechuu

HORNETS, Studio Kai
12 Bölümler · TV Tamamlandı Skeleton Knight in Another World, 骸骨騎士様、只今異世界へお出掛け中
7.43

Gaikotsu Kishi-sama Tadaima Isekai e Odekakechuu

Bir gün, bir oyuncu uyuyana kadar video oyunları oynadı… ve uyandığında kendini oyun dünyasında buldu – bir iskelet olarak! Avatarının güçlü silahları ve zırhıyla donanmış, ancak korkutucu iskelet görünümüyle sıkışıp kalmış Arc, bu yeni, fantastik diyarda kendine bir yer bulması gerekiyor. Sakin bir yaşam için tüm umutları, güzel bir elf savaşçısıyla yolları kesiştiğinde, onu çatışma ve macera dolu bir yolculuğa çıkarırken suya düşer.

Gaikotsu Kishi-sama Tadaima Isekai e Odekakechuu, Gaikotsu Kishi-sama Tadaima Isekai e Odekakechuu izle, Gaikotsu Kishi-sama Tadaima Isekai e Odekakechuu 1. sezon izle!

Gekitou! Crush Gear Turbo izle!

Gekitou! Crush Gear Turbo

Sunrise
68 Bölümler · TV 激闘! クラッシュギアTURBO
6.82

Gekitou! Crush Gear Turbo

Neredeyse tüm üyelerini kaybettikten sonra Tobita Crush Gear kulübü yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Crush Gear Dövüş Şampiyonu olmayı hayal eden Kouya, kulübün neslinin tükendiğini görmek istemez ve kulübü ayakta tutmak ve Cush Gear Şampiyonu olmak için elinden geleni yapacaktır.

Gekitou! Crush Gear Turbo izle!

anime haber

Enen no Shouboutai izle

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki

J.C.Staff
13 Bölümler · TV 現実主義勇者の王国再建記
7.20

Büyükbabasının ölümünden sonra, 19 yaşındaki Kazuya Souma – hevesli bir devlet memuru – ailesini arayacak kimsesi olmadan yapayalnız kalır. Birdenbire, bir “kahraman” olmak için başka bir dünyadaki küçük ve hasta bir ülke olan Elfrieden Krallığı’na gönderilir. İblis ordusuyla devam eden bir savaş tüm dünyayı tehlikeye attı ve Kazuya, Elfrieden’den müttefiklerine bir teklif olarak çatışmaya yardım etmek için çağrıldı. Haraç olarak kullanılmasından memnun olmayan Kazuya, krallığın azalan ekonomisini yenilemesine yardım etmeye karar verir – macera veya savaş yoluyla değil, idari reform yoluyla. Aniden Elfrieden Kralı ilan edilen ve prensesle nişanlanan “Gerçekçi Kahraman” Kazuya, krallığı tekrar ayağa kaldırmak için bürokratik savaşlarında kendisine yardımcı olacak bir grup yetenekli vatandaş toplamaya karar verir.

Gintama İzle

Gintama

Sunrise
201 Bölümler · TV 銀魂 - Gin Tama, Silver Soul, Yorinuki Gintama-san
8.95

Edo, ülke çapında samurayların canlılığına ve hırsına ev sahipliği yapan bir şehirdir. Bununla birlikte, feodal Japonya’nın “Amanto” olarak bilinen güçlü uzaylılara teslim olmasının ardından, bu özlemler artık ulaşılamaz görünüyor. Bir zamanlar etkili olan şogunluğun kukla bir hükümet olarak yeniden inşa edilmesiyle birlikte, halk içinde tüm kılıçları derhal yasaklayan yeni bir yasa çıkarıldı.

Her zaman tahta bir kılıç taşıyan ve yasağa rağmen bir samuray olarak konumunu koruyan eksantrik gümüş saçlı bir adam olan Gintoki Sakata’ya girin. Garip işler için küçük bir işletme olan Yorozuya’nın kurucusu olarak Gintoki, genellikle oldukça garip ve öngörülemeyen şekillerde olsa da, diğer insanlara yardım etme çabalarına girişir.

Sözde samurayın yolunu öğrenen gözlüklü bir çocuk olan Shinpachi Shimura’nın yardımıyla; İnsanüstü bir güce ve sonsuz bir iştaha sahip, erkeksi bir kız olan Kagura; ve insanların kafalarını ısırmayı seven dev evcil köpekleri Sadaharu, Yorozuya, sürekli değişen Edo dünyasında uzaylı krallığından yerel çetelerle sürtüşmeye kadar her şeyle karşılaşır.

Hagure Yuusha no Aesthetica

Hagure Yuusha no Aesthetica

Arms
12 Bölümler · TV Aesthetica of a Rogue Hero
6.80

30 yıl önce “Samon Sendromu”nun keşfedilmesinden bu yana binlerce genç fantezi dünyalarına seyahat etti, geri dönen az sayıdaki kişi bu paralel evrenlerde kazandıkları özel yetenekleri korumayı başardı.

“Rogue Hero” olarak bilinen Akatsuki Ousawa, Dünya’ya döndükten sonra yeni zorluklarla yüzleşmek için fantezi dünyasındaki Alayzard’daki huzurlu hayatını bir kenara bırakır. O, yendiği Demon King’in kızı Miu ile geri döner ve şimdi onun küçük kız kardeşi gibi poz vererek gerçek kimliğini gizlemek zorunda kalır. İkisi çok geçmeden, bir fantezi dünyasına yolculukları sırasında özel yetenekler ve büyülü güçler kazanmış olanlar için tasarlanmış özel bir okul olan Babel’e katılır.

Babel görünüşte genç boyutlararası gezginleri eğitmek ve “insanlık ve kendileri için onları doğru yola yönlendirmek” için kurulmuştu, ancak gerçek amacı sahte kardeşler için belirsizliğini koruyor. Akatsuki ve Miu, düşmanca, güçlü öğrenci konseyinin üstesinden gelebilecek ve perde arkasındaki güçleri ortaya çıkarabilecek mi?

Haikyuu!! izle

Haikyuu!!

Production I.G
25 Bölümler · TV ハイキュー!!
8.46

“Küçük Dev” lakaplı bir voleybol oyuncusunu iş başında izledikten sonra ilham alan kısa boylu Shouyou Hinata, ortaokulundaki voleybol kulübünü canlandırıyor. Yeni kurulan takım bir turnuvaya bile katılıyor; ancak ilk maçları, “Sarayın Kralı” Tobio Kageyama tarafından vahşice ezildiklerinde son maçları olur. Hinata, Kageyama’yı geçme sözü verir ve bu nedenle ortaokuldan mezun olduktan sonra Karasuno Lisesi’nin voleybol takımına katılır – ancak yeminli rakibi Kageyama’nın artık onun takım arkadaşı olduğunu öğrenir.

Kısa boyu sayesinde Hinata, üstün zıplama gücüyle bile takımdaki rolünü bulmakta zorlanıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, Kageyama’nın sadece Hinata’nın yardım edebileceği kendi sorunları var ve birlikte çalışmayı öğrenmek, takımın başarılı olmasının tek yolu gibi görünüyor. Haruichi Furudate’nin aynı adlı popüler shounen mangasından uyarlanan Haikyuu!! lise voleybol takımlarını Japonya’nın en iyisi yapmak için hararetli bir rekabeti düzeltmeye çalışan iki kararlı sporcuyu takip eden canlandırıcı ve duygusal bir spor komedisidir.

Hajimete no Gal

NAZ
10 Bölümler · TV はじめてのギャル
6.29

Bahar. “Aşk sezonu” geldi çattı ve sevgili bulmak Jun’ichi’nin sandığından daha zor. Bu durumu çevirmek için, Jun’ichi’nin arkadaşları bir gyaru olan Yame Yukana’ya çıkma teklifi etmesi için zorlarlar. Fakat işler pek de beklediği gibi gitmez. Ve “ilklerin” serisi başlamış olur!

Heroine Tarumono! Kiraware Heroine to Naisho no Oshigoto izle

Heroine Tarumono! Kiraware Heroine to Naisho no Oshigoto

Lay-duce
? Bölümler · TV Tamamlandı To Become a Real Heroine! The Unpopular Girl and the Secret Task, ヒロインたるもの!〜嫌われヒロインと内緒のお仕事〜
7.20

Heroine Tarumono! Kiraware Heroine to Naisho no Oshigoto

Atletizm tutkusunu sürdürmek için memleketinden ayrılan Hiyori Suzumi, Tokyo’daki Sakuragaoka Lisesi’ne kaydolur. Yarı zamanlı bir iş ararken, Hiyori, idol grubu LIPxLIP’in üyeleri olan sınıf arkadaşları Yuujirou Someya ve Aizou Shibasaki için çırak yönetici olur. Hikaye, Hiyori’nin okulla, ders dışı etkinliklerle, yöneticilik işiyle ve idol grubu LIPxLIP’in sahnede performans sergilerken karşılaştığı mücadeleleri takip ediyor.

Heroine Tarumono! Kiraware Heroine to Naisho no Oshigoto izle, Heroine Tarumono! Kiraware Heroine to Naisho no Oshigoto türkçe izle

high school dxd izle

High School DxD

TNK
12 Bölümler · TV ハイスクールD×D
7.36

Lise öğrencisi Issei Hyoudou, hayatında üretken hiçbir şey yapmayan, kadınları gözetleyen ve bir gün kendi haremine sahip olmayı hayal eden sıradan sapıklarınızdır. Güzel bir kız ona çıkma teklif ettiğinde, Issei’yi vahşice öldüren düşmüş bir melek olduğu ortaya çıksa da, işler iyiye gidiyor gibi görünüyor! Bununla birlikte, birinci sınıf bir şeytan olan güzel son sınıf öğrencisi Rias Gremory, onu hizmetçisi olarak canlandırıp Issei’yi okulun Okült Araştırma kulübünün saflarına dahil ettiğinde, hayatında ikinci bir şans elde eder.

Yeni hayatına yavaş yavaş uyum sağlayan Issei, meleklerin ve şeytanların şiddetli dünyasında hayatta kalabilmek için eğitim almalı ve savaşmalıdır. Her yeni macera, yeni yoldaşlarıyla birçok komik (ve riskli) anlara yol açarken, yeni hayatını High School DxD’deki arkadaşlarından ve ailesinden bir sır olarak saklar!

Highschool of the Dead izle

Highschool of the Dead

Madhouse
12 Bölümler · TV Tamamlandı 学園黙示録 HIGHSCHOOL OF THE DEAD
7.09

Highschool of the Dead

Aniden oldu: Ölüler yükselmeye başladı ve Japonya tam bir kaosa sürüklendi. Bu canavarlar bir liseyi korkutmaya başlarken, Takashi Kimuro ısırıldığında en iyi arkadaşını öldürmek zorunda kalır ve yürüyen ölüler arasına katılır. Az önce idam ettiği adamın kız arkadaşı Rei Miyamoto’yu korumaya yemin ederek, bir okuldaki ölüm tuzağından kıl payı kurtulurlar, ancak zaten düşmüş bir toplumla karşılanırlar.

Kısa süre sonra Takashi ve Rei, aile üyelerini bulmak ve bu ezici pandemiye neyin neden olduğunu ortaya çıkarmak için diğer öğrencilerle bir araya gelir. Onlara katılmak, Kendo Kulübünün güzel başkanı Saeko Busujima; Ateşli silahlar fetişi olan bir otaku olan Kouta Hirano; etkili bir politikacının kızı olan Saya Takagi; ve seksi okul hemşireleri Shizuka Marikawa. Fakat bu bireylerin birleşik gücü, bu ölümsüz kıyameti fethetmek için yeterli olacak mı?

Highschool of the Dead izle, Highschool of the Dead türkçe izle, Highschool of the Dead 1. bölüm izle, Highschool of the Dead full hd izle, Highschool of the Dead türkçe altyazılı izle!

Hoshi no Samidare türkçe anime izle

Hoshi no Samidare

NAZ
? Bölümler · TV Devam Ediyor Lucifer and the Biscuit Hammer, 惑星のさみだれ
6.42

Hoshi no Samidare

Bir gün, üniversite öğrencisi Yuuhi Amamiya’ya konuşan kertenkele Sir Noi Crezant yaklaşır. Crezant hemen fantastik bir hikayeye başlar: Güçlü büyücü Animus, dünyanın yörüngesinde yükselen devasa bir mekanizma olan bisküvi çekiciyle dünyayı yok etmeyi amaçlar. Dünyanın tek umudu prenses ve görevi prensesi korumak ve Animus’u yenmek olan Canavar Şövalyeleri’ndedir.

Yuuhi, Kertenkele Canavarı Şövalyesi olarak seçilir ve tüm şüphelerine rağmen, kendisini büyücü tarafından yaratılan bir golemden savunmak zorunda kalır. Komşusu prenses Asahina Samidare tarafından kurtarılır ve ona sadakat yemini eder. Ancak prensesin dünyayı kurtarmaya hiç niyeti yoktur. Yuuhi’nin gerçek motivasyonlarına izin veriyor: Animus’un dünyayı yok etmesini engellemek, ancak o zaman gezegeni kendi eliyle yok etmek. Geri kalan Canavar Şövalyeleri yavaş yavaş toplanır ve güçlerini kullanmayı öğrenirken, ikili Animus’un golemlerinin saldırılarına karşı savaşmaya devam ediyor. Ancak Yuuhi, yakınlaştığı Asahina’nın planlarına uymaya veya dünyayı kurtarmaya kendisi için karar vermek zorunda kalacak. Bu süreçte, gerçek benliğiyle de yüzleşmeli ve sadakatinin gerçekte nerede olduğunu belirlemelidir.

Hoshi no Samidare türkçe izle, Hoshi no Samidare türkçe anime izle, Hoshi no Samidare türkanime izle, Hoshi no Samidare 1. sezon izle!

Huang Yan

? Bölümler · ONA Devam Ediyor Face on Lie, 谎颜
?

Huang Yan

Görünüşü nedeniyle ayrımcılığa uğrayan Yuxi, konsültasyon için bir plastik cerrahi kliniğine gider ve yakışıklı yönetmen Huantao’nun içeri girip “Seni güzelleştireceğim” dediği cezbedici teklifi kabul eder. Bunun mutluluğa giden kısa yol olduğunu düşünen Yuxi kabul eder… peki güzelleşerek gerçekten mutluluğa ulaşabilecek mi?

Huang Yan, Huang Yan türkanime, Huang Yan myanimelist, Huang Yan izle, Huang Yan türkçe altyazılı izle!

Isekai Meikyuu de Harem wo türkçe izle

Isekai Meikyuu de Harem wo

Passione
12 Bölümler · TV Devam Ediyor Harem in the Labyrinth of Another World, A Harem in a Fantasy World Labyrinth, 異世界迷宮でハーレムを
7.23

Isekai Meikyuu de Harem wo

Hayatla ve toplumla boğuşan lise öğrencisi Michio Kaga, internette dolaşır ve tuhaf bir web sitesine düşer. Bir dizi soru ve puan tabanlı bir sistem içeren web sitesi, bir karakter için beceri ve yetenekler oluşturmanıza olanak tanır. Kaga, karakterini tamamladıktan sonra oyun benzeri bir fantezi dünyasına taşındı ve idol seviyesindeki kızlara sahip çıkabilen güçlü bir adam olarak yeniden doğdu. Yeniden doğmuş bir adamın hile ve harem efsanesi böyle başlar!

Isekai Meikyuu de Harem wo izle, Isekai Meikyuu de Harem wo türkçe izle, Isekai Meikyuu de Harem wo türkanime izle, Isekai Meikyuu de Harem wo full hd izle!

Isekai Ojisan türkçe anime izle

Isekai Ojisan

AtelierPontdarc
? Bölümler · TV Devam Ediyor Isekai Uncle, Ojisan in Another World, Uncle from Another World, 異世界おじさん
7.86

Isekai Ojisan

On yedi yıl önce, Takafumi’nin amcası komaya girdi, ama şimdi mezarından dirilen bir adam gibi geri döndü. Kısa süre sonra Takafumi iki tuhaf şey keşfeder: Amcası video oyunlarına her şeyden çok değer verir ve komadayken aslında başka bir dünyaya kahraman bir koruyucu olarak nakledilir! Şimdi, Takafumi sadece kelimenin tam anlamıyla büyülü bir amcayla aynı odada kalmak zorunda değil, aynı zamanda adamı yirmi yıllık tarihin -akıllı telefonlar, yüksek hızlı internet, modern anime kinayeleri… 90’ların konsol savaşı!

Isekai Ojisan türkçe izle, Isekai Ojisan türkçe anime izle, Isekai Ojisan türkanime, Isekai Ojisan türkanime izle, Isekai Ojisan türkçe altyazılı full hd izzle!

Isekai Yakkyoku türkçe izle

Isekai Yakkyoku

Diomedea
? Bölümler · TV Devam Ediyor Parallel World Pharmacy, Alternate World Pharmacy, 異世界薬局
7.63

Isekai Yakkyoku

Dünyaca ünlü tıp araştırmacısı Kanji Yakutani, küçük kız kardeşini tedavisi olmayan bir hastalıktan kaybettikten sonra, hayatını yeni ilaçlar icat etmeye adayarak hastaları iyileştirmek için her şeyini verdi. 31 yaşında ölümüne çalıştıktan sonra, eski eczacı, vücuduna yıldırım çarpmış 10 yaşında bir çocuk olarak uyanır. Saygın De Médicis ailesinin çocuğu olan Falma olarak bir ortaçağ dünyasına reenkarne olduğunu keşfeder.

İlahi sanatların -koruyucu tanrıların kutsamalarıyla bahşedilen sihrin- var olduğu bir dünyada, Falma, vücudunun koruyucu tıbbın tanrısına ev sahipliği yaptığını fark eder. Çocuğa, efsanevi ilahi yaratma ve indirgeme sanatlarının yanı sıra insanların vücutlarındaki hastalıkları anında teşhis etme yeteneği verildi.

Çok geçmeden bu dünyadaki tıbbın korkunç durumunu keşfeder: En iyi ihtimalle etkisiz ve en kötü ihtimalle zararlı olan tıbbi bakımı yalnızca soylular karşılayabilir. Modern bilgiyi ve ilahi güçlerini kullanan Falma, genç yaşına rağmen yavaş yavaş bir eczacı olarak adını duyuruyor, hatta imparatorluk mahkemesinin tanınmasını bile kazanıyor. Sonunda kendine uygun bir eczane edindiğinde, San Fleuve İmparatorluğu’ndaki sağlık hizmetlerini iyileştirme ve herkes için erişilebilir hale getirme hedefini sürdürmeye karar verir.

Isekai Yakkyoku izle, Isekai Yakkyoku türkanime izle, Isekai Yakkyoku türkçe izle, Isekai Yakkyoku türkçe altyazılı izle!

Jahy-sama wa Kujikenai!

SILVER LINK.
20 Bölümler · TV ジャヒー様はくじけない!
7.12

Bir zamanlar yeraltı diyarının ikince en güçlü kişisi olarak saygı duyulan, Şeytan Kral’ın yardımcısı Jahy, vatandaşlarını korkuyla yönetiyordu. Ancak büyülü bir kız, muazzam güç içeren mistik kristale saldırıp onu yok ettiğinde, Yeraltı diyarı da yok olur. Hayatta kalmasına rağmen, Jahy neredeyse tüm güçlerini kaybetmiştir ve kendini çocuksu bir görünümle insan dünyasında bulur. Jahy, hem orijinal formunu hem de Yeraltı diyarını kalıcı olarak onarmak için mistik kristalleri toplamaya başlar. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken, daha önce hiç karşılaşmadığı günlük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacak ama büyük Jahy’nin cesareti kırılmayacak!

Jaku-Chara Tomozaki-kun

Project No.9
12 Bölümler · TV 弱キャラ友崎くん
7.16

Fumiya Tomozaki, yaygın olarak “Tackfam” olarak bilinen çevrimiçi Attack Families oyununda Japonya’nın en iyi oyuncusu. Böylesine saygın bir unvana sahip olmasına rağmen, sosyal beceri ve cana yakınlık eksikliği, günlük lise hayatında yetersiz kalmasına neden olur. Hiç arkadaşı olmayınca, hayatın karmaşık mekaniklerini ve adaletsiz kurallarını suçlar, onu pes etmeye ve kendini bu “oyunda” en alt seviye bir karakter olarak ilan etmeye zorlar.

Başka bir üst düzey Tackfam oyuncusuyla yaptığı önemli bir toplantıdan sonra Fumiya, oyuncunun gerçek kimliğini keşfedince şok olur; kendisinin tam tersi olan popüler, akıllı ve sosyal sınıf arkadaşı Aoi Hinami. Fumiya’nın Tackfam dışındaki her şeyde ne kadar beceriksiz olduğuna şaşıran Aoi, hepsinin en iyi oyunu dediği şeyi başarması için ona yardım etmeye karar verir. Fumiya, sosyal etkileşimlerin ve ilişkilerin ürkütücü sınavları sayesinde, muhteşem yaşam oyununda aşamaları ilerletmeye başlar.

Jigokuraku ize

Jigokuraku

Mappa
? Bölümler · TV Hell's Paradise: Jigokuraku, Paradition, Heavenhell, 地獄楽
10

Jigokuraku: Iwagakure Köyü’nün soğuk ve duygusuz olduğu bilinen bir ninjası olan Gabimaru the Hollow, ninja arkadaşı tarafından kuruldu ve şu anda ölüm hücresinde. Öldürmekten ve ihanetten bıkmış, ölmek istiyor. Bununla birlikte, hiçbir infaz yöntemi onun üzerinde işe yaramaz çünkü görünüşte kayıtsız olan Gabimaru bunu kabul etmeyi reddetse de yaşamak için bir nedeni var. Yumuşamasının ve etkili bir suikastçı olamamasının nedeni olan karısına dönmek istiyor. Böylece ölmeyi reddediyor.

Ünlü bir cellat olan Decapitator Asaemon bunu görür ve ninjaya bir teklifte bulunur. Gabimaru’nun, Shogunate tarafından tam bir af karşılığında yaşam iksirini aramak için Japonya’nın güneyindeki bir adaya sefere katılmasını istiyor. Ancak bu ada normal bir ada değil: Cennet olduğuna inanılıyor.

Bununla birlikte, ada gizemlerle doludur ve ölüm için işaretlenenlerden oluşan keşif ekibi, bunlarla başa çıkmak için tam olarak hazır olmayabilir.

Jujutsu Kaisen

Mappa
24 Bölümler · TV 呪術廻戦
8.71

Occult Club ile tembel tembel paranormal aktivitelere katılan lise öğrencisi Yuuji Itadori, günlerini ya kulüp odasında ya da yatalak dedesini ziyaret ettiği hastanede geçirir. Bununla birlikte, bu yavaş yaşam tarzı, bilmeden lanetli bir eşyayla karşılaştığında çok geçmeden garip bir hal alır. Bir doğaüstü olaylar zincirini tetikleyen Yuuji, söz konusu öğeyi yuttuktan sonra, “Lanetlerin Kralı” iblis Sukuna Ryoumen’e ait bir parmak olduğu ortaya çıktıktan sonra, kendini birdenbire Lanetler dünyasına -insanın kötülüğü ve olumsuzluğundan oluşan korkunç varlıklara- itildiğini bulur.

Yuuji, yeni keşfettiği güçlerini keşfederken bu Lanetler’in toplum için oluşturduğu tehdidi ilk elden deneyimler. Tokyo Metropolitan Jujutsu Teknik Lisesi ile tanıştırıldığında, geri dönemeyeceği bir yolda, bir Jujutsu büyücüsünün yolunda yürümeye başlar.

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi

TNK
12 Bölümler · TV 回復術士のやり直し
6.20

“Şifa büyücüleri kendi başına savaşamaz.”Keare, herkesin bildiği bu bilgi tarafından kısıtlandırıldı ve diğerleri tarafından defalarca istismara uğradı. Bir gün, şifa büyüsünün ötesinde yatan şeyi fark etti ve şifa büyücüsünün en güçlü sınıf olduğuna ikna oldu. Fakat bu potansiyeli fark ettiği zamana kadar, her şeyden mahrum edildi. Bu yüzden, dört yıl geri gitmek için dünyanın kendisine şifa büyüsü kullandı, her şeyi yeniden yapmaya karar vererek. Bu, eski hayatından bilgileri ve şifa büyüsünü kullanarak en güçlü olan bir şifa büyücüsünün, kahramanca hikayesidir.

Kakegurui izle

Kakegurui

Mappa
12 Bölümler · TV 賭ケグルイ
7.28

Birçok okulun aksine, Hyakkaou Özel Akademisine katılmak öğrencileri gerçek dünyadaki zamanlarına hazırlar. Öğrencilerin çoğu dünyanın en zengin insanlarının çocukları olduğu için, akademinin onu diğerlerinden ayıran tuhaflıkları var. Gündüzleri, öğrencilerini tarih, dil ve benzeri konularda eğiten normal bir okuldur. Ancak geceleri kumarhaneye dönüşerek onları parayla uğraşma ve insanları manipüle etme sanatında eğitir. Para güçtür; oyunlarda zirveye çıkanlar okulun en tepesinde yer alır.

Görünüşe göre saf ve güzel bir transfer öğrenci olan Yumeko Jabami, Hyakkaou’nun özel müfredatında elini denemeye hazır. Diğerlerinin aksine, kazanmak için değil, kumarın heyecanı için oynuyor ve onun sınırda çılgın kumar tarzı, masaya çok fazla yeni kart getirebilir.

Kami no Tou

Telecom Animation Film
13 Bölümler · TV Tamamlandı 神之塔 -Tower of God-
7.58

Kami no Tou

En derin arzularını gerçekleştirme vaadi ile “Düzenli” denilen seçilmiş insanları çağıran bir kule var. Zenginlik, şöhret, otorite ya da hepsini aşan bir şey olsun – her şey zirveye ulaşanları bekliyor.

Yirmi Beşinci Bam, hayatı boyunca yalnızca karanlık bir mağarayı, kirli bir bezi ve ulaşılmaz bir ışığı bilen bir çocuktur. Böylece Rachel adında bir kız ışığın içinden ona geldiğinde, tüm dünyası değişti. Rachel ile yakın arkadaş olarak ondan dış dünya hakkında çeşitli şeyler öğrendi. Ancak Rachel, Kule’ye tırmanması için onu bırakması gerektiğini söylediğinde, dünyası başına yıkılır. Ne pahasına olursa olsun peşinden gideceğine yemin ederek kuleye gözünü diker ve bir mucize gerçekleşir.

Böylece Kule tarafından seçilmeyen, kapılarını kendi başına açan genç bir çocuk olan Bam’ın yolculuğu başlar. Onun türüne “Düzensizler” diyorlar; Kule’nin içine her ayak bastıklarında temellerini sarsan varlıklar.

Kami no Tou izle, Kami no Tou türkçe izle, Kami no Tou türkçe altyazılı izle, Kami no Tou türkanime, Kami no Tou türkanime izle!

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san izle

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san

Doga Kobo
12 Bölümler · TV Shikimori's Not Just a Cutie, 可愛いだけじゃない式守さん
7.78

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san

Shikimori mükemmel bir kız arkadaş gibi görünüyor: sevimli, etrafta olmak eğlenceli, olmak istediğinde tatlı… ama doğru koşullar altında ortaya çıkan havalı bir karanlık tarafı var. Ve erkek arkadaşı Izumi, bu olduğunda etrafta olmayı çok seviyor!

 

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san, Kawaii dake ja Nai Shikimori-san izle, Kawaii dake ja Nai Shikimori-san anime, Kawaii dake ja Nai Shikimori-san anime izle, Kawaii dake ja Nai Shikimori-san türkçe altyazılı izle!

Keijo!!!!!!!! izle

Keijo!!!!!!!!

Xebec
12 Bölümler · TV 競女!!!!!!!!
6.96

Japonya’nın en son rekabetçi sporu keijo, basit bir kurallar dizisi tarafından belirlenir: Yalnızca kadınlardan oluşan katılımcılar, bir havuzda yüzen dairesel platformlarda durmalıdır – “topraklar” olarak adlandırılır – amaç, rakiplerini yalnızca göğüslerini kullanarak devirmek ve popolar. Bu tuhaf önermeye rağmen, spor ülke çapında milyonlarca izleyiciyi kendine çekiyor ve cömert bir ödül havuzuna sahip. Kalkınan birçok sporcu, bir sonraki ulusal şampiyon olma umuduyla bu mücadeleyi üstleniyor.

Liseden mezun olduktan sonra, 17 yaşındaki canlı Nozomi Kaminashi, fakir ailesine bir servet getirme umuduyla keijo dünyasına girer. Yetenekli bir jimnastikçi olan Nozomi, ilk turnuvasında dikkatleri üzerine çektikten sonra çabucak zorlu bir rakip olduğunu kanıtlar. Sıralamaları tırmanırken yeni arkadaşlar ve rakiplerle tanışan Nozomi, keijo oyuncusu olarak yıldızlığa giden yolun sadece vücuduna değil, ruhuna da meydan okuyacak yoğun bir rekabetle dolu olduğunu keşfeder.

Kenja no Deshi wo Nanoru Kenja İzle

Kenja no Deshi wo Nanoru Kenja

Studio A-CAT
12 Bölümler · TV She Professed Herself Pupil of the Wise Man, Kendeshi, 賢者の弟子を名乗る賢者
5.65

Onurlu bir kıdemlinin vücudu ve uzun beyaz bir sakalıyla, büyücü büyücü Dunbalf, sanal gerçeklik çevrimiçi çok oyunculu rol yapma oyunu Ark Earth Online’ın en güçlü oyuncu karakterlerinden biriydi, hatta tek kişilik bir ordu olarak müjdelendi. “Nine Wise Mages” ve King Solomon ile birlikte, büyücü oyuncu Kingdom of Alcait’i kurdular. Ama bir gün, Dunbalf ve diğer Dokuz Bilge Büyücü, arkalarında hiçbir iz bırakmadan aniden ortadan kaybolur.

Süresi dolan kredilerini harcamak için Dunbalf bir kozmetik seti satın almış ve karakterini kurcalamıştı; ancak, özelleştirme işlemi sırasında yanlışlıkla uykuya daldı. Uyandığında Dunbalf, Ark Earth Online dünyasının daha gerçekçi hale geldiğini fark etmekle kalmaz, aynı zamanda sevimli bir kıza dönüştüğünü de keşfeder! Alcait’e ulaştıktan sonra, sözde ortadan kaybolalı 30 yıl olduğunu öğrenir.

Şimdi Kral Süleyman’ın diğer kayıp büyücülerini bulmakla görevlendirilen hırslı rol oyuncusu Mira olarak yeni kimliğini -Bilge Adam Dunbalf’ın Gözbebeği- ilan ediyor ve mirasını kanıtlamak için yola çıkıyor.

Kimetsu no Yaiba

ufotable
26 Bölümler · TV Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, Blade of Demon Destruction, 鬼滅の刃
8.57

Babasının ölümünden beri aileyi geçindirme yükü Tanjirou Kamado’nun omuzlarına düştü. Uzak bir dağda yoksul bir yaşam sürse de Kamado ailesi nispeten huzurlu ve mutlu bir hayatın tadını çıkarabilir. Bir gün Tanjirou, kömür satarak biraz para kazanmak için yerel köye gitmeye karar verir. Dönüş yolunda, gece çöker ve Tanjirou, geceleri ormanda gizlenen et yiyen iblislerin varlığı konusunda onu uyaran garip bir adamın evine sığınmaya zorlar.

Ertesi gün nihayet eve döndüğünde, korkunç bir manzarayla karşılaşır – bütün ailesi katledilmiştir. Daha da kötüsü, hayatta kalan tek kişi, kana susamış bir iblise dönüşen kız kardeşi Nezuko’dur. Öfke ve nefretle tüketilen Tanjirou, ailesinin intikamını almaya ve kalan tek kardeşinin yanında kalmaya yemin eder. Kendilerine Demon Slayer Corps adını veren gizemli grubun yanı sıra Tanjirou, iblisleri öldürmek ve sevgili kız kardeşinin insanlığından geriye kalanları korumak için ne gerekiyorsa yapacaktır.

Animenin 1. sezonudur.

Kimi no Na wa.

CoMix Wave Films
1 Bölümler · Movie 君の名は。
8.88

Kimi to Boku no Saigo no Senjou Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen

SILVER LINK.
12 Bölümler · TV Tamamlandı キミと僕の最後の戦場、あるいは世界が始まる聖戦 - Our Last Crusade or the Rise of a New World
6.61

Kimi to Boku no Saigo no Senjou Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen

Astral güç olarak bilinen bir güç, astral büyücüler tarafından kullanılan tüm dünyaya nüfuz eder. Yıkıcı gücünden korkan “İmparatorluk”, yeteneklerini gösterenlere zulmediyor. İşkence gören büyücüler daha sonra zalimlerinden kaçmak için Nebulis Egemenliğini kurdular. O zamandan beri, iki ulus şiddetli bir çatışma içinde, savaş bir yüzyıldan fazla bir süredir hala güçlü.

Hapsedilmiş bir cadıyı serbest bırakmak gibi büyük bir suç işledikten sonra, yetenekli şövalye Iska hapse mahkum edilir. Bir yıl sonra, İmparatorluk liderliği, “Buz Felaket Cadısı” olarak bilinen korkunç bir büyücüyü avlaması şartıyla onu aniden serbest bırakmaya karar verir. Iska, savaşı sona erdirmeyi umuyor. Tesadüfen, Buz Felaket Cadısı Aliceliese “Alice” Lou Nebulis XI de barış istiyor ve İmparatorluğu yıkmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır.

Iska ve Alice, dünyayı mücadelesiz, kedersiz ve acısız bir hale getirecek bir haçlı seferinin özlemini çekerken, kaderin ipleri onları daha da birbirine bağlayarak, tesadüflerin ürettiği bir şeyin ötesine geçen bir bağ yaratır.

Kimi to Boku no Saigo no Senjou Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen türkçe izle, Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen izle, Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen türkçe altyazılı izle, Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen türkanime!

Koroshi Ai izle

Koroshi Ai

Platinum Vision
12 Bölümler · TV Tamamlandı Love of Kill
6.93

Koroshi Ai

Acemi ödül avcısı Chateau Dankworth, savaşta onu alt edebilecek biriyle karşılaşmayı hiç beklemiyordu. Daha da azı, gizemli adamın onunla hemen ilgilenmesini—görevlerine yardım etme noktasına kadar. Ancak Chateau, onunla herhangi bir kişisel ilişki kurmak gibi bir planı olmadığını açıkça belirtir.

Chateau’nun şirketi kısa süre sonra uzman bir suikastçı ve güçlü bir Asya örgütünün eski bir üyesi olan Song Ryang-ha’yı ortadan kaldırmakla görevlendirilir. Tesadüfen, Ryang-ha onu takip eden adamdır. Chateau, geçmişine rağmen isteksizce bir anlaşmanın parçası olarak Ryang-ha ile görüşmeyi kabul eder: Ryang-ha onunla çıkmak karşılığında, ona ölü ya da diri mevcut hedeflerin yerlerini sağlayacaktır.

Ancak geçmiş her iki katilin de musallat olmaya başladığında, aralarındaki karışıklık hayatlarını ciddi bir riske attığından, anlaşmalarının sona ermesi gerekebilir.

Koroshi Ai, Koroshi Ai izle, Koroshi Ai türkanime, Koroshi Ai türkçe altyazılı anime, Koroshi Ai türkçe izle!

Kumichou Musume to Sewagakari türkçe izle

Kumichou Musume to Sewagakari

feel., Gaina
12 Bölümler · TV Devam Ediyor The Yakuza's Guide to Babysitting, 組長娘と世話係
7.73

Kumichou Musume to Sewagakari

Tooru Kirishima, Sakuragi suç ailesinin sağ koludur. Onun için iş, şiddetli içgüdülerinin vahşileşmesine izin vermek için mükemmel bir bahane ve ona “Sakuragi’nin Şeytanı” lakabını kazandırıyor. Görünen o ki, onun gaddar doğasının önünde hiçbir şey duramayacak. Ama sonra bir gün patrondan daha önce hiç olmadığı kadar bir görev alır: kızına bakıcılık yapmak!

Bu, küçük bir kız ve onun yakuza bakıcısının yürek ısıtan (ya da kan donduran mı?) hikayesi!

Kumichou Musume to Sewagakari izle, Kumichou Musume to Sewagakari türkçe izle, Kumichou Musume to Sewagakari türkanime izle, Kumichou Musume to Sewagakari full hd izle!

Kuro no Shoukanshi türkçe izle

Kuro no Shoukanshi

Satelight
? Bölümler · TV Devam Ediyor Black Summoner, The Berserker Rises to Greatness., 黒の召喚士
7.19

Kuro no Shoukanshi

Geçmiş yaşamına dair hiçbir hatırası olmayan garip ve yeni bir yerde uyanan Kelvin, son göçü sırasında güçlü yeni yetenekler karşılığında bu anıları takas ettiğini öğrenir. Bir Oyuncu olarak yepyeni bir dünyaya doğru yola çıkar -ilk Takipçisi onu buraya getiren tanrıçadır!- Kelvin yeni hayatına bir maceracı olarak başlar ve bir savaş bağımlısı olarak gizli eğilimini keşfetmesi çok uzun sürmez.

Kadim Kötü Ruhlar Kalesi’nin Kara Şövalyesinden, Bilge’nin Gizli Mağarası’ndaki iblise kadar, birbiri ardına zorlu düşmanlara karşı mücadelenin tadını çıkarıyor. O ve müttefikleri tarihin yıllarına girerken bu heyecan verici ve destansı destanda bu güçlü maceracıya katılın!

Kuro no Shoukanshi türkçe izle, Kuro no Shoukanshi full hd izle, Kuro no Shoukanshi türkçe anime izle, Kuro no Shoukanshi türkanime izle!

Leadale no Daichi nite izle

Leadale no Daichi nite

Maho Film
12 Bölümler · TV Tamamlandı リアデイルの大地にて - World of Leadale
7.12

Leadale no Daichi nite

Daha önce yatalak olan Keina Kagami, hayatta kalmasını sağlayan yaşam desteğinin başarısız olmasının ardından kendini en sevdiği VRMMORPG – Leadale adlı – dünyasında bulur. Üst düzey karakteri “Cayna”nın vücudunda reenkarne olarak Leadale dünyasının hatırladığından farklı olduğunu fark eder.

Öğrendiği gibi, dünyayla son etkileşiminin üzerinden iki yüz yıl geçmiştir. Ancak bu, Cayna’yı üzmez – çünkü onu yeni bir yolculuğun beklediği, heyecan verici beklentilerle dolu ve keşfedilmeyi bekleyen yabancı yüzlerle dolu olduğu anlamına gelir.

 

Leadale no Daichi nite, Leadale no Daichi nite izle, Leadale no Daichi nite anime, Leadale no Daichi nite animesini türkçe izle, Leadale no Daichi nite türkanime, Leadale no Daichi nite türkçe altyazılı izle!

Lycoris Recoil türkçe izle

Lycoris Recoil

A-1 Pictures
13 Bölümler · TV Devam Ediyor リコリス・リコイル
7.82

Lycoris Recoil

Tokyo’da lezzetli kahve, süper tatlı ikramlar ve daha fazlası sunan bir Japon kafesi!? Yerel teslimatlardan refakat etmeye, zombilerden kurtulmaya ve hatta dev bir canavarla savaşmaya kadar? Sorun ne olursa olsun, bir danışma için uğrayın! Sipariş ne olursa olsun, bize bırakın!

Lycoris Recoil türkçe izle, Lycoris Recoil türkçe anime izle, Lycoris Recoil türkanime izle.

Machikado Mazoku izle

Machikado Mazoku

JCStaff
12 Bölümler · TV Tamamlandı The Demon Girl Next Door, まちカドまぞく
7.64

Machikado Mazoku

Lise öğrencisi Yuuko Yoshida, gizemli bir atayla ilgili garip bir rüyanın ardından uyandığında şeytani boynuzları ve kuyruğunun büyüdüğünü görür. Sersemlemiş ve kafası karışmış annesi ona karanlık bir aile sırrını açıklar: ailesi, ölümcül düşmanları Işık Klanı’nın büyülü kızları tarafından güçsüz ve sefalet içinde yaşamaya sürgün edilen bir Karanlık Klan’ın soyundan gelir. Yuuko’nun atalarının lanetini kaldırmanın tek yolu büyülü bir kız bulması, onu öldürmesi ve kanını atasının Şeytan Tanrı heykelinin her yerine sıçratmasıdır.

Neyse ki “Gölge Hanım Yuuko” için, büyülü bir kız onu yaklaşmakta olan bir kamyon tarafından ezilmekten kurtarır. Ne yazık ki Momo Chiyoda, Yuuko’nun Sakuragaoka Lisesi’ndeki sınıf arkadaşıdır ve hem güç hem de dayanıklılık açısından ondan çok daha güçlüdür. Pısırık saldırganına acıyan büyülü kız, Yuuko’yu eğitmeyi ve onun uyuyan güçlerini açığa çıkarmasına yardım etmeyi kabul eder. Şimdi, Yuuko, ailesini yoksulluğun korkunç pençesinden kurtarmak için ayağa kalkmalı ve cömert çılgınlığını yenmeli.

Machikado Mazoku, Machikado Mazoku izle, Machikado Mazoku 1. sezon izle, The Demon Girl Next Door izle, The Demon Girl Next Door anime izle!

Mahouka Koukou no Yuutousei izle

Mahouka Koukou no Yuutousei

Connect
13 Bölümler · TV The Honor at Magic High School, 魔法科高校の優等生
6.57

Başlangıçta yalnızca folklor ve efsane olduğu düşünülen “gerçek sihir”in dünya çapında yaygın bir teknoloji haline gelmesinin üzerinden bir yüzyıl geçti. Japonya’daki dokuz büyü akademisinden biri olan First National Magic University Bağlı Lisesi (First High), iki yetenekli kardeşi (Miyuki ve Tatsuya Shiba) akademiye kabul ediyor. First High, öğrencilerini giriş sınavı puanlarına göre Kurs 1 ve Kurs 2 olmak üzere iki gruba ayırır. Bu, Kurs 2 öğrencileri için, kendilerine alternatif olarak “Çiçekler” diyen Kurs 1 öğrencileri tarafından “Yabancı Otlar” olarak etiketlendiklerinden bariz bir küçümsemeye neden olur.

Tatsuya, Kurs 2’ye kabul edilirken, kız kardeşi Miyuki, Kurs 1’e onur öğrencisi olarak katılır. Miyuki, First High’a erkek kardeşinin beceriksiz olarak etiketlenmesine rağmen, dünyanın en iyi sihirbazları arasında olduğunu göstermek istiyor.

Mahouka Koukou no Yuutousei , Mahouka Koukou no Rettousei’nin hikayesini Miyuki ve diğer kadın karakterlerin bakış açısından yeniden anlatıyor.

Mahoutsukai Reimeiki izle

Mahoutsukai Reimeiki

Tezuka Productions
12 Bölümler · TV The Dawn of the Witch
6.65

Mahoutsukai Reimeiki

Kilise ve Cadılar arasında beş asırdır süren savaş, birkaç yıl önce nihayet barış içinde sona erdi. Bununla birlikte, dünyanın karanlık yerlerinde yuvalanmış, o asırlık çatışmanın közleri hala için için yanıyor.

Wenias Krallığı Kraliyet Sihir Akademisi’ne katılmak, kayıt olmadan önceki zamanına dair hiçbir anısı olmayan Sable adında mücadele eden bir öğrencidir. Okul Müdürü Albus’un emriyle, özel bir eğitim rejiminin parçası olarak, büyü karşıtı isyancıların hala dikkate alınması gereken bir güç olduğu kıtanın güney bölgelerine seyahat etmek için Krallığı terk etti. Ona eşlik eden, hem yetenek hem de kişilik olarak güçlü bireylerden oluşan bir gruptur; Şafağın Cadısı olarak bilinen Roux Cristasse, “Grimoire of Zero”da ilkel büyünün yasak bilgisini arayan dahi kız Holtz ve okulun tek canavarı Kudd var.

Güneye yaptıkları yolculukta hangi gerçeği ortaya çıkaracaklar…?

 

Mahoutsukai Reimeiki, Mahoutsukai Reimeiki izle, Mahoutsukai Reimeiki anime, Mahoutsukai Reimeiki anime izle, Mahoutsukai Reimeiki türkçe izle!

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkçe izle

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta

Project No.9
12 Bölümler · TV Devam Ediyor My Stepmom's Daughter Is My Ex, My Stepsister is My Ex-Girlfriend, Tsurekano, 継母の連れ子が元カノだった
7.32

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta

Ortaokuldaki bir erkek ve kız aşık oldular, birbirleriyle flört ettiler, önemsiz şeylerde anlaşamadılar, heyecandan ziyade birbirlerine daha sık sinirlendiler… ve mezuniyette ayrıldılar. Böylece ikisi, Mizuto Irido ve Yume Ayai, beklenmedik bir şekilde birbirleriyle tanışırlar.

“Ağabey olduğum çok açık değil mi?”

“Abla olduğum çok açık değil mi?”

Ebeveynlerinin yeniden evlendiği partnerin çocukları eski sevgili miydi?!

Eski çift, ebeveynlerinin duygularını göz önünde bulundurarak, karşı cins olarak diğerinin bilincine varan kaybedeceği bir “kardeş kuralı”na karar verdi, ancak… Banyoda karşılaştıklarında, okula gidip gelirler. birlikte… geçmişin anılarıyla birlikte aynı çatı altında yaşarken nasıl oluyor da birbirlerini yok sayıyorlar?!

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta izle, Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkçe, Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkçe izle, Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkçe anime izle, Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta türkanime izle!

Masou Gakuen HxH

Production IMS
12 Bölümler · TV 魔装学園H×H
6.15

Hida Kizuna, HHG (Heart Hybrid Gear) yeteneğine sahiptir, ancak onu özellikle önemli kılacak kadar güçlü değildir. Ablası onu stratejik bir savunma okuluna transfer etmeye çağırıyor, burada öğrencilerin çoğu (çoğu iri göğüslü kız) aşırı derecede cimri pilot kıyafetleri giyerken başka bir dünyadan gelen istilacılarla savaşmak için HHG yeteneklerini kullanıyor. Kizuna’nın dövüş yeteneği yeterli değil, ancak kız kardeşinin başka bir planı var – görünüşe göre Kizuna ile erotik deneyimler yaşamak, kızların enerjilerini tazelemelerine veya güçlerini artırmalarına izin verecek. Görünüşe göre yeni okul hayatı utançla dolu olacak.

Mob Psycho 100 türkçe izle

Mob Psycho 100

Bones
12 Bölümler · TV Tamamlandı Mob Psycho 100, Mob Psycho Hyaku, Mob Psycho One Hundred, モブサイコ100
8.48

Mob Psycho 100

Sekizinci sınıf öğrencisi Shigeo “Mob” Kageyama, genç yaşta içsel psişik cesaret kaynağından yararlandı. Ancak, yeteneklerindeki potansiyel tehlikeyi fark ettiğinde, güç çabucak bir sorumluluk olduğunu kanıtlar. Gücünü bastırmayı seçen Mob’un yeteneğini şimdiki tek kullanımı, uzun zamandır aynı numaralardan sıkılan Tsubomi’yi etkilemek.

Mob, yetenekleri üzerinde kontrol sağlamak için kendisini psişik olduğunu iddia eden ve Mob’un güçlerini cep değiştirmek için kullanan bir dolandırıcı olan Arataka Reigen’in kanatları altına alıyor. Şimdi, komuta edilen kötü ruhları kovmak Mob’un günlük, monoton yaşamının bir parçası haline geldi. Ancak, uyguladığı psişik enerji buzdağının ancak görünen kısmıdır; engin potansiyeli ve kontrolsüz duyguları çılgına dönerse, onu tamamen tanınmaz hale getirecek felaket bir olay tetiklenecektir. Mob’un patlamasına doğru ilerleme artıyor ve onu durdurmaya çalışmak boşuna.

Mob Psycho 100 izle, Mob Psycho 100 türkanime, Mob Psycho 100 full hd izle, Mob Psycho 100 türkçe izle!

monster musume izle

Monster Musume no Iru Nichijou

Lerche
12 Bölümler · TV モンスター娘のいる日常
7.02

Üç yıl önce, dünya harpiler, centaurlar, kedi kadınlar gibi birçok ünlü yaratığın sadece kurgu olmadığını ve hatta kanlı canlı, tüylü, pullu, boynuzlu ve dişli olduklarını öğrendiler. Türler arası kültürel değişim sayesinde bu canlılar toplum içine uyum sağladılar yada en azından deniyorlar Kimihito Kurusu isimli bahtsız genç, devlet tarafından bu değişim programı için “gönüllü” olarak seçilir ve bir anda dünyası altüst olur. Yılan benzeri Miia isimli bir kız onunla birlikte yaşaması için evine yerleştirilir. Kurusu’nun görevi, Miia’yı günlük hayata adapte olmasına yardım etmektir. Ne yazık ki Miia acayip seksi ve türler arası cinsel ilişki ağır cezalar ile yasaklanmıştır. Daha da kötüsü evine, bir centaur ile bir harpi daha taşınır. Bu kontrolden çıkan hormonları ile boğuşan gencin kaderi ne olacak?

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu İzle

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Studio Bind
11 Bölümler · TV Tamamlandı Jobless Reincarnation: I Will Seriously Try If I Go To Another World - 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
8.37

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Hayatı boyunca zorbalığa, küçümsenmeye ve baskıya maruz kalmasına rağmen, 34 yaşındaki bir eve kapanma, kahramanca bir şey denemeye karar verdi – sadece trajik bir kazayla sonuçlanması için. Ama kaderin bir cilvesi olarak, Rudeus Greyrat olarak başka bir dünyada uyanır ve iki sevgi dolu anne babadan doğan bir bebek olarak hayata yeniden başlar.

Önceki hayatından anılarını ve bilgilerini koruyan Rudeus, yeni ortamına hızla uyum sağlar. Yetişkin bir yetişkinin zihniyle, Roxy Migurdia adlı bir büyücünün yardımıyla becerilerini geliştirerek tüm beklentileri aşan büyülü yetenekler sergilemeye başlar. Rudeus, babası Paul’den kılıç oynamayı öğrenir ve onun yaşındaki bir kız olan Sylphiette ile tanışır ve kısa sürede en yakın arkadaşı olur.

Rudeus’un hayattaki ikinci şansı başlarken, travmatik geçmişini fethederken yeni fırsatından en iyi şekilde yararlanmaya çalışır. Ve belki bir gün eski dünyasında bulamadığı tek şeyi bulabilir: Aşk.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkçe izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkanime, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkçe altyazılı izle!

My Dress-Up Darling

? Bölümler · TV Tamamlandı Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru, その着せ替え人形は恋をす
8.39

My Dress-Up Darling

Geleneksel oyuncak bebeklere olan sevgisini istisna edinen bir arkadaşıyla çocukluğunda yaşadığı bir olaydan dolayı travma geçiren oyuncak bebek zanaatkarı umutlu Wakana Gojou, lisedeki ev elektronik odasında teselli bularak günlerini yalnız olarak geçirir. Wakana’ya göre insanlar, her zaman bir arkadaş kalabalığı ile çevrili olan modaya uygun bir kız olan güzel Marin Kitagawa’yı sever, pratikte başka bir dünyadan bir uzaylıdır. Ancak neşeli Marin -asla utangaç olmayan biri- okuldan bir gün sonra Wakana’nın dikiş diktiğini fark edince, sessiz sınıf arkadaşını gizli hobisi olan cosplay’e sokmak amacıyla içeri daldı! Wakana’nın yaralı kalbi bu seksi uzaylının istilasını kaldırabilecek mi?!

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru, Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru izle, Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru anime, My Dress-Up Darling izle, My Dress-Up Darling türkçe izle, My Dress-Up Darling türkanime, My Dress-Up Darling türkçe altyazılı izle!

Night Head 2041 türkçe anime izle

Night Head 2041

Shirogumi
12 Bölümler · TV Devam Ediyor Night Head 2041, NIGHT HEAD 2041
6.53

Night Head 2041

2041 yılında, III. Vatandaşların muhtemelen suçlayıcı düşüncelere sahip olmalarını önlemek için hükümet, bu tür inananları yakalamak ve rehabilite etmek için bir Özel Silah Uygulama birimi kurdu.

Psişik yeteneklerini gizlemek için yıllarca toplumdan saklanan Kirihara kardeşler Naoya ve Naoto’ya, dünya varlıklarıyla yüzleşmeye hazır olduğunda özgürlük vaat edildi. Şimdi, medyumların hoş karşılanmadığı korkunç yeni toplumsal iklimde dolaşan kardeşler, kendilerini İcra’nın sadık ajanları Yuuya ve Takuya Kuroki’den kaçarken bulurlar.

Night Head 2041 izle, Night Head 2041 türkçe izle, Night Head 2041 türkçe anime izle!

No Game No Life izle

No Game No Life

Madhouse
12 Bölümler · TV Tamamlandı ノーゲーム・ノーライフ
8.11

No Game No Life

On altı duyarlı ırk, Tek Gerçek Tanrı Tet tarafından yönetilen bir dünya olan Disboard’da yaşar. On altı kişinin en aşağısı olan Imanity, büyüye hiçbir ilgisi olmayan bir ırk olan insanlardan oluşur. Her şeyin basit oyunlarla belirlendiği bir yerde, insanlığın içinde bulunduğu çıkmazdan kurtulmanın bir yolu yok gibi görünüyor – ancak iki yabancının gelişi bir değişiklik yaratıyor.

Dünya’da, üvey kardeşler Sora ve Shiro, “Blank” kullanıcı adı altında çeşitli çevrimiçi oyunlara hükmeden iki ayrılmaz ikili. İnternette kötü bir şöhrete sahip olan ikili, hayatın sadece sıkıcı bir oyun olduğuna inanıyor. Ancak, bilinmeyen bir kullanıcıdan gelen bir mesaja yanıt verdikten sonra aniden Disboard’a taşınırlar. Gizemli gönderici, onları dünyanın mutlak kuralları hakkında bilgilendiren Tet’tir. Tet gittikten sonra, Sora ve Shiro daha fazla bilgi ve kalacak bir yer aramaya başlarlar ve onları Imanity’nin kalan tek krallığı olan Elkia’ya götürürler.

Orada ikili, krallığın egemenliği için yarışan duygusal bir kız olan Stephanie Dola ile karşılaşır. Çaresizlik içinde babasının tahtını geri kazanmaya çalışır, ancak gözüpekliği hedefine ulaşılamaz hale getirir. Kızın motivasyonu ve tutkusundan ilham alan Sora ve Shiro, Stephanie’ye Elkia’yı ayağa kaldırması için yardım etmeye karar verir ve sonunda esrarengiz diyarın yeni hükümdarları olmayı hedefler.

No Game No Life izle, No Game No Life anime izle, No Game No Life animesini izle, No Game No Life türkçe izle, No Game No Life türkçe altyazılı izle, No Game No Life ecchi anime izle

One Piece İzle

One Piece

Toei Animation
? Bölümler · TV ONE PIECE
8.62

Gol D. Roger, Grand Line’ı aşan en güçlü ve en kötü şöhretli varlık olan “Korsan Kral” olarak biliniyordu. Roger’ın Dünya Hükümeti tarafından yakalanması ve idam edilmesi, tüm dünyada bir değişiklik getirdi. Ölümünden önceki son sözleri, dünyanın en büyük hazinesi One Piece’in varlığını ortaya çıkardı. Sınırsız miktarda zenginlik ve şöhret vaat eden Tek Parça’yı ve büyük olasılıkla görkemin zirvesini ve Korsan Kralı unvanını bulmayı hayal eden adamlar olan Büyük Korsanlar Çağı’nı getiren bu vahiy oldu.

Standart korsan tanımınıza meydan okuyan 17 yaşındaki bir çocuk olan Monkey D. Luffy’ye girin. Kötü, sert, dişsiz bir korsanın eğlence için köyleri yağmalayan popüler kişiliğinden ziyade, Luffy’nin korsan olma nedeni saf bir mucizedir: onu merak uyandıran insanlara ve nihayetinde vaat edilen hazineye götüren heyecan verici bir macera düşüncesi. Çocukluk kahramanının ayak izlerini takip eden Luffy ve ekibi, tüm servetlerin en imrenileni olan One Piece’e ulaşmak için Grand Line’ı geçerek çılgın maceralar yaşayarak, karanlık gizemleri açığa çıkararak ve güçlü düşmanlarla savaşarak seyahat eder.

One Punch Man İzle

One Punch Man

Madhouse
12 Bölümler · TV Tamamlandı ワンパンマン - One Punch-Man, One-Punch Man, OPM
8.51

One Punch Man

Görünüşte etkileyici olmayan Saitama’nın oldukça benzersiz bir hobisi var: kahraman olmak. Çocukluk hayalinin peşinden gitmek için, Saitama üç yıl boyunca amansızca eğitim aldı ve bu süreçte tüm saçlarını kaybetti. Şimdi, Saitama o kadar güçlü ki, herhangi bir düşmanı tek bir yumrukla yenebilir. Ancak, onun gücüne denk kimsenin olmaması, Saitama’yı beklenmedik bir sorunla karşı karşıya bıraktı ve artık savaşmanın heyecanını yaşayamıyor ve oldukça sıkıldı.

Bir gün Saitama, gücüne tanık olan ve Saitama’nın öğrencisi olmak isteyen 19 yaşındaki cyborg Genos’un dikkatini çeker. Genos, ikisinin topluma olumlu katkılarından dolayı takdir edilecek sertifikalı kahramanlar olmaları için Kahramanlar Derneği’ne katılmalarını önerir. Kimsenin kim olduğunu bilmediği için şok olan Saitama, hemen kabul eder. Yeni müttefiklerle tanışan ve yeni düşmanlar edinen Saitama, bir zamanlar hissettiği savaşın heyecanını yaşamak için Kahramanlar Derneği’nin bir üyesi olarak yeni bir yolculuğa çıkar.

One punch man izle, one punch man türkçe izle, one punch man türkçe altyazılı izle, One Punch Man türkanime, One Punch Man türkanime izle!

Orient

A.C.G.T.
12 Bölümler · TV Tamamlandı オリエント
6.37

Orient

Musashi ve Kojirou Kanemaki, ileride samuray olup iblis öldürme görevlerine gideceklerine dair birbirlerine söz verdiler. Fakat yıllar sonra halk, iblislere tapmaya başlamış, samurayları ise dışlamış ve kendilerinden uzakta tutmuşlardır.rnrnMusashi de haliyle samuray olma hayalini söylemekten korkmaya başlar. Kojirou ise çocukluk arkadaşına verdiği sözden döner. Ancak bir gün, Musashi’yi ölümün kıyısından kurtarır ve tüm düşünceleri değişmiştir. Kojirou hissettiği şeyden emin olmak amacıyla Musashi ile bir yolculuğa çıkar.

 

Orient izle, Orient anime izle, Orient animesini türkçe izle, Orient türkanime, Orient türkçe altyazılı izle!

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu izle

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu

ENGI
? Bölümler · TV 乙女ゲー世界はモブに厳しい世界です
6.78

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu

Ofis çalışanı Leon, kadınların üstün olduğu ve sadece güzel erkeklerin masada oturduğu, özellikle cezalandırıcı bir flört simülasyonu video oyununa yeniden doğar. Ama Leon’un gizli bir silahı var: Geçmiş yaşamına dair her şeyi hatırlıyor ve bu, şu anda tuzağa düştüğü oyunun tam bir oynanışını içeriyor. Leon’un kırsal kesimde sakin ve kolay bir yaşam sürme konusundaki nihai arzusunu yerine getirmek için bu yeni dünyayı değiştirecek bir devrimi ateşlemesini izleyin!

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu, Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu anime, Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu izle!

owari no seraph izle

Owari no Seraph

Wit Studio
12 Bölümler · TV Tamamlandı 終わりのセラフ
7.49

Owari no Seraph

13 yaşından büyük herkesi öldüren gizemli bir virüsün ortaya çıkmasıyla insanlık, kan bağışları karşılığında hayatta kalanları koruma vaadiyle toplumu boyun eğdirmek için ortaya çıkan, daha önce gizlenmiş, güce aç vampirlerin kölesi olur.

Bu hayatta kalanlar arasında, bir yetimhaneden esir alınan iki genç erkek olan Yuuichirou ve Mikaela Hyakuya ve aile olarak gördükleri diğer çocuklar da var. Vampirlerin acımasız saltanatı altında hayvan muamelesi görmekten memnun olmayan Mikaela, sonunda başarısızlığa mahkum olan asi bir kaçış planı hazırlar. Diğer taraftan hayatta kalan tek kişi, Japonya’daki vampirleri yok etmeye adanmış bir askeri birlik olan Moon Demon Company tarafından bulunan Yuuichirou’dur.

Yıllar sonra, şimdi Japon İmparatorluk Şeytan Ordusu’nun bir üyesi olan Yuuichirou, ailesini katleden yaratıklardan intikam almaya kararlı, ama bunun bedeli ne olacak?

Owari no Seraph, genç bir adamın intikam arayışını takip eden kıyamet sonrası doğaüstü bir shounen anime, bu sırada imkansız görünen ihtimallere karşı dostluk ve sadakat için savaşıyor.

Owari no Seraph izle, Owari no Seraph 1. sezon, Owari no Seraph türkçe izle, Owari no Seraph türkçe altyazılı izle, Owari no Seraph 1. sezon 1. bölüm izle, Seraph of the End izle, Seraph of the End 1. sezon izle, Seraph of the End anime, Owari no Seraph türkanime, Owari no Seraph türkanime izle!

Paripi Koumei izle

Paripi Koumei

P.A. Works
12 Bölümler · TV Ya Boy Kongming!, パリピ孔明
7.96

Paripi Koumei

Üç Krallığın Generali Kongming, tüm hayatı boyunca mücadele etmiş, kendisini olduğu gibi başarılı bir stratejist yapan sayısız savaşla yüzleşmişti. Bu yüzden ölüm döşeğinde, yalnızca barışçıl bir dünyada yeniden doğmayı diledi… ve doğrudan günümüzün parti merkezi Tokyo’ya gönderildi! Kongming gibi parlak bir stratejist bile çılgın ritimlere ve hatta daha çılgın parti insanlarına uyum sağlayabilir mi?!

Paripi Koumei izle, Paripi Koumei türkçe altyazılı izle.

Platinum End

Signal.MD
24 Bölümler · TV Tamamlandı プラチナエンド
6.50

Platinum End

Ailesini bir patlamada kaybettiğinden beri, Mirai Kakehashi acı ve umutsuzluk içinde bir hayat yaşadı. Her gün, onu yanına alan akrabalarının tacizine maruz kalıyor. Acıları giderek yaşama arzusunu sarsarken, sonunda uçurumun kenarına itiliyor. Hepsini bir kenara atmaya hazır, bir uçurumun kenarında duruyor ve atlıyor. Ancak, ölüme düşmek yerine, koruyucu meleği olduğunu iddia eden kanatlı bir varlıkla tanıştığı bir transa girer. Nasse adlı melek ona iki paha biçilmez yetenek sunar ve onu yaşamaya devam etmesi için ikna eder.

Mirai, yeni güçlerinin harikasını ilk elden deneyimlediğinde, uzun süredir ondan uzak tutulan özgürlüğün tadına varır. Nasse’nin hediyeleriyle donanmış Mirai, biri sonraki Tanrı olmak için seçilecek olan 12 kişiyle daha karşı karşıya gelir. Hayatına son vermek istediği zamanın tam tersine, Mirai, sonsuza dek elinden alınmasın diye, mutluluk konusundaki kasvetli şansını korumak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Platinum End, Platinum End izle, Platinum End türkanime, Platinum End türkçe altyazılı izle, Platinum End full hd izle!

Princess Connect! Re:Dive İzle

Princess Connect! Re:Dive

CygamesPictures
13 Bölümler · TV プリンセスコネクト!Re:Dive
7.04

Princess Connect! Re:Dive: Astraea kıtasında, adı Yuuki’den başka hiçbir hatırası olmayan bir adam gökten düşer. Kokkoro adında bir elf onu bulur ve geçmek üzere oldukları dünyada rehberi olarak kendisini tanıtır. Kokkoro’nun rehberliğinde Yuuki, canavarlarla savaşmaktan para birimini işlemeye kadar bu dünyanın nasıl çalıştığını öğrenebilir.

Yuuki ve Kokkoro, yolculukları için para kazanmak için basit bir görevi kabul etmek üzere yakındaki bir lonca derneğine gitmeye karar verirler. Keşiflerinde, savaşta yetenekli, biraz obur ama çekici bir kız olan Pecorine ile tanışırlar. Ertesi gün, büyü konusunda uzmanlaşmış bir kedi kız olan Karyl ile de tanışırlar.

Bir süre sonra aralarında bir dostluk ve dostluk bağı oluşur ve dördü kendi loncalarını kurmaya karar verir. Maceralarına devam ederken dünyayı keşfediyorlar, yeni insanlarla tanışıyorlar ve belki de Yuuki’nin kayıp anılarının ardındaki gizemleri ortaya çıkaracaklar.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

White Fox
25 Bölümler · TV Re:ゼロから始める異世界生活
8.26

Subaru Natsuki marketten ayrıldığında, beklediği son şey günlük hayatından koparılıp bir fantezi dünyasına atılmaktır. Şaşkın genç için işler iyi görünmüyor; ancak geldikten kısa bir süre sonra bazı haydutların saldırısına uğrar. Sadece bir çanta bakkaliye ve artık işe yaramaz bir cep telefonu ile donanmış, hızla dövülür. Neyse ki, nişanını çalan kişinin peşinden koşan Satella adında gizemli bir güzellik, Subaru’ya rastlar ve onu kurtarır. Dürüst ve iyi kalpli kıza teşekkür etmek için Subaru, arayışına yardım etmeyi teklif ediyor ve o gecenin ilerleyen saatlerinde, aradığı şeyin nerede olduğunu bile buluyor. Ancak onlardan habersiz, çok daha karanlık bir güç ikiliyi gölgelerden takip ediyor ve amblemi bulduktan birkaç dakika sonra Subaru ve Satella vahşice öldürülüyor.

Bununla birlikte, Subaru hemen tanıdık bir sahneye yeniden uyanır – aynı haydut grubuyla karşı karşıya kalır, Satella ile yeniden karşılaşır – tarih açıklanamaz bir şekilde tekerrür ettikçe muamma derinleşir.

RPG Fudousan izle

RPG Fudousan

Doga Kobo
12 Bölümler · TV Devam Ediyor RPG Real Estate, RPG不動産
6.35

RPG Fudousan

Hikaye, iblis kralın yenilmesinden ve dünya barışçıl hale gelmesinden 15 yıl sonra başlıyor. Okuldan mezun olan ve sihirbaz olan Kotone, yeni bir ev bulmak için krallığa bağlı RPG Real Estate’i sordu. Gerçekte, RPG Real Estate, Kotone’nin iş yeriydi ve yarı-insan Fa, rahip Rufuria ve asker Rakira ile birlikte, çeşitli koşullara sahip müşteriler için yeni ev aramalarına yardımcı oluyorlar.

(Kaynak: MU & MAL)

RPG Fudousan izle, RPG Fudousan animesini türkçe izle, RPG Fudousan türkçe altyazılı izle, RPG Fudousan full hd izle!

RWBY: Hyousetsu Teikoku türkçe anime izle

RWBY: Hyousetsu Teikoku

Shaft
12 Bölümler · TV Devam Ediyor RWBY: Ice Queendom, RWBY 氷雪帝国
7.39

RWBY: Hyousetsu Teikoku

Remnant dünyasında, insanlar ve Faunus -insan-hayvan melezleri- her yerde hazır ve nazır canavar Grimm tehdidine rağmen günlük yaşamlarını sürdürüyorlar. Adanmış Avcılar ve Avcılar, Grimm’le hem özelleştirilmiş silahlarla hem de kişinin ruhunun enerjisinden türetilen benzersiz yetenekleri olan kendi “Görüntüler” ile savaşır. Bazı savaşçılar, silahlarına temel özellikler kazandırmak için kristalize bir enerji iticisi olan “Toz” da kullanırlar. Bu tehlikeli iş kolunda hayatta kalmak için sıkı bir eğitim gerekiyor. Bu amaçla, Remnant’ın dört Krallığının her biri, lisanslı Avcı olma arzusu taşıyan çocukları uygun şekilde yetiştirmek için okullar kurdu.

Vale Krallığı’ndaki Beacon Academy’de, geleceğin Avcılarından oluşan gelecek vaat eden bir grup, Team RWBY olarak ilk kez sahneye çıkıyor. Ruby Rose, Weiss Schnee, Blake Belladonna ve Yang Xiao Long’un her biri farklı geçmişlerden geliyor ve sonuç olarak genellikle popo kafaları. Ancak, işbirliği yaptıklarında, Beacon’ın müdürü Profesör Ozpin’in bile dikkatini çeken müthiş bir güçtürler. JNPR Takımındakiler gibi diğer öğrencilerin yanı sıra, genç dahi Ruby ve arkadaşları, onları Beyaz Diş olarak bilinen aşırılık yanlısı bir Faunus grubuyla karşı karşıya getiren maceralara atılırlar. Her patlayıcı karşılaşma, onları, çatışmaları gölgelerden yöneten gerçek kötülere daha da yaklaştırıyor.

RWBY: Hyousetsu Teikoku izle, RWBY: Hyousetsu Teikoku türkanime izle, RWBY: Hyousetsu Teikoku türkçe altyazılı izle, RWBY: Hyousetsu Teikoku full hd izle!

Sabikui Bisco İzle

Sabikui Bisco

12 Bölümler · TV Tamamlandı 錆喰いビスコ - Rust-Eater Bisco
7.44

Sabikui Bisco

Kıyamet sonrası Japonya’nın kurak, kumlu arazisinde veba benzeri bir rüzgar esiyor. Hem canlıları hem de cansızları süpürürken, geride kalan tek şey pasdır. Dünyadaki felaket durumunun nedeninin mantar sporları olduğuna inanılıyor. “İnsan Yiyen Mantar” olarak bilinen Bisco Akaboshi, okları nereye giderse gitsinler anında mantar yetiştiren, aranan bir suçlu okçudur. Ancak aslında o, toprağı zenginleştirmek ve eski haline döndürmek için mantar yayan bir “Mantar Koruyucu”dur.

Bisco, yengeç Akutagawa ve genç doktor Milo Nekoyanagi’nin yanı sıra, Japonya’nın çorak topraklarında her türlü pası yuttuğu söylenen efsanevi “Sabikui”yi aramak için maceraya atılır.

Sabikui Bisco izle, Sabikui Bisco 1. bölüm, Sabikui Bisco 1. sezon, Sabikui Bisco 1. sezon 1. bölüm izle, Sabikui Bisco anime izle, Sabikui Bisco türkanime!

Saihate no Paladin

Children's Playground Entertainment
12 Bölümler · TV 最果てのパラディン
6.99

Durgun bir hayatın ardından yeni bir dünyaya doğan Will, bir iskeletin, bir hayaletin ve bir mumyanın yüzlerine uyanır. Uzun zaman önce yıkılmış bir şehrin yıkıntılarında yaşayan üçü, Will’i kendilerine aitmiş gibi yükseltir. İskelet—Kan—ona savaşmayı öğretir; hayalet—Gus—ona sihri öğretir; ve mumya -Mary- ona dini ve sorumluluğu öğretir. En önemlisi, hepsi ona sevgiyi öğretir.

Will büyüyüp içine doğduğu dünyayı öğrenirken, sonunda kendi başına yola çıkması gereken güne hazırlanır. Will için bu yolculuk ömür boyu sürecek bir vaadi içeriyor. Her yetişkin, reşit olduklarında, kendi seçtikleri tanrıya yemin etmek zorundadır ve yeminin gücü, yeminli tanrılarının kutsamasının derecesini etkiler.

Ayrılışı yaklaşırken Will, ölümsüz gardiyanlarının gerçeğini kabul etmeye hazırlanmalı ve onların bile durumunu bilmedikleri bir dünyaya adım atmalıdır. Ancak Will, her yeminin öyle ya da böyle yerine getirilmesi gerektiğini keşfeder.

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii türkçe izle

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii

Blade, SILVER LINK.
? Bölümler · TV Devam Ediyor The Maid I Hired Recently Is Mysterious, My Recently Hired Maid is Suspicious, 最近雇ったメイドが怪しい
6.87

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii

Güzel hizmetçi Lilith, işvereninin oğlu Yuuri’nin kaprislerine bakması için kısa süre önce işe alındı. Bununla birlikte, Yuuri’nin her hareketine yönelik aşırı şüpheciliği, arkasından sinsi bir fesat planlandığından şüphelendiğinden onu gergin tutar. Paranoyasına rağmen, Lilith Yuuri’ye düşkün olmaya başlar ve bağlarını ilerletmek için sık sık onunla dalga geçer.

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii, bu günlük tuhaf romantik komedide temkinli Yuuri ile olağanüstü çekici hizmetçisi arasındaki ilişki etrafında dönüyor.

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii izle, Saikin Yatotta Maid ga Ayashii türkçe izle, Saikin Yatotta Maid ga Ayashii full hd izle!

Scarlet Nexus

Sunrise
26 Bölümler · TV SCARLET NEXUS
5.67

2020 yılında bir ulus, gökten düşen ve insan beyniyle beslenen gizemli canavarlar olan “Diğerleri”nin yaygın tehdidiyle karşı karşıyadır. Aynı zamanda, insan vücudunda, belirli insanlara, Diğerlerine karşı etkili olan duyular dışı yetenekler veren bir hormon olan psionik keşfedilir. Daha sonra, ulusun kurucusu bu canavarlarla savaşmak ve insanlığı kurtarmak için Diğer Bastırma Gücü’nü (OSF) kurar. Yaygın olarak Kızıl Muhafızlar olarak anılan psionikleri olan genç bireyler bu gruba katılmak için yoğun bir eğitimden geçerler.

Bir gün ulus, Scarlet Guardians olmak için zorlu eğitimi tamamlayan istisnai askerler için bir göreve başlama töreni hazırlar. Bu genç seçkinler arasında, ulusun kurucusunun kararlı oğlu Yuito Sumeragi; beş yaşındayken OSF’de bir kadın tarafından kurtarıldı. Bu borcunu ödemek için, eğitimini iyi bir şekilde değerlendirmek için örgüte katılır. Yeni yoldaşlarıyla tanıştığında büyük bir sorunla karşı karşıyadır – onu yıllar önce kurtaran kadın, takım arkadaşlarından birine çok benzemektedir. Bununla birlikte, bu onun endişelerinin en küçüğü olmalı – onun farkında olmadan, tüm ülkeyi sarsabilecek kapasiteye sahip bir komplo hazırlanıyor.

Seirei Gensouki

TMS Entertainment
12 Bölümler · TV 精霊幻想記
7.05

20 yaşındaki üniversite öğrencisi Haruto Amakawa bir trafik kazasında öldüğünde, Rio adında genç bir çocuğun vücudunda bilmediği bir dünyada uyanmayı beklemiyor. Anıları ve kişilikleri birleşirken, Rio artık kendisinin de sihirli güçlere sahip olduğunu fark eder. Yeni değişen kimliğine rağmen, annesinin katillerinden intikam almak için yanıp tutuşan tutkusunun azalmadığını öğrenince rahatlar.

Çok geçmeden Rio, Bertram Krallığı’nın kaçırılan prensesiyle karşılaşır ve tereddüt etmeden onu kurtarır. Kral, minnettarlığını ifade etmek için ona Bertram Kraliyet Akademisi’ne kaydolma fırsatı verir. Bunun hayatında yeni bir bölüm olduğuna inandığından, bu prestijli akademide okumaktan heyecan duymaktadır, ancak asillerin görkemli çocukları ile çevrili bir gecekondu sakini olarak buradaki yaşam onun için zor olduğunu kanıtlamaktadır.

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru

SILVER LINK., Studio Palette
12 Bölümler · TV 世界最高の暗殺者、異世界貴族に転生する
7.45

Dünyanın en büyük suikastçısı, kendisini yetiştiren organizasyona ömür boyu bağlılık yemini etmişti. Ancak, sadakatine rağmen, aynı örgüt onu susturmak için harekete geçer ve sonunda ölümüne yol açar. Artık bastıramadığı hüsran ve pişmanlıklar içinde boğulurken, kendisini olağanüstü yeteneklerinden etkilenen bir tanrıça ile bir seyircinin arasında bulur. Tanrıça, çok önemli bir görevi yerine getirebilmesi için muhteşem bir kılıç ve sihir dünyasına reenkarnasyon sunar: Kahramanını öldürerek bu dünyanın yıkımını önleyin.

Tanrıçanın isteğini kabul ederek, Alvan Krallığına hizmet eden soylu bir suikastçı ailesinin oğlu Lugh Tuatha Dé olarak yeniden doğar. Lugh, babasının rehberliğinde, önceki yaşamının soğukkanlı ve anlayışsız öldürme tarzından önemli ölçüde farklı olan yeni suikast teknikleri öğrenir. Ayrıca, diğer yetenekleri gelişip yeni müttefikler ve tanıdıklarla tanışmasına izin verir. Yine de Lugh, çabalarının yeterli olmaktan uzak olduğunu biliyor çünkü kahraman gibi anıtsal bir düşman ancak mükemmellikle alt edilebilir.

Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru izle

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru

Blade, SILVER LINK.
12 Bölümler · TV Tamamlandı The Greatest Demon Lord Is Reborn as a Typical Nobody, 史上最強の大魔王、村人Aに転生する
6.98

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru

Tüm zamanların en güçlü varlığı olan İblis Lordu Varvatos, hayatın büyük bir horlama olduğunu düşünüyor. Sorunları kendi eline alıp reenkarne olmaya karar verdiğinde, büyülü gücünü mükemmel bir ortalama olacak şekilde ayarlar. Ancak modern dünyadaki herkesin cehennem gibi zayıf olacağını tahmin etmesine imkan yok, bu da bir kez daha tamamen yenildiği anlamına geliyor! Ard adı altında yeniden doğdu, ona yaltaklanan hanımlar, kraliyet ailesi bir sonraki kral olması için yalvarıyor ve eski bir köle onu öldürmekte ısrar mı ediyor?! Ancak Ard’ın tek yönlü bir aklı var ve nihai hedefine ulaşmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek!

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru izle, Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru animesini izle!

Shikkakumon no Saikyou Kenja izle

Shikkakumon no Saikyou Kenja

J.C.Staff
12 Bölümler · TV Tamamlandı 失格紋の最強賢者
6.75

Shikkakumon no Saikyou Kenja

Bir sihir dünyasında, bir büyücünün güçleri ve geleceği, bir insanın sihir yeteneğini kategorize eden dört sembol olan sözde “İşaretler” aracılığıyla doğumda önceden belirlenir. İşaretinin savaş için uygun olmadığı ve yalnızca büyü güçlendirme için yararlı olduğu düşünüldüğünden yakınan inanılmaz derecede yetenekli bir bilge, gelecekte binlerce yıl reenkarne olmaya karar verdi.

Altı yaşında bir çocuk ve bir dük ailesinin üçüncü oğlu olan Mathias Hildesheimr olarak yeniden doğar ve her zaman arzu ettiği yakın dövüşün izini alır. Ne yazık ki, insanlığın büyü ve kılıç kullanma bilgisinin bu çağda büyük ölçüde bozulduğu da keşfedildi; en temel büyüler bile unutulmuşken, yalnızca kalitesiz büyü ekipmanları ara sıra bulunabilir. Sakatlığa hakaret eklemek için, bir zamanlar en güçlü olarak selamlanan şu anki işareti, şimdi en kötü olarak görülüyor.

Mathias 12 yaşına geldiğinde, rakipsiz kılıç ustalığı onu İkinci Kraliyet Akademisi’ne sokar. Önyargıları yıkarak, akademide ve ötesinde anında dalgalanmalar yaratır. Bununla birlikte, eski bilge, gölgelerde çalışan karanlık güçlerin belirtilerini ortaya çıkarır ve insanlık her zamankinden daha zayıfken, onların şeytani planlarını engellemek Mathias’a kalmıştır.

Shikkakumon no Saikyou Kenja izle, Shikkakumon no Saikyou Kenja animesini türkçe izle, Shikkakumon no Saikyou Kenja türkanime, Shikkakumon no Saikyou Kenja türkanime izle, Shikkakumon no Saikyou Kenja türkçe altyazılı izle!

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru izle

Shin Ikkitousen izle

Shin Ikkitousen

Arms
3 Bölümler · TV Tamamlandı Shin Ikki Tousen, New Battle Vixens, Dragon Girls, Ikki Tousen, 真・一騎当千
5.98

Shin Ikkitousen

İlk bölüm 27 Mart 2022’de ileri düzeyde gösterime girecek. Düzenli TV yayını ise 17 Mayıs 2022’de başlayacak.

Shin Ikkitousen izle, Shin Ikkitousen türkanime izle, Shin Ikkitousen türkçe altyazılı izle, Shin Ikkitousen full hd izle!

shin no nakama izle

Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni Shimashita

Studio Flad, Wolfsbane
13 Bölümler · TV Tamamlandı 真の仲間じゃないと勇者のパーティーを追い出されたので、辺境でスローライフすることにしました
6.98

Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni Shimashita

İblislerin ve savaşın ulaştığı yerlerden uzakta, Zoltan sınır bölgesinin yakınında, D Seviye maceracı Red normal bir yaşam sürüyor. Azim ve sıkı çalışma sayesinde, kendi eczacılığını ve kırsalda huzurlu bir hayata başlama hayali sonunda gerçek oldu. Red aniden, ona katılmak için her şeyden vazgeçen, Dükalık Loggervia’nın prensesi ve kendisi de bir maceracı olan Rit adında canlı bir ortak ve asistan alır.

Dürüst, kibar ve herkes tarafından sevilmesine rağmen, Red’in yalnızca Rit ile paylaştığı bir sırrı vardır: Gerçek adı Gideon, “Kahraman” Ruti Ragnason’un kardeşi ve partisinin eski bir üyesidir. “Bilge” Ares Drowa, Red’in zayıf ve önemsiz olduğuna karar verdikten sonra Demon Lord’a karşı yaptıkları savaştan sonra gruplarından kovdu. Artık Red, Rit ile birlikte yeni bir hayata atılarak Kahraman’ın ekibini geride bırakmış olsa da geçmişi onu hala bırakmış değildir.

Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni Shimashita izle, Shin no Nakama izle, Shin no Nakama türkanime izle!

Shingeki no Kyojin İzle

Shingeki no Kyojin

Wit Studio
25 Bölümler · TV Attack on Titan, 進撃の巨人
8.52

Yüzyıllar önce insanlık, Titanlar adı verilen canavarca insansı yaratıklar tarafından yok edilmek üzere katledildi ve insanları devasa eşmerkezli duvarların arkasına korku içinde saklanmaya zorladı. Bu devleri gerçekten ürkütücü yapan şey, insan eti zevkinin açlıktan değil, zevkten geliyormuş gibi görünmesidir. Hayatta kalmalarını sağlamak için, insanlığın kalıntıları savunma bariyerleri içinde yaşamaya başladı ve yüz yıl boyunca tek bir titan karşılaşması olmadan sonuçlandı. Bununla birlikte, devasa bir Titan, sözde zaptedilemez dış duvarı kırmayı başardığında, bu kırılgan sakinlik yakında paramparça olur ve insan yiyen iğrençlere karşı hayatta kalma mücadelesini yeniden alevlendirir.

İstilacı yaratıkların elinde korkunç bir kişisel kayba tanık olduktan sonra, Eren Yeager, duvarların koruması dışında acımasız insansılarla savaşan seçkin bir askeri birlik olan Survey Corps’a katılarak hayatını onların ortadan kaldırılmasına adar. Eren, evlatlık kız kardeşi Mikasa Ackerman ve çocukluk arkadaşı Armin Arlert, Titanlara karşı acımasız savaşa katılır ve son duvarlar aşılmadan onları yenmenin bir yolunu bulmak için yarışır.

Shokei Shoujo no Virgin Road izle

Shokei Shoujo no Virgin Road

JCStaff
? Bölümler · TV Tamamlandı The Executioner and Her Way of Life, 処刑少女の生きる道〈バージンロード〉
7.03

Shokei Shoujo no Virgin Road

Kayıp Kişiler, “Japonya” olarak bilinen uzak bir dünyadan buraya gelen gezginlerdir. Kimse evlerini nasıl ve neden terk ettiklerini bilmiyor. Kesin olan tek şey felaket ve musibet getirdikleridir. Onları pişmanlık duymadan yok etme görevi genç bir Cellat olan Menou’ya düşer. Akari ile tanıştığında, sadece başka bir iş gibi görünüyor…ta ki bu kızı öldürmenin imkansız olduğunu keşfedene kadar! Ve Menou bu ölümsüzlüğü yenmenin bir yolunu aramaya başladığında, Akari eşlik etmekten çok mutlu! Böylece Menou’yu sonsuza dek değiştirecek bir yolculuk başlar…

Shokei Shoujo no Virgin Road izle, Shokei Shoujo no Virgin Road türkçe altyazılı izle!

Shokugeki no Souma

J.C.Staff
24 Bölümler · TV 食戟のソーマ
8.20

On beş yaşındaki Souma Yukihira, çocukluğundan beri babasının işlettiği ve sahibi olduğu restoranda sous şefi olarak çalışarak babasına yardım etmiştir. Yıllar boyunca, Souma yaratıcı, yetenekli ve cesur mutfak kreasyonlarıyla müşterilerini eğlendirmek için bir tutku geliştirdi. Hayali, bir gün ailesinin restoranının baş aşçısı olarak sahip olmaktır. Ancak babası aniden dünyanın dört bir yanındaki restoranlarda yemek pişirme yeteneklerini test etmek için restoranı kapatmaya karar verdiğinde, Souma’yı öğrencilerin sadece yüzde 10’unun mezun olduğu seçkin bir aşçılık okulu olan Tootsuki Culinary Academy’ye gönderir.

Kurum, öğrencilerin yoğun, yüksek bahisli yemek yarışmalarında karşı karşıya geldiği “Shokugeki” veya “yemek savaşları” ile ünlüdür. Souma ve yeni okul arkadaşları, Tootsuki’nin aşırı yaşam tarzından kurtulmak için mücadele ederken, babasının altında yıllarca öğrendiğini test eden daha fazla zorluk onu bekliyor.

Shuumatsu no Harem

AXsiZ, Studio Gokumi
11 Bölümler · TV Tamamlandı 終末のハーレム
6.60

Shuumatsu no Harem

Man-Killer Virüs: dünyadaki erkek nüfusunun %99,9’unu yok eden ölümcül bir hastalık. Mizuhara Reito, hayallerinin kızı Tachibana Erisa’yı geride bırakarak son beş yıldır kriyojenik uykudadır. Reito derin dondurucudan uyandığında, kendisinin gezegenin en değerli kaynağı olduğu, seks çılgınlığı olan yeni bir dünyaya çıkar. Reito ve diğer dört erkek damızlık lüks bir hayat ve basit bir görev verilir: mümkün olduğu kadar çok kadını hamile bırakarak dünyayı yeniden doldurmak! Ancak Reito’nun tek istediği, üç yıl önce kaybolan sevgili Erisa’yı bulmaktır. Reito ayartmaya karşı koyabilir ve tek gerçek aşkını bulabilir mi?

 

Shuumatsu no Harem, Shuumatsu no Harem izle, Shuumatsu no Harem full hd izle, Shuumatsu no Harem türkçe izle, World end Harem, World end Harem izle, World end Harem full hd izle Shuumatsu no Harem türkanime, World End Harem türkanime, Shuumatsu no Harem türkçe altyazılı izle!

slow loop izle

Slow Loop

Connect
12 Bölümler · TV スローループ
7.28

Rahmetli babası ona balık tutmanın zevklerini öğreten genç bir kız olan Hiyori, bir süre yalnız başına denize açıldığında, orada başka bir kızla karşılaşacağını hiç düşünmemişti.

Bir süre sonra, Koharu adlı bu kızla birlikte balık tutup yemek pişirmeye başlarlar ve bu arada birbirlerini biraz tanırlar. Birlikte geçirdikleri kısa süre boyunca Koharu, Hiyori’nin o gün denize açılmasının nedeninin, aynı akşam yeni üvey ailesiyle tanışma konusunda tereddüt etmesi olduğunu öğrenir. Ama ne tesadüf! Koharu da bu akşam yeni ailesiyle tanışıyor! “Hayır. Tesadüf olamaz…” Bu iki ‘kız kardeşi’ ve yeni hayatlarını birlikte takip edin!

Solo Levelling Anime İzle

Solo Levelling İzle

? Bölümler · TV Yakında 나 혼자만 레벨업
?

Solo Levelling İzle

On yıl önce, “Kapı” ortaya çıktı ve gerçek dünyayı sihir ve canavarlar diyarına bağladı. Bu aşağılık hayvanlarla savaşmak için sıradan insanlar insanüstü güçler aldı ve “Avcılar” olarak tanındı. Yirmi yaşındaki Sung Jin-Woo böyle bir Avcıdır, ancak cılız bir E-Seviyesine kıyasla zavallı gücü nedeniyle “Dünyanın En Zayıfı” olarak bilinir. Yine de, annesinin tıbbi faturalarını ödemek için düşük rütbeli Gates’de yorulmadan canavarları avlar.

Bununla birlikte, bu sefil yaşam tarzı, çok yanlış giden bir görevde ölecek tek kişinin kendisi olduğuna inanan Jin-Woo’nun üç gün sonra bir hastanede uyandığında önünde yüzen gizemli bir ekran bulması ile değişir. Bu “Görev Günlüğü”, Jin-Woo’nun gerçekçi olmayan ve yoğun bir eğitim programını tamamlamasını veya uygun bir ceza ile karşı karşıya kalmasını talep ediyor. Görevin titizliği nedeniyle başlangıçta uymakta isteksiz olan Jin-Woo, kısa süre sonra bunun kendisini dünyanın en korkunç Avcılarından birine dönüştürebileceğini keşfeder.

Solo Levelling izle, Solo Levelling anime izle, Solo Levelling anime yayınlanma tarihi, Solo Levelling anime full hd izle!

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru Türkçe İzle

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru

SILVER LINK.
? Bölümler · TV Devam Ediyor When Will Ayumu Make His Move?, Even so, Ayumu draws closer to the endgame, Even So, Ayumu Approaches, Soreayu, それでも歩は寄せてくる
7.39

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru

Bir hevesle, birinci sınıf öğrencisi Ayumu Tanaka, gayri meşru Shogi Kulübüne katılmak için Kendo Kulübünden ayrılır. Kulübün başkanı ve bir shogi ustası olan Urushi Yaotome, sonunda bir oyun partneri olduğu için çok heyecanlı. Ayumu’nun üst sınıf öğrencisi olan Urushi, onun shogi akıl hocası ve öğrenci rol modeli olmaya çalışır. Ancak çoğu zaman kendini utançtan kızarırken bulur! Taş yüzlü ve dürüst Ayumu, Urushi’ye “tatlı” demekte bir sorun görmüyor. Ayumu ondan hoşlansa da, itiraf etmekten kaçınır ve önce onu bir shogi oyununda yeneceğine söz verir.

Okul hayatı ve shogi oyunları boyunca iki öğrenci çok eğlenceli ve yürek ısıtan maceralar yaşar. Ayumu, Urushi ile her saniyenin tadını çıkarır, ancak hala onu shogi’de yenmekten çok uzaktır. Kendine verdiği sözle Ayumu, duygularını Urushi’ye itiraf etme şansına sahip olacak mı?

Soredemo Ayumu wa Yosetekuru izle, Soredemo Ayumu wa Yosetekuru türkçe izle, Soredemo Ayumu wa Yosetekuru türkanime izle, Soredemo Ayumu wa Yosetekuru full hd izle, Soredemo Ayumu wa Yosetekuru türkçe altyazılı izle!

Spy x Family izle

Spy x Family

CloverWorks, Wit Studio
12 Bölümler · TV Tamamlandı SPY×FAMILY
9.07

Spy x Family

“Alacakaranlık” olarak bilinen ajan için, barış uğruna hiçbir düzen çok uzun değildir. Westalis’in usta casusu olarak faaliyet gösteren Twilight, aşırılık yanlılarının komşu ülke Ostania ile bir savaş başlatmasını önlemek için yorulmadan çalışır. Son görevi için, oğlunun okuluna sızarak Ostanlı politikacı Donovan Desmond’u araştırmalıdır: prestijli Eden Akademisi. Böylece ajan, kariyerinin en zor göreviyle karşı karşıyadır: evlenmek, çocuk sahibi olmak ve aile oynamak.

Alacakaranlık veya “Loid Forger”, mütevazi yetim Anya’yı altı yaşındaki bir kız ve müstakbel Eden Academy öğrencisi rolünü oynamak için hızla benimser. Bir eş olarak, arkadaşlarını etkilemek için sahte bir ortağa ihtiyaç duyan dalgın bir ofis çalışanı olan Yor Briar’a rastlar. Ancak, gizli bir yapıya sahip olan tek Loid değildir. Ölümcül suikastçı “Dikenli Prenses” rolünde ay ışığınız var. Onun için Loid ile evlenmek mükemmel bir örtü oluşturuyor. Bu arada, Anya göründüğü gibi sıradan bir kız değildir; o bir esperdir, zihin okumasını sağlayan gizli deneylerin ürünüdür. Gerçek kimliklerini ortaya çıkarmasına rağmen, Anya yeni ebeveynlerinin havalı gizli ajanlar olduğu için çok heyecanlı! Elbette onlara asla söylemeyecekti. Bu eğlenceyi mahvederdi.

“Forgers” kisvesi altında, casus, suikastçı ve esper kendi gündemlerini gerçekleştirirken bir aile gibi hareket etmelidir. Bu yalancılar ve uyumsuzlar sadece rol oynuyor olsalar da, çok geçmeden ailenin kan bağından çok daha fazlası olduğunu anlarlar.

Spy x Family izle, Spy x Family türkçe, Spy x Family anime

Sword Art Online

A-1 Pictures
25 Bölümler · TV ソードアート・オンライン
7.20

2022 yılında, sanal gerçeklik sıçramalar ve sınırlarla ilerledi ve Sword Art Online (SAO) adlı devasa bir çevrimiçi rol yapma oyunu piyasaya sürüldü. “NerveGear” teknolojisinin yardımıyla oyuncular, kendi düşüncelerinden başka hiçbir şey kullanmadan avatarlarını oyun içinde kontrol edebilirler. “Kirito” lakaplı Kazuto Kirigaya, oyunun ilk sevkiyatını elde eden şanslı birkaç meraklıdan biri. Kendini on bin kişiyle birlikte, fantastik ortaçağ silahları ve korkunç canavarlarla dolu Aincrad’ın manzaralı ve ayrıntılı dünyasında bulmak için oturum açar. Ancak, acımasız bir olayda, oyuncular kısa süre sonra oturumu kapatamayacaklarını anlarlar; oyunun yaratıcısı, oyunun tüm yüz seviyesini tamamlayana kadar onları yeni dünyasında hapsetti. Aincrad’dan kaçmak için Kirito’nun artık diğer oyuncularla etkileşime girmesi ve işbirliği yapması gerekecek. Bazıları müttefik, diğerleri ise düşman, tıpkı acımasız oyundan kaçmaya çalışan lider gruba komuta eden Asuna Yuuki gibi. Daha da kötüsü, Sword Art Online tamamen eğlence ve oyun değildir: Aincrad’da ölürlerse, gerçek hayatta ölürler. Kirito yeni gerçekliğine uyum sağlamalı, hayatta kalmak için savaşmalı ve umarım sanal cehenneminden kurtulmalıdır.

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai izle

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai

SILVER LINK.
12 Bölümler · TV Tamamlandı AntiMagic Academy 35th Test Platoon, Taimadou Gakuen Sanjuugo Shiken Shoutai, 対魔導学園35試験小隊
6.84

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai

Büyülü tehlikeler ve tehditlerle dolu bir dünyada, bu tehditleri ve hain eylemleri şiddet içermeyen bir şekilde önlemekle görevlendirilen Engizisyoncular olarak bilinen özel savaşçılar vardır. Anti-Sihir Akademisi, öğrencilerini birlikte çalışmak üzere eğitmek için küçük takımlara ayıran bu Engizisyoncuları eğitmek ve eğitmek için inşa edilmiş özel bir okuldur. Bu yetenekli ekipler arasında düşük rütbeli ve yetersiz üyeleri nedeniyle “Küçük Fry Müfrezesi” olarak da bilinen 35. Test Müfrezesi var.

Ancak, güçlü ama asi eski bir Engizisyoncu olan Ouka Ootori, kuralları çiğneme eğilimi nedeniyle katılmaya zorlandığında ve ciddi bir ihlalde bulunduğunda her şey değişir: bir cadıyı öldürmek. Beceriksiz kaptanları Takeru Kusanagi ile çatışırken ve ekibin geri kalanıyla cadılar hakkındaki görüşleri hakkında tartışırken, gelişiyle öfkelenir. Bu eklektik grubun, başarılı olmak ve Anti-Sihir Akademisi’nde yükselmek istiyorlarsa daha gidecekleri çok yol var: Önce farklılıklarını bir kenara bırakıp bir ekip olarak birlikte çalışmaya gelmeleri gerekiyor.

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai izle, Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai türkçe izle, Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai türkçe altyazılı izle, Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai türkanime izle, Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai full hd izle!

Kaynak: MAL

Takt Op. Destiny

Madhouse, Mappa
12 Bölümler · TV takt op.Destiny
7.22

Amerika Birleşik Devletleri, Dünya’ya düşen siyah bir göktaşından kaynaklanan istilacı bir tür olan D2’lerin ortaya çıkışından bu yana kaos içinde. Bir kamu kararnamesi, D2’lerin müziğe olan nefretinden kaynaklanan daha fazla zayiatı önlemek için vatandaşların herhangi bir melodi çalmasını yasakladı – şimdi bile, 2047’de bu yasak hala yürürlükte. İnsanlığın D2’lere karşı tek savunma biçimi Musicarts, klasik müzik eserlerini temsil eden genç kadınlar; ve İletkenler, onları kontrol edenler.

Uzak bir piyano dehası olan Takt Asahina, spontane bir D2 saldırısının ardından kendini bir Şefe dönüşmüş olarak bulur. Aynı olay Anna Schneider’in küçük kız kardeşi Cosette’i öldürür ve Takt’ı Musicart, Destiny ile temasa geçirir. Aralarındaki anlaşmayı istikrara kavuşturmanın bir yolunu arayan Takt ve Destiny, Anna ile birlikte New York City’deki Senfoni Merkezine tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar.

Takt, nefret ettiği yaratıkları cezbetse de yeniden piyano çalabilmek için şehre ulaşmak için acele ediyor. Bu arada, Destiny’nin görev duygusu, grubun başını belaya sokar. D2’nin istila ettiği bir yol ve önlerinde daha birçok zorlu engel varken, üçlü New York’a tek parça halinde ulaşabilecek mi?

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu

Yokohama Animation Lab
12 Bölümler · TV Tamamlandı 天才王子の赤字国家再生術
7.28

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu

Dahi olmak kolay değil…

Prens Wein ihanet etmeye hazır. Ve onu kim suçlayabilir? Zavallı küçük krallığını yönetmek gibi imkansız bir görevle karşı karşıya kalan bu zavallı adam bir türlü mola veremiyor! Ancak ülkesini açık artırmaya çıkarmak gibi parlak fikriyle, bu tembel prens bir kez ve herkes için emekli olabilmeli. Ya da plan buydu… haince planları feci sonuçlara, yani tesadüfi zaferlere ve halkının lütfuna yol açana kadar!

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu izle, Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu türkanime, Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu türkçe izle, Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu türkçe altyazılı izle!

Tensei Kenja no Isekai Life: Dai-2 no Shokugyou wo Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita türkçe izle

Tensei Kenja no Isekai Life: Dai-2 no Shokugyou wo Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita

Revoroot
? Bölümler · TV Devam Ediyor My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World, Tensei Kenjya no Isekai Life, 転生賢者の異世界ライフ ~第二の職業を得て、世界最強になりました~
6.78

Tensei Kenja no Isekai Life: Dai-2 no Shokugyou wo Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita

Yuuji Sano, a black company employee, is summoned to another world while finishing his work at home. His profession in the other world, a Monster Tamer, is considered a job that makes it difficult to become an adventurer. However, thanks to some slimes he met, which read several magical books, he gained magical powers and a second profession, Sage.

Yuuji acquired overwhelming power, but is he conscious of his strength? Blindly becoming unparalleled and strongest in the world!

Tensei Kenja no Isekai Life: Dai-2 no Shokugyou wo Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita türkçe anime izle, Tensei Kenja no Isekai Life: Dai-2 no Shokugyou wo Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita türkçe izle, Tensei Kenja no Isekai Life: Dai-2 no Shokugyou wo Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita türkanime izle!

Tensei Shitara Slime Datta Ken

8bit
24 Bölümler · TV
8.12

Otuz yedi yaşındaki Satoru Mikami, Tokyo’daki monoton yaşam tarzından, hayatı boyunca bir kez bile bir kız arkadaşını çivilemeyi başaramamak dışında, tamamen memnun olan tipik bir şirket çalışanıdır. Meslektaşıyla rastgele bir karşılaşmanın ortasında, sokaklarda rastgele bir saldırganın kurbanı olur ve bıçaklanır. Ancak yaralarına yenik düşerken zihninde tuhaf bir ses yankılanır ve ölmekte olan adamın anlam veremediği bir takım emirler okur.

Satoru bilincini geri kazandığında, bilmediği bir diyarda bir balçık yığını olarak reenkarne olduğunu keşfeder. Bunu yaparken, yeni beceriler kazanır – özellikle, herhangi bir şeyi yutma ve görünüşünü ve yeteneklerini taklit etme gücü. Daha sonra, bir kasabayı küllere çevirmek için son 300 yıldır mühürlenmiş olan, mühürlü Felaket seviyesindeki canavar “Fırtına Ejderhası” Veldora’ya rastlar. İçinde bulunduğu duruma sempati duyan Satoru, onunla arkadaş olur ve mührü yok etmeye yardım edeceğine söz verir. Karşılığında, Veldora ona ilahi koruma sağlamak için ona Rimuru Tempest adını bahşeder.

Şimdi, geçmiş hayatının sıradanlıklarından kurtulmuş olan Rimuru, aklında farklı bir amaç ile yeni bir yolculuğa çıkar. Yeni fiziğine alıştıkça, aşırı duygusal tuhaflıkları tüm dünyada dalgalanıyor ve kaderini yavaş yavaş değiştiriyor.

The God of Highschool

Mappa
13 Bölümler · TV The God of High School PV, 갓오브하이스쿨 PV
7.06

Koreli lise öğrencileri arasında en büyük dövüşçüyü arayan “Lisenin Tanrısı” turnuvası başladı! Tüm dövüş sanatları stillerine, silahlarına, araçlarına ve zafer kazanma yöntemlerine izin verilir. Ödül? Kazananın istediği her şey için bir dilek.

Tekvando uzmanı Jin Mo-Ri, yarışmaya katılmaya davet edildi. Orada karate uzmanı Han Dae-Wi ve kılıç ustası Yu Mi-Ra ile arkadaş olur. Mo-Ri hiçbir rakibinin eskisi gibi olmayacağını ve maçların hayatında verdiği en acımasız maçlar olacağını biliyor. Ancak bu ihtimal endişelenmek yerine onu inanılmayacak kadar heyecanlandırır.

Turnuvanın iddia ettiği şeffaf bir savaş cesareti testinin görünüşünün altında bir sır yatıyor – Koreli siyasi aday Park Mu-Jin’in her dövüşü beklentili, aç gözlerle izlediği bir sır. Mo-Ri, Dae-Wi ve Mi-Ra, Lisenin Tanrısı olmanın gerçekten ne anlama geldiğini keşfetmek üzeredir.

Toaru Kagaku no Accelerator izle

Toaru Kagaku no Accelerator

A.C.G.T., J.C.Staff
12 Bölümler · TV A Certain Scientific Accelerator
7.19

Academy City, bilimsel ve teknolojik ilerlemenin ön saflarında yer alır ve en iyi espers geliştirmeleriyle bilinir: gerçekliğin kurallarını değiştiren insanüstü yetenekleri kullanma yeteneğine sahip olanlar. Aralarında en güçlüsü Seviye 5’lerdir ve Hızlandırıcı olarak bilinen, ciddi bir beyin hasarı ile zayıfladıktan sonra bile üstündür. Yanında, soğuk tavrına rağmen sıkı sıkıya sarıldığı ve ne pahasına olursa olsun korumaya yemin ettiği Son Düzen olarak bilinen genç kız var.

Accelerator sakatlığından kurtuluyor olsa da, Academy City’nin karanlık tarafı asla dinlenmez ve bu yüzden kendini istemeye istemeye yeni bir çatışmanın ortasında bulur. Gizemli genç bir kadın Son Düzen’in peşinde Hızlandırıcı’ya yaklaştığında, en yüksek rütbeli esper, Academy City’nin barışı koruma örgütü Anti-Skill’de kök salmış zehirli bir örgütle karşı karşıya kalır. Last Order ve kız kardeşlerini riske atmakla tehdit eden tehlikeli güçler hareket halindeyken, kendini kötü ilan eden kötü adam bir kez daha karanlığa adım atmaya hazırlanıyor.

Tokyo 24-ku izle türkçe

Tokyo 24-ku

CloverWorks
12 Bölümler · TV Tamamlandı Tokyo 24th Ward, Tokyo Twenty Fourth Ward, 東京24区
6.37

Tokyo 24-ku

Tokyo Körfezi’ndeki yapay bir ada—Kyokutou Houreigai Tokubetsu Chiku (Uzak Doğu Özel Bölgesi), yaygın olarak 24-ku (24. Koğuş) olarak bilinir.

Orada doğup büyüyen çocukluk arkadaşları Ran, Kouki ve Shuuta, farklı aile geçmişlerine, hobilere ve kişiliklere sahiptir, ancak her zaman birlikte takılırlar. Ancak, belirli bir olayın ardından ilişkileri büyük ölçüde değişir. Olayın birinci yıl dönümü anma töreninde üç arkadaş tekrar karşılaşır ve telefonları aynı anda çalmaya başlar. Telefon görüşmesi, sözde ölü bir arkadaştan geliyor ve onları “geleceği seçmeye” çağırıyor. Üçlü, sevgili 24. Koğuşunu ve halkının geleceğini kendi yöntemleriyle korumaya çalışacak.

Kaynak: MAL

Tokyo 24-ku izle, Tokyo 24-ku türkçe izle, Tokyo 24-ku türkçe altyazılı izle, Tokyo 24-ku full hd izle!

Tomodachi Game izle

Tomodachi Game

Okuruto Noboru
12 Bölümler · TV トモダチゲーム
7.35

Tomodachi Game

Yuuichi Katagiri, hayatı boyunca finansal zorluklarla mücadele etti, ancak yakın arkadaş çevresi sayesinde mutlu ve pozitif kalmayı öğrendi. Yuuichi onlara verdiği sözü tutmak için okul gezisinde onlara katılmak için yeterli parayı biriktirir. Ancak toplanan para gizemli bir şekilde kaybolduğunda, şüphe Yuuichi’nin iki arkadaşına düşer: ödemeleri toplamaktan sorumlu olan Shiho Sawaragi ve Makoto Shibe. Masum olmasına rağmen, Shiho ve Makoto, başka kimse öne çıkmadığında parayı korumadaki başarısızlığın sorumluluğunu üstlenir.

Birkaç gün sonra, Yuuichi ve arkadaşları, her birini bir araya gelmeleri için kandıran gizemli mektuplar alır. Varışta, pusuya düşürülürler ve bilinçsizce vurulurlar. Gizemli bir odada, kötü niyetli içeriği nedeniyle yayını durdurulan tartışmalı bir çocuk programından bir karakter olan “Manabu-kun” un huzurunda uyanırlar. Gruba, birinin büyük bir borcu kapatmak için onları dolaylı olarak bir araya getirdiğini bildirir. Bir “arkadaşlık oyunu” oynayacaklar: birbirlerine olan bağlarının ve güvenlerinin gücünü test edecek bir dizi oyun. Grubun inancı, artan sayıda sır ve ihanet nedeniyle sallanırken, Yuuichi, “arkadaşlarından” kime gerçekten güvenebileceğini bulmalı ve sonunda hainin kimliğini keşfetmelidir.

Tomodachi Game izle, Tomodachi Game anime, Tomodachi Game 1. sezon, Tomodachi Game 1. bölüm, Tomodachi Game full hd izle, Tomodachi Game türkçe izle!

Utawarerumono: Futari no Hakuoro türkçe anime izle

Utawarerumono: Futari no Hakuoro

White Fox
28 Bölümler · TV Devam Ediyor Utawarerumono: Mask of Truth, Utawarerumono 3, うたわれるもの 二人の白皇
7.28

Utawarerumono: Futari no Hakuoro

Aldatma Maskesi olaylarından sonra, Yamato İmparatorluğu şimdi önündeki her şeyi boyun eğdirmek isteyen acımasız bir gaspçı tarafından demir yumrukla yönetiliyor. İmparatorluk ordusunun gücüne karşı bir araya gelmek birkaç tanıdık yüze kalmış ve ulusların ve generallerin bu tehlikeli iç savaşta savaşmak için bir taraf seçmeleri gerektiğinden dünyanın kaderi dengede duruyor. Sırlar açığa çıkacak, dostluklar sınanacak, savaşlar yapılacak. Barış ve düzen yeniden sağlanacak mı yoksa ne pahasına olursa olsun zafer sonun başlangıcı mı olacak?

Utawarerumono: Futari no Hakuoro türkçe anime izle, Utawarerumono: Futari no Hakuoro izle, Utawarerumono: Futari no Hakuoro türkanime izle, Utawarerumono: Futari no Hakuoro türkçe altyazılı full hd izle!

Yofukashi no Uta türkçe izle

Yofukashi no Uta

LIDENFILMS
13 Bölümler · TV Devam Ediyor Call of the Night, よふかしのうた
8.05

Yofukashi no Uta

Kou Yamori yüzeyde tipik bir ortaokul öğrencisi gibi görünüyor. Derslerinde nispeten iyi ve sınıf arkadaşlarıyla arkadaş canlısı, bu görünümü korumak için çok çaba sarf ediyor. Ancak bir gün, rol yapmayı bırakmaya karar verir ve okulu bırakır, gündüz enerjisi için çıkış yolu bulamamasından dolayı uykusuzluk geliştirir. Geceleri tek başına yürüyüşe çıktığında, kendini biraz daha iyi hissediyor, ancak uyuyamama durumunun ciddi bir sorun olarak görülmesi gerektiğini biliyor.

Böyle bir yürüyüşte Kou, uykusuzluğunun nedenini teşhis eden tuhaf bir kız olan Nazuna Nanakusa ile tanışır: Hayatında değişiklikler yapmasına rağmen, hala gerçek özgürlüğü deneyimlemekten kendini alıkoymaktadır. Uyanma saatlerini nasıl geçirdiğinden memnun olmadıkça uyuyamayacağını söylüyor. Mevcut endişelerini çözmüş gibi göründüğünde, Nazuna şiltesini paylaşmak için onu dairesine davet eder. Bir süre sonra, sadece baygın numarası yaptığının farkında olmadan, ona doğru eğilir ve boynunu ısırır!

Yofukashi no Uta izle, Yofukashi no Uta türkçe anime izle, Yofukashi no Uta türkanime izle, Yofukashi no Uta türkçe altyazılı izle, Yofukashi no Uta full hd izle!

Yuragi-sou no Yuuna-san İzle

Yuragi-sou no Yuuna-san

Xebec
12 Bölümler · TV Tamamlandı ゆらぎ荘の幽奈さん
7.03

Yuragi-sou no Yuuna-san

Bir zamanlar bir kaplıca hanı, şimdi ise olağanüstü ucuz kirası olan bir pansiyon olan Yuragi-sou, birkaç tuhaf sakin dışında neredeyse ıssız. Söylentiye göre, tüm potansiyel kiracıları korkutup kaçıran aşağılık bir hayalet musallat olur. Bu nedenle, altında kalmak için uygun fiyatlı bir çatı ve kovmak için hayaletler arayan parasız, evsiz bir medyum olan Fuyuzora Kogarashi için mükemmel bir sığınak.

Kogarashi hayaletle yüzleşmeye hazırlanır, ancak hayaletin söylentilerin ortaya çıkardığı kadar kötü niyetli olmadığını öğrenir. Bunun yerine, ölümden önceki hayatına dair tek hatırladığı adı, güzel, gümüş saçlı bir kızın hayaletidir: Yuuna. Daha da şaşırtıcı olan, Yuragi-sou’nun diğer kiracılarının sadece Yuuna’yı görmekle kalmayıp, her birinin kendi doğaüstü yeteneklerine sahip olmasıdır.

Tuhaf sakinlerinin neden olduğu kaosun ortasında Kogarashi, Yuuna’yı yaşayanların dünyasına bağlayan pişmanlığı ortaya çıkarmaya çalışır, böylece öbür hayatını cehennemde geçirmeye mahkum kötü bir ruh haline gelir.

Yuragi-sou no Yuuna-san izle, Yuragi-sou no Yuuna-san türkanime, Yuragi-sou no Yuuna-san türkçe izle!

yuukoku no moriarty 1 bölüm izle

Yuukoku no Moriarty

Production I.G
11 Bölümler · TV 憂国のモリアーティ
8.13

19. yüzyılın sonlarında, Büyük Britanya dünyanın gördüğü en büyük imparatorluk haline geldi. Başarısının içinde saklı olan ulusun katı ekonomik hiyerarşisi, kişinin yaşamının değerini yalnızca statü ve servete göre belirler. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, sistem aristokrasiyi en tepede tutuyor ve işçi sınıfının saflara yükselmesini imkansız kılıyor.

Moriarty hanesinin ikinci oğlu William James Moriarty, sıradan bir asil olarak yaşarken, aynı zamanda sıradan insanlara yardım etmeleri ve sorunlarını çözmeleri için danışman olarak görev yapmaktadır. Ancak, derinlerde İngiliz toplumuna hakim olan mevcut yapıyı ve ondan çıkar sağlayanları yok etme arzusu yatıyor.

Kardeşleri Albert ve Louis ile birlikte üçlü, içinde yaşadıkları pis dünyayı değiştirmek için her şeyi yapacaktır – kan dökülmesi gerekse bile.

Yuusha Exkaiser izle

Yuusha Exkaiser

Sunrise
48 Bölümler · TV Tamamlandı The Brave Fighter Exkizer, Brave Exkaiser, 勇者エクスカイザー
6.45

Yuusha Exkaiser

Uzaylılar dünyayı istila etmeyi planladıklarında, genç Kouta, Exkaiser adlı uzaydan gelen dev bir robotla birlikte dünyayı ve arkadaşlarını kurtarmak için bir araya gelmelidir.

Yuusha Exkaiser izle, Yuusha Exkaiser türkanime, Yuusha Exkaiser türkçe altyazılı izle, Yuusha Exkaiser full hd izle!

Yuusha Yamemasu izle

Yuusha Yamemasu

EMT Squared
12 Bölümler · TV Tamamlandı I'm Quitting Heroing, Yuuyame, 勇者、辞めます
7.17

Yuusha Yamemasu

Dünyayı kurtardıktan sonra, en güçlü kahraman Leo, barışçıl insan dünyasında aranmayan biri oldu. O çok güçlüydü. Sürgünde, yendiği ve yeniden inşa edilmesi gereken Demon King’s Army’de bir iş arar.

Ordunun pek çok sorunu vardı: çok fazla iş, mali sıkıntılar vb. Leo gücünü kullanarak işleri daha iyi hale getirmeye başlar. Leo, Echidna ile tekrar karşılaşır ve ona neden insan dünyasını işgal ettiğini sorar. Beklenmedik bir hikaye vardı…!

 

Yuusha Yamemasu izle, Yuusha Yamemasu 1. bölüm izle, Yuusha Yamemasu 2. bölüm izle, Yuusha Yamemasu full hd izle, Yuusha Yamemasu türkanime izle!

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle