anime izle

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru 9. Bölüm - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru izle

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru 9. Bölüm

TV Sub Yayınlanma Tarihi Haziran 20, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru 9. Bölüm izle, Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru 9. Bölüm türkanime izle!

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru

The Greatest Demon Lord Is Reborn as a Typical Nobody, 史上最強の大魔王、村人Aに転生する
Puanı 6.98
Stüdyo: , Released: Nis 06, 2022 Bölüm Süresi: 24 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: LawsoniaSubs Yönetmen:

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru

Tüm zamanların en güçlü varlığı olan İblis Lordu Varvatos, hayatın büyük bir horlama olduğunu düşünüyor. Sorunları kendi eline alıp reenkarne olmaya karar verdiğinde, büyülü gücünü mükemmel bir ortalama olacak şekilde ayarlar. Ancak modern dünyadaki herkesin cehennem gibi zayıf olacağını tahmin etmesine imkan yok, bu da bir kez daha tamamen yenildiği anlamına geliyor! Ard adı altında yeniden doğdu, ona yaltaklanan hanımlar, kraliyet ailesi bir sonraki kral olması için yalvarıyor ve eski bir köle onu öldürmekte ısrar mı ediyor?! Ancak Ard'ın tek yönlü bir aklı var ve nihai hedefine ulaşmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek! Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru izle, Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru animesini izle!

Anime Bölümleri

Shijou Saikyou no Daimaou Murabito A ni Tensei suru 8. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 4 gün önce

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku