anime izle

2 arşivleri - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle

2

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2nd Season

Asread, studio MOTHER
12 Bölümler · TV Tamamlandı ありふれた職業で世界最強 2nd Season
7.40

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2nd Season

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou serisinin 2. Sezonudur.

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2nd Season izle, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2nd Season türkçe, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2nd Season türkanime, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2nd Season türkçe altyazılı izle, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2. sezon, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2. sezon türkçe, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2. sezon türkçe altyazılı izle!

Build Divide: Code White izle

Build Divide: Code White

LIDENFILMS
? Bölümler · TV ビルディバイド -#FFFFFF-
6.63

Build Divide: Code White

Build Divide animesinin 2. sezonudur!

Blue Divide Özet:

“Görebiliyorum. Nasıl kazanabilirim…”

“Bu sefer onu yeneceğim. O halde yine üzerime gel… kabul et! ‘Bloom, ruhların kumarbazı!'”

New Kyoto’da, bir şehir “Kral”, kişinin değeri, Build Divide ticaret kart oyunundaki gücüyle belirlenir. Yeni Kyoto ve Kralı hakkında dedikodular dönüyor.

“Build Divide’da Kralı yenerseniz, herhangi bir dileğiniz gerçekleşecektir.” Ve Kral’a meydan okumak için Rebuild olarak bilinen TCG savaşına katılmalı ve “Anahtar” tamamlanmalıdır.

Herkesin gerçekleştirmeyi özlediği bir dileği vardır. Kralı devirmeye yemin eden bir çocuk olan Teruto Kurabe ve ona rehberlik eden gizemli kız Sakura Banka, kendilerini Yeniden Yapılanma savaşına atarlar. Sahne olarak Yeni Kyoto ile!

Build Divide: Code White izle, Build Divide: Code White türkçe izle!

Aharen-san wa Hakarenai izle

anime haber

Bungou Stray Dogs 2nd Season

Bones
13 Bölümler · TV 文豪ストレイドッグス
8.20

18 yaşına geldiği için yetimhaneden çıkarılan bir genç, intihara teşebbüs eden bir dedektifin hayatını kurtarır. Bu olay sonucu polis ve askerin dahi zorlandığı vakaları çözen bu dedektiflik ofisine katılır. Dedektiflerin her biri özel güçlere sahip kişilerdir. * Karakterlerin her biri 20. yy Japon edebiyatçılarından bir uyarlamadır. (Biri hariç) Bungou Stray Dogs serisinin 2. sezonudur.

Fruits Basket 2nd Season

TMS Entertainment
26 Bölümler · TV フルーツバスケット 2nd season
8.57

Tooru Honda, Souma konutunda yaşamaya başladığından bu yana bir yıl geçti ve o zamandan beri sakinleri Shigure, Kyou ve Yuki ile daha güçlü ilişkiler kurdu. Ayrıca Souma ailesinin geri kalanına daha da yakınlaştı ve atalarının sırlarına aşina oldu, kişisel sorunlarında onlara yardımcı oldu. Ancak Tooru ne kadar yakınlaşırsa, sırlarının ilk tahmin ettiğinden daha karanlık bir gerçek içerdiğini o kadar çok fark etmeye başlar.

Yaz yaklaşıyor ve Tooru günlerini başta Kyou ve Yuki olmak üzere Souma’larla geçirmeye davet ediliyor. Tooru rahat bir tatil diler, ancak iki çocukla ve Soumaların geri kalanıyla olan yakın ilişkileri sorun yaratabilir. Daha samimi hale geldikçe, birlikte geçirdikleri kaygısız zaman, eski zorluklar ve yeniden su yüzüne çıkmaya başlayan geçmişten gelen duygular tarafından engellenir. Ebedi Ziyafet aynı zamanda zodyak üyelerine de doğar ve ailenin sinir bozucu reisi Akito Souma’nın yanında görevlerini yerine getirmeleri gerekir.

Ziyafet yaklaşırken ve çözülmesi gereken bir sürü duyguyla Tooru’nun Souma’larla olan hayatı huzurlu mu kalacak yoksa kendini kaçamayacağı bir durumda mı bulacak?

Gakusen Toshi Asterisk 2. Sezon

Gakusen Toshi Asterisk 2nd Season

A-1 Pictures
12 Bölümler · TV 学戦都市アスタリスク
7.03

Gakusen Toshi Asterisk 2. Sezon , kız kardeşler Irene ve Priscilla Urzaiz ile uzun ve yorucu bir savaşın ardından Phoenix Festa’nın bir sonraki turuna yükselen Genestella öğrencileri Ayato Amagiri ve Julis-Alexia von Riessfeld’in hikayesine devam ediyor.

Julis ve Ayato’nun en iyi girişimlerine rağmen, Ayato’nun güçlerinin mühürlenmiş olduğu gerçeği artık bir sır değil. Şimdi büyük bir dezavantaja sahip olan ikili, Phoenix Festa’yı kazanma umuduna sahip olmak için bir plan yapmalıdır. Kesin olan tek bir şey var: Önlerine çıkan sıkıntılar bundan sonra daha da aşılmaz hale gelecek.

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki 2nd Season

J.C.Staff
? Bölümler · TV Tamamlandı 現実主義勇者の王国再建記
7.49

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki 2nd Season

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki serisinin 2. sezonudur.

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki 2nd Season izle, Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki 2nd Season türkçe izle, Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki 2nd Season türkanime, Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki 2. sezon, Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki 2. sezon izle, Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki 2. sezon türkanime!

anime haber

Haikyuu!! Second Season izle

Haikyuu!! Second Season

Production I.G
25 Bölümler · TV ハイキュー!! セカンドシーズン
8.66

Inter-High’a katılımlarının ardından, Karasuno Lisesi voleybol takımı çabalarını yeniden odaklamaya çalışır ve bunun yerine Bahar turnuvasını fethetmeyi amaçlar.

Uzun süredir devam eden rakipleri Nekoma Lisesi’nden bir davet aldıklarında, Karasuno Tokyo’daki birçok önemli voleybol takımının ve hatta bazı ulusal düzeydeki oyuncuların yanında büyük bir eğitim kampına katılmayı kabul eder. Japonya’daki en zorlu takımlardan bazılarıyla oynayarak, yalnızca becerilerini geliştirmeyi değil, aynı zamanda onları güçlendirecek yeni saldırılar da yapmayı umuyorlar. Üstelik Hinata ve Kageyama, muhtemelen en sağlam blokları kırabilecek daha güçlü bir silah tasarlamaya çalışırlar.

Kıdemli oyuncular mezun olmadan önce son zafer şanslarıyla karşı karşıya kalan Karasuno’nun voleybol takımının üyeleri, eski ve yeni zorlu rakiplerin üstesinden gelmeyi umuyorlarsa farklılıklarını çözmeyi öğrenmeli ve her zamankinden daha fazla antrenman yapmalıdır – ezeli rakipleri Aoba Jousai ve onun takım arkadaşları da dahil olmak üzere. dünya çapında pasör Tooru Oikawa.

Hataraku Maou-sama 2. sezon türkçe izle

Hataraku Maou-sama!! 2. Sezon

Studio 3Hz
? Bölümler · TV Devam Ediyor The Devil is a Part-Timer! Season 2, The Devil is a Part-Timer! 2nd Season, The Devil is a Part-Timer!!, はたらく魔王さま!!
7.80

Hataraku Maou-sama!! 2. Sezon

Hataraku Maou-sama animesinin 2. sezonudur.

Hataraku Maou-sama!! 2. Sezon izle, Hataraku Maou-sama!! 2. Sezon türkçe, Hataraku Maou-sama!! 2. Sezon türkanime izle!

high school dxd new izle

High School DxD New

TNK
12 Bölümler · TV Tamamlandı ハイスクールD×D NEW - HighSchool DxD New
7.50

High School DxD New

Lise sapığı ve Harem Kralı olmak isteyen Issei Hyoudou’nun talihsizlikleri High School DxD New’da devam ediyor. Okült Araştırma Kulübü’nün üyeleri düzenli aktivitelerini sürdürdükçe, genellikle sakin ve uyanık Yuuto Kiba olan Şövalyelerinde bir sorun olduğu giderek daha belirgin hale geliyor. Kısa süre sonra Issei, Kiba’nın karanlık, kanlı geçmişini ve gizemli Kutsal Kılıçlarla bağlantısını öğrenir. Bir zamanlar acımasız bir deneyin konusu olan Kiba, şimdi kendisine yanlış yapanlardan intikam almak istiyor.

Eski bir düşmanın dönüşü ve iki yeni, Kutsal Kılıç kullanan güzelin ortaya çıkmasıyla, Issei ve Şeytan yoldaşlarının bir kez daha çarpık bir komploya dalmaları çok uzun sürmez.

High School DxD, High School DxD izle, High School DxD 2. sezon, High School DxD New, High School DxD New izle, HighSchool DxD 2. sezon izle, High School DxD New türkanime, High School DxD New türkanime izle!

Kakegurui×× izle

Kakegurui 2nd Season

Mappa
12 Bölümler · TV 賭ケグルイ××
7.21

Yumeko Jabami’nin ünü arttıkça ve öğrenci konseyinin itibarı azaldıkça Kirari Momobami grupta devrim yaratmaya karar verir. Bu amaçla, bir sonraki başkanı için bir seçim ilan eder. Kurallar basit: okuldaki her öğrenciye bir çip verilir. Otuz günün sonunda en çok fişe sahip olan kişi hem yeni başkan hem de Momobami klanının başı olur.

Bu gelişmenin haberini alan Momobami şubesi aileleri harekete geçer. Her biri hem okulu hem de Momobami klanını yönetmeyi amaçlayan on bir transfer öğrencisi Hyakkao Özel Akademisine gelir. Eşsiz yeteneklerle donanmış olarak, mümkün olduğu kadar çok fiş elde etmek için rekabet edecekler – ancak sıradaki tek şey fişleri değil.

Kanojo Okarishimasu 2. sezon türkçe izle

Kanojo Okarishimasu 2. Sezon

TMS Entertainment
12 Bölümler · TV Devam Ediyor Rent-a-Girlfriend 2nd Season, Kanokari, 彼女、お借りします
6.76

Kanojo Okarishimasu 2. Sezon

Kanojo, Okarishimasu’nun ikinci sezonudur.

Kanojo Okarishimasu 2. Sezon, Kanojo Okarishimasu 2. Sezon izle, Kanojo Okarishimasu 2. Sezon türkçe izle, Kanojo Okarishimasu 2. Sezon türkanime izle!

Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen

ufotable
11 Bölümler · TV 鬼滅の刃 遊郭編
8.66

Tanjiro ve arkadaşları, Mugen Trenindeki görevlerini tamamlamışlardır. Bu sırada Ses Hashira’sı Tengen Uzui’nin kadın ninja ajanları bir iblis hakkında bilgi topladıkları Yoshiwara eğlence bölgesinde aniden ortadan kaybolmuşlardır. Onları bulabilmek ve bilgi toplamak için Tengen Uzui yanına eşlik edecek kadın ajan aramaktadır. Tanjiro, Zenitsu ve İnosuke bu göreve gönüllü olarak katılırlar ancak kadın kılığına girmek zorunda kalırlar. Acaba kahramanlarımız, Yoshiwara eğlence bölgesinde terör estiren iblisi bulup onu alt edebilecekler midir?

Komi-san wa, Comyushou desu 2. sezon izle

Komi-san wa Comyushou desu 2nd Season

OLM
? Bölümler · TV 古見さんは、コミュ症です。- Komi Can't Communicate, Komi-san wa, Communication Shougai desu. 2
8.78

Komi-san wa Comyushou desu 2nd Season

Komi-san wa, Comyushou desu’nun ikinci sezonudur.

Komi-san wa, Comyushou desu 2. sezon, Komi-san wa, Comyushou desu 2. sezon izle!

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2. Sezon türkçe izle

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2. Sezon

Sunrise
13 Bölümler · TV Devam Ediyor Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Season 2, Love Live! Nijigasaki High School Idol Club 2nd Season, ラブライブ! 虹ヶ咲学園スクールアイドル同好会
7.93

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2. Sezon

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai animesinin 2. sezonudur.

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2. sezon izle, Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2. sezon türkçe izle, Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2. sezon  türkçe altyazılı full hd izle!

Machikado Mazoku: 2-choume izle

Machikado Mazoku: 2-choume

J.C.Staff
12 Bölümler · TV The Demon Girl Next Door 2, まちカドまぞく 2丁目
7.70

Machikado Mazoku: 2-choume

Machikado Mazoku animesinin ikinci sezonudur.

Machikado Mazoku 2. sezon 1. bölüm izle, Machikado Mazoku: 2-choume 2. bölüm izle!

Made in Abyss 2. sezon türkçe izle

Made in Abyss: Retsujitsu no Ougonkyou

Kinema Citrus
12 Bölümler · TV Devam Ediyor Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun, メイドインアビス 烈日の黄金郷
8.79

Made in Abyss: Retsujitsu no Ougonkyou

Made in Abyss Movie 3: Dawn of the Deep Soul’un olaylarından hemen sonra, Made in Abyss’in beşinci bölümü Reg, Riko ve Nanachi’nin Altıncı Katman, The Capital of the Unreturned’daki macerasını kapsıyor.

Made in Abyss: Retsujitsu no Ougonkyou izle, Made in Abyss 2. sezon izle, Made in Abyss: Retsujitsu no Ougonkyou türkçe anime izle, Made in Abyss: Retsujitsu no Ougonkyou türkanime izle!

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. Sezon İzle

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2

Studio Bind
12 Bölümler · TV Tamamlandı 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
8.77

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2

Gizemli mana felaketinden sonra, Rudeus Greyrat ve azılı öğrencisi Eris Boreas Greyrat, Şeytan Kıtasına ışınlanır. Orada, Superd’s Warrior grubunun eski lideri olan yeni arkadaşları Ruijerd Supardia ile başarılı bir maceracı parti olan “Çıkmaz”ı oluşturmak için bir araya gelirler. Kendilerine bir isim yapan üçlü, Fittoa’ya, evlerine dönmek için kıtayı bir baştan bir başa dolaşıyor.

Yüzü olmayan tanrı Hitogami’den aldığı tavsiye üzerine Rudeus, Şeytanlar Dünyasının Büyük İmparatoru Kishirika Kishirisu’yu kurtarır ve ona garip bir güç vererek onu ödüllendirir. Şimdi, Rudeus bir dizi yeni fırsat sunan güçlü yetenekte ustalaştıkça, beklenmedik tehlikeler seyahatlerini engellemekle tehdit ettiğinde, pazarlık ettiğinden daha fazlası olduğunu kanıtlayabilir.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu animesinin 2. sezonudur.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. sezon izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. sezon 1. bölüm izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu izle! Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. sezon türkçe altyazılı izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. sezon türkanime izle!

Orient: Awajishima Gekitou-hen türkçe izle

Orient: Awajishima Gekitou-hen

A.C.G.T.
? Bölümler · TV Devam Ediyor Orient Part 2, オリエント 淡路島激闘編
7.17

Orient: Awajishima Gekitou-hen

Orient animesinin 2. sezonudur.

Orient: Awajishima Gekitou-hen izle, Orient: Awajishima Gekitou-hen türkçe izle, Orient: Awajishima Gekitou-hen türkçe altyazılı izle, Orient 2. sezon izle, Orient 2. sezon full hd izle!

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen izle

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

Wit Studio
12 Bölümler · TV Tamamlandı 終わりのセラフ 名古屋決戦編
7.63

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

Yuuichirou Hyakuya, uzun süredir öldüğünü sandığı çocukluk arkadaşı Mikaela Hyakuya ile sonunda tekrar bir araya gelir. Ancak tekrar bir araya geldiklerinde, Mikaela’nın bir vampire dönüştüğünü keşfeder. Arkadaşına yardım etmeye kararlı olan Yuuichirou, Mikaela’yı ve Moon Demon Company’deki yoldaşlarını koruyabilmek için güçlenmeye yemin eder.

Kureto Hiiragi, büyük bir vampir grubunun Nagoya’da toplanacağını ve İmparatorluk Şeytan Ordusunun Tokyo’daki ana kuvvetlerine saldırmak için hazırlanacağını öğrenir. Guren Ichinose tarafından yönetilen Yuuichirou’nun ekibi, soylu vampirleri durdurmak ve ortadan kaldırmak için seçilen birçok kişiden biridir.

Nagoya görevi hızla yaklaşırken, Shinoa mangasının üyeleri bir yandan takım çalışmalarını nasıl geliştireceklerini öğrenirken, bir yandan da silahlarında tam anlamıyla ustalaşmak için çalışmaya devam ediyor. Yuuichirou, Lanetli Teçhizatın şeytanına yenik düşmeden önce, soyluları öldürmek ve en iyi arkadaşını kurtarmak için ihtiyaç duyduğu gücü elde etmelidir.

Owari no Seraph izle, Owari no Seraph 2. sezon izle, Owari no Seraph 2. sezon 1. bölüm, Owari no Seraph animemirrorz, Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen türkanime, Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen türkçe altyazılı izle!

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Heart izle

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Heart

? Bölümler · TV 理系が恋に落ちたので証明してみた。r=1-sinθ(ハート)
7.59

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Heart

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita animesinin ikinci sezonu.

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Heart izle, Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Heart türkçe izle!

Build Divide: Code White izle

anime haber

Shadows House 2. Sezon izle

Shadows House 2. Sezon

CloverWorks
12 Bölümler · TV Devam Ediyor Shadows House 2nd Season, シャドーハウス 2nd Season
7.80

Shadows House 2. Sezon

Shadows House’un ikinci sezonudur!

Shadows House 2. Sezon izle, Shadows House 2. Sezon türkçe izle, Shadows House 2. Sezon türkçe altyazılı izle, Shadows House 2. Sezon türkanime izle!

Sword Art Online II

Sword Art Online II

A-1 Pictures
24 Bölümler · TV ソードアート・オンライン II
6.71

Sword Art Online’dan kaçtıktan bir yıl sonra Kazuto Kirigaya gerçek dünyaya geri dönüyor. Ancak, Gun Gale Online adlı bir oyunda, Death Gun adlı bir oyuncunun oyun içinde onları vurarak gerçek dünyada insanları öldürüyor gibi göründüğü yeni bir olay meydana geldiğinden barışı kısa ömürlüdür. Yetkililer tarafından cinayetlerin soruşturulmasına yardımcı olması için yaklaşılan Kazuto, bir kez daha Kirito kişiliğini üstlenir ve katili durdurma niyetiyle Gun Gale Online’a giriş yapar.

İçeri girdikten sonra Kirito, travmatik bir geçmişten etkilenen çok yetenekli bir keskin nişancı olan Sinon ile tanışır. Yakında Ölüm Silahı’nın peşinden sürüklenir ve birlikte, hedeflerinin ortaya çıkacağı kesin olan bir turnuva olan Bullet of Bullets’a girerler. Death Gun’ın gerçek güçlerinden emin olmayan Kirito ve Sinon, başka bir can alma şansı bulamadan onu durdurmak için yarışır. Bununla birlikte, geçmişten gelen yaralar ilerlemelerini engellediği için her şey yolunda gitmez. Bir sonraki kurbanın kolaylıkla onlardan biri olabileceği yüksek bahisli bir oyunda Kirito, sanal dünyada hayatını bir kez daha ortaya koyuyor.

Tate no Yuusha no Nariagari 2. Sezon izle

Tate no Yuusha no Nariagari 2. Sezon

DR Movie, Kinema Citrus
? Bölümler · TV Tamamlandı 盾の勇者の成り上がり Season2
7.97

Tate no Yuusha no Nariagari 2. Sezon

Tate no Yuusha no Nariagari’nin ikinci sezonudur.

 

Tate no Yuusha no Nariagari 2. Sezon izle, Tate no Yuusha no Nariagari 2. Sezon full hd izle!

Tensei Shitara Slime Datta Ken 2nd Season

8bit
12 Bölümler · TV 転生したらスライムだった件
8.41

Bir öğretmen olarak geçirdiği zamana bir ara veren güçlü balçık Rimuru Tempest, aynı adı taşıyan Tempest adlı krallığına geri döner ve yakındaki bir ulusla, Avrasya Krallığı ile müzakerelere başlamak için tam zamanında. Müzakereler barışçıl olmaktan çok uzak olsa da, başarılı bir şekilde sona erer ve Rimuru’nun geri dönmesine ve öğretimi bitirmesine izin verir. Bu sefer kalıcı olarak Tempest’e geri dönmeye çalışırken, Rimuru, elindeki birçok büyülü yeteneği bir şekilde kısıtlayabilen gizemli bir figür tarafından durdurulur.

Tempest’te durum daha da kötü. Bir grup bilinmeyen insan ülkeyi işgal etti ve hem etkili hem de masum vatandaşlarına saldırdı. Sadece zarar vermeye de çalışmıyorlar, öldürmeye de niyetleri var. Rimuru, güçlü ve tehlikeli düşmanını yenebilecek ve çok geç olmadan Tempest’e dönebilecek mi?

Tsugu Tsugumomo izle

Tsugu Tsugumomo

Zero-G
12 Bölümler · TV Tamamlandı 続・つぐもも
7.46

Tsugu Tsugumomo

“Sıradan çocuk” Kagami Kazuya, güzel tsukumogami Kiriha ile tanıştığında, hayatı alt üst olur. Doğaüstü olanı kendisine çeken bir “Tabu Çocuk” olarak, Toprak Tanrısı Kukuri’den şeytan çıkarma ve bu kötü güçleri yenmesi için emir alır. Ve böylece, o ve Kiriha savaşırlar.

Bu doğaüstü varlıklar hakkında bilgi edinmek için Kazuya ve arkadaşları okulda bir danışmanlar kulübü kurarlar. Ancak duyduğu tipik görünen sorunların ardında Kukuri’yi hedef alan büyük bir komployu ortaya çıkarır…

Sadist ama güzel tsukumogami Kiriha’ya ek olarak, durum diğer kızları da kavgaya katılmak için Kazuya’ya çeker!

Tsugu Tsugumomo izle, Tsugu Tsugumomo 2. sezon

Vanitas no Karte

Bones
12 Bölümler · TV Tamamlandı Vanitas no Karte
7.91

Vanitas no Karte

Mavi ayın altında doğduğu için kendi türünden başkaları tarafından hor görülen vampir Vanitas korkmuş ve ıssızlaşmıştı. Efsaneye göre, “Vanitas Kitabı” olarak bilinen lanetli bir büyü kitabı yarattı ve onu bir gün kıpkırmızı ayın tüm vampirlerine intikam getirmek için kullanacağı söyleniyor.

19. yüzyıl Paris’inde Noé Archiviste, efsanevi Vanitas Kitabı’nı arıyor. Bir zeplin içinde seyahat ederken, kendisine Vanitas diyen ve aradığı kitabı taşıyan eksantrik bir doktor tarafından bir vampir saldırısından kurtarılır. İronik olarak, kendini vampir uzmanı ilan eden kişi, hem adını hem de kitabı efendisinden, aynı efsane Vanitas’tan miras almış bir insandır. Şarlatan’ın Geçit Töreni gibi tuhaf bir olay ortaya çıktıkça, doktorun gerçek isimlerini geri kazanarak vampirlerin akıl sağlığını geri getirme yeteneği en faydalı olacak.

Vanitas no Karte izle, Vanitas no Karte türkçe izle, Vanitas no Karte türkçe altyazılı izle, Vanitas no Karte türkanime, Vanitas no Karte full hd izle!

Vanitas no Karte Part 2

Bones
12 Bölümler · TV Tamamlandı ヴァニタスの手記
8.16

Vanitas no Karte Part 2

Vanitas no Karte’nin ikinci bölümü.

Vanitas no Karte Part 2 izle, Vanitas no Karte Part 2 türkçe, Vanitas no Karte Part 2 türkanime, Vanitas no Karte Part 2 türkçe altyazılı izle!

Classroom of The Elite 2. Sezon

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2nd Season

? Bölümler · TV Devam Ediyor Classroom of the Elite, You-zitsu - ようこそ実力至上主義の教室へ 2期
?

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2nd Season

Classroom of The Elite animesinin 2. sezonudur.

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2nd Season izle, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2nd Season türkçe altyazılı izle, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2. sezon izle, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2. sezon türkçe altyazılı izle, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2. sezon türkanime, Classroom of The Elite 2. sezon, Classroom of The Elite 2. sezon izle, Classroom of The Elite 2. sezon türkçe altyazılı izle!

yuukoku no moriarty 2 sezon izle

Yuukoku no Moriarty 2nd Season

Production I.G
13 Bölümler · TV 憂国のモリアーティ
8.23

Büyük Britanya, birkaç asi soylunun düşüşünden sorumlu bir suç dehası olan sözde “Suçun Efendisi” ile ilgili haberlerle parlıyor. Gerçekte, Suçun Efendisi bir birey değil, William James Moriarty ve iki erkek kardeşi Louis ve Albert’ten oluşan bir gruptur. Birlikte, mevcut dünyalarında çürümüş her şeyi yok etmek ve herkes için yeni, adil bir toplum yaratmak istiyorlar. Amaçlarına ulaşmak için, büyük dedektif Sherlock Holmes ve ortağı John H. Watson’ın kabul edemediği suçları işlemeleri gerekir. Lord of Crime ve Sherlock arasında, her biri diğerini alt etmeye çalışan tehlikeli bir kedi ve fare oyunu başlar. Ancak Sherlock, yeteneklerine rağmen, düşmanının burnunun dibinde olduğundan habersizdir.

Her iki tarafla da ilgili olan, kurnaz olduğu kadar güzel olan Irene Adler adında bir kadındır. Skandala yabancı olmayan Irene, çaldığı gizli belgeler Britanya İmparatorluğu’nun temellerini sarsabileceğinden, kendisi için bile çok büyük olabilecek bir skandala bulaştı. Irene kurtarılabilecek mi, yoksa onu ölümcül bir gelecek mi bekliyor?

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle