anime izle

Spy x Family 10. Bölüm - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Spy x Family izle

Spy x Family 10. Bölüm

TV Sub Yayınlanma Tarihi Haziran 12, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Spy x Family
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Spy x Family

Spy x Family 10. Bölüm, Spy x Family 10. Bölüm izle, Spy x Family 10. Bölüm türkçe altyazılı izle, Spy x Family 10. Bölüm türkanime, Spy x Family 10. Bölüm türkanime izle!

Spy x Family

SPY×FAMILY
Puanı 9.07
Stüdyo: , Released: Nis 09, 2022 Bölüm Süresi: 24 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: AkiraFansub & LawsoniaFansub & HousePandoras Yönetmen:

Spy x Family

"Alacakaranlık" olarak bilinen ajan için, barış uğruna hiçbir düzen çok uzun değildir. Westalis'in usta casusu olarak faaliyet gösteren Twilight, aşırılık yanlılarının komşu ülke Ostania ile bir savaş başlatmasını önlemek için yorulmadan çalışır. Son görevi için, oğlunun okuluna sızarak Ostanlı politikacı Donovan Desmond'u araştırmalıdır: prestijli Eden Akademisi. Böylece ajan, kariyerinin en zor göreviyle karşı karşıyadır: evlenmek, çocuk sahibi olmak ve aile oynamak. Alacakaranlık veya "Loid Forger", mütevazi yetim Anya'yı altı yaşındaki bir kız ve müstakbel Eden Academy öğrencisi rolünü oynamak için hızla benimser. Bir eş olarak, arkadaşlarını etkilemek için sahte bir ortağa ihtiyaç duyan dalgın bir ofis çalışanı olan Yor Briar'a rastlar. Ancak, gizli bir yapıya sahip olan tek Loid değildir. Ölümcül suikastçı "Dikenli Prenses" rolünde ay ışığınız var. Onun için Loid ile evlenmek mükemmel bir örtü oluşturuyor. Bu arada, Anya göründüğü gibi sıradan bir kız değildir; o bir esperdir, zihin okumasını sağlayan gizli deneylerin ürünüdür. Gerçek kimliklerini ortaya çıkarmasına rağmen, Anya yeni ebeveynlerinin havalı gizli ajanlar olduğu için çok heyecanlı! Elbette onlara asla söylemeyecekti. Bu eğlenceyi mahvederdi. "Forgers" kisvesi altında, casus, suikastçı ve esper kendi gündemlerini gerçekleştirirken bir aile gibi hareket etmelidir. Bu yalancılar ve uyumsuzlar sadece rol oynuyor olsalar da, çok geçmeden ailenin kan bağından çok daha fazlası olduğunu anlarlar. Spy x Family izle, Spy x Family türkçe, Spy x Family anime

Anime Bölümleri

Spy x Family 9. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 3 hafta önce

Spy x Family 11. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 8 saniye önce

Yorumlar

takipçi satın al anime haber manga oku manga oku