anime izle

Tensei shitara Ken Deshita 7. Bölüm izle - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Tensei shitara Ken Deshita izle

Tensei shitara Ken Deshita 7. Bölüm izle

TV Sub Yayınlanma Tarihi Kasım 14, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Tensei shitara Ken Deshita
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Tensei shitara Ken Deshita 7. Bölüm izle

Tensei shitara Ken Deshita 7. Bölüm türkçe altyazılı izle, Tensei shitara Ken Deshita 7. Bölüm türk anime izle, Tensei shitara Ken Deshita 7. Bölüm full hd izle!

Tensei shitara Ken Deshita

Reincarnated as a Sword, I became the sword by transmigrating, TenKen, 転生したら剣でした
Puanı 7.17
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: YuushaSubs Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , ,

Tensei shitara Ken Deshita

Tensei Shitara'nın kahramanı Ken deshita, bir kılıç olarak reenkarne olmasıyla standart uhrevi kahramanınızdan farklıdır! Görevine canavarlarla dolu bir ormanın ortasında yumurtlayarak başlarken, canını kurtarmak için çılgınca kaçan yaralı bir kızla karşılaşır. Onu saldırganlarından kurtaran ikili tanışır ve kız kendini Fran olarak tanıtır. Kabilesi Kara Kedilerin köleleştirilmesine ve kötü muamelesine katlanarak ağır bir geçmişe sahiptir. Kahraman geçmiş hayatındaki ismi hatırlayamadığı için genç ve inatçı Fran ona "Shishou" adını verir ve onun sahibi olur. Bundan sonra, Shishou ve Fran zorlu bir ekip haline gelirler, ezilenleri özgürleştirme ve adaleti sağlama görevlerine başlarlar! Tensei shitara Ken Deshita izle, Tensei shitara Ken Deshita türkçe izle, Tensei shitara Ken Deshita full hd izle, Tensei shitara Ken Deshita anime izle!

Anime Bölümleri

Tensei shitara Ken Deshita 6. Bölüm izle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 4 hafta önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle